Хмара міток


Свіжі записи

13 13
Четвер
00:57
08/04
Бойкот цього сайту
Дорогі друзі,
я змушений констатувати, що свободи слова на даному порталі більше не існує. Безликі адміністратори встановили тут повну диктатуру. Мабуть відчули "куди вітер дме" в країні. Наприклад, мої пости в блогах не виходять у пряму мову. Моє питання про ...

8 3
Середа
23:12
07/04
Киргизстан и Україна
Хотів написати про Киргизстан, але мій друг з Росії Федір Крашенінников мене випередив (див. внизу). Відмінний аналіз. Додати практично немає чого.
Залишається тільки сподіватися, що українці теж знайдуть у собі сили на другу революцію, якщо вже перша так безславно ...

8 7
Середа
20:18
07/04
Мідні труби
Сподіваюся Табачник не угробить освіту остаточно і українці і далі будуть потрапляти в подібні видання.
Мало було американцям записати мене в 60000 найвідоміших людей Землі http://prof-eug.livejournal.com/2149.html, як англійці вирішили їх обійти на повороті ...

1 1
Вівторок
18:21
06/04
Чи потрібні Україні російські лідери?
Вчора в прямому ефірі естонського державного телебачення обговорювалося питання лідерів російського населення в Естонії.
http://wms02.mmm.elion.ee/uudised/2010-04-05_SUD.wmv  - тут можна подивитися запис передачі. 
Я теж брав участь, правда, на відміну від ...

12 2
Понеділок
20:55
05/04
Перспективи України
Усього одна цитата з Lenta.ru (тобто, це не "бандерівці" пишуть): "Судова система потроху вбудовується в "вертикаль влади" Януковича, йти на відкритий конфлікт із президентом ніхто з суддів не хоче."
І цим сказано все про перспективи України ... Хто знає, той ...

13 10
Неділя
16:13
04/04
Чому рішення донецького суду по Бандері незаконно
Це думка блогера dibrov_s. Вважаю її повністю обгрунтованою:
В принципе, я ожидал чего-то подобного, но хочу обратить внимание на два момента.
Первое.Указ о награждении - это акт индивидуального действия. Присвоение звания Героя Украины ныне покойному Степану ...

29 16
Субота
17:05
03/04
Бандера - Герой України
Донецький паханат чорними рученятами продажного донецького окружного адміністративного суду намагається позбавити Бандеру звання Героя України.
Тільки все це марні зусилля. Бандера - Герой України, незалежно від того, що думає про це нинішня антиукраїнська ...

17 2
Понеділок
00:16
29/03
ФСБ-УПЦ МП
Пропоную Вашій увазі свою статтю про зв'язок ФСБ і РПЦ. Стаття не нова - спочатку вона вийшла в Естонії російською, а потім в Росії та в Україні українською. Проте, у світлі захоплення нашої нової влади московськими попами, вона набуває нового звучання:
ПЛОЩА ...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.