Хмара міток


Свіжі записи

Олег Ляшко → Блог

0 0
Четвер
16:28
20/09
Чия земля? Українців!
Ми це зробили!
Сьогодні парламент підтримав ініційовані нашою командою зміни до Конституції про те, що основою аграрного устрою України є фермерське господарство. Це стратегічне рішення, на мою думку, більш важливе за перспективи членства в ЄС і НАТО, тому ...

0 0
П'ятниця
17:58
14/09
Українцям - добробут і безпеку
За майже рік роботи спецпредставником США по Україні Курт Волкер заслужив визнання як справжній друг України. Тому я відповів йому взаємністю і сьогодні на зустрічі з паном Волкером щиро та відверто висловив йому свою позицію.
1. Ми вдячні пану Волкеру за зусилля ...

0 0
Четвер
15:00
13/09
Хочу, щоб в Україні поважали і цінували корів

Президент Лукашенко доручив встановити пам’ятник корові у Мінську. Бо він розуміє, що корова – це джерело достатку кожної селянської родини і запорука здоров’я усіх білорусів.
Я хочу, щоб в Україні так само поважали і цінували корів. Тому добиваюся повернення ...

0 0
Середа
18:48
12/09
Не дамо владі забрати у людей право на медичну допомогу
Для команди Радикальної партії життя і здоров’я людей – найвища цінність. Саме тому Валерія Заружко під будівлею Міністерства охорони здоров’я підтримує важкохворих українців, яких убиває байдужість держави.
Ми вимагаємо від влади припинити знущання над людьми ...

0 0
Середа
14:59
12/09
Будемо протистояти всім, хто хоче забрати ліс, землю, метал та роботу в українців
Наша наполегливість у відстоюванні національних інтересів вже дає результати – змушує великі світові корпорації переносити виробництво в Україну замість того, щоб виснажувати її сировинно, як робилося до цього багато років. Досить догоджати всім на світі, поступаючись ...

0 0
Середа
13:30
12/09
Страшилками трудову міграцію не подолати


Губернатор Львівщини Олег Синютка збирається боротися з трудовою міграцією за допомогою буклетів-страшилок. Раніше уряд пропонував масово перекваліфіковувати українців, щоб їм знайшлася робота вдома.
Це все – як мертвому припарка!
Єдиний шлях зупинити трудову ...

0 0
Вівторок
21:47
11/09
Все моє життя – боротьба!
Перед президентськими виборами влада використовує антикорупційні органи для дискредитації політичних опонентів. Замість того, щоб реально боротися з корупцією – Порошенко особисто дає вказівки фальсифікувати проти мене звинувачення.
Це вже не вперше влада вдається ...

0 0
Вівторок
18:02
11/09
Не дозволимо Супрун вкрасти ім'я Богомольця
Завтра на уряді Доктор смерть Супрун намагатиметься забрати у Національного медичного університету ім’я видатного лікаря Олександра Богомольця – основоположника української наукової школи фізіології та ендокринології, засновника перших в Україні науково-дослідних ...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.