Хмара міток


Свіжі записи

Олег Ляшко → Блог

0 0
Вівторок
20:00
17/10
Заколот Тимошенко і Саакашвілі загрожує втратою державності
На Східному фронті гинуть наші військові, а особа без громадянства, яка зрадила свою рідну націю і державу, сьогодні намагається розвалити нашу Державу, організовуючи блокування і захоплення державних установ у Києві.
Хаос і заколот з метою захоплення влади, ...

0 0
Четвер
19:08
12/10
Стратегічна помилка ПАРЄ
Підтримка в щойно проголосованій резолюції ПАРЄ нахабних і абсолютно необґрунтованих зазіхань угорців та румун до нового українського закону про освіту в частині мови навчального процесу стало черговим проявом поступової політичної деградації Ради Європи. Ця ...

0 0
Середа
21:23
11/10
Європу розділено лінією крові
Від часів краху комунізму і розпаду СРСР і до Революції Гідності та Майдану 2014 року – українці боролися за майбутнє своєї країни під гаслом “повернення України додому в Європу”.
Що таке Європа для всіх нас? Президент Франції Макрон нещодавно слушно нагадав, ...

0 0
Середа
15:25
11/10
Чому я не задоволений виступом президента у ПАРЄ
Як очевидець можу засвідчити: виступ Президента Порошенка в ПАРЄ був професійним за своєю формою, але незадовільним за своїм змістом.
Можна позитивно відзначити грунтовну відповідь Порошенка на суто політичні зазіхання угорців та румун щодо нашого нового освітнього ...

1 0
Понеділок
11:58
09/10
Помста Європи ціною в мільярд
Єврокомісія запровадила підвищені мита на нашу металопродукцію. Тепер додатково ми маємо сплатити 60 євро на тонні. Таким чином ми втрачаємо європейський ринок. Я переконаний, що це помста за наші закони про заборону вивезення з України металобрухту і необробленого ...

0 2
Субота
06:32
07/10
Згиньте, наймані чорти!
Мій побратим і однодумець Сергій Скуратовський стільки зробив для фронта і для перемоги, що усім цим Бігусам, Холодницьким, Ситникам до нього, як до неба рачки! Ці так звані антикорупціонери покривають своїх корупціонерів лещенків, заліщучок тощо і вигадують ...

0 1
Четвер
22:52
05/10
Хто і чому зриває реінтеграцію Донбасу?
Законопроект про реінтеграцію Донбасу, якщо вилучити з нього легалізацію в статті 7 ганебних “мінських угод” – дуже важливий, бо Росія вперше визнається окупантом і агресором.
Блокування сьогодні закону, яким Росія визнається окупантом і агресором – або повна ...

0 0
Четвер
18:51
05/10
"Особливий статус" Донбасу не пройде!
Радикальна партія завжди була проти реалізації антиукраїнських «Мінських домовленостей» і надання «особливого статусу» Донбасу. На відміну від інших політичних сил ми відкрито і публічно відстоювали цю позицію як в Україні, так і на міжнародних переговорах.
Ми ...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.