Хмара міток


Свіжі записи

Олег Ляшко → Блог

0 1
Вівторок
16:59
21/02
Тимошенко і брехня - рідні сестри
Порошенко і Тимошенко однакові. Для них земля – товар, яким вони торгують у власних інтересах, в залежності від місця сидіння.
Будучи прем’єром, Тимошенко підписала меморандум з МВФ, погодившись на продаж землі, а сьогодні розказує, що вона не дозволить продавати ...

0 0
Субота
12:31
18/02
Браво, фрау Меркель!
Помилки визнають тільки сильні люди.
Німецький канцлер Ангела Меркель, виступаючи на Мюнхенській конференції, визнала, що при погодженні умов Мінської угоди сторони припустилися помилки, вимагаючи від України виконання політичної частини угоди до припинення ...

0 0
П'ятниця
19:22
17/02
Стратегія звільнення Донбасу
Стратегія Радикальної партії щодо звільнення, деокупації, десепаратизації тимчасово окупованих територій та їх економіко-правової інтеграції до складу Соборної України.
У зв’язку з торгівельною блокадою Донбасу, що є наслідком бездіяльності влади та її самоусунення ...

0 1
П'ятниця
17:52
17/02
Забрати в українців землю я нікому не дозволю!
Запроданці з провладних фракцій звернулися до Конституційного суду України з поданням про визнання неконституційним мораторію на продаж землі. Ініціатором виступив негідник Олексій Мушак.
Зрозуміло, що влада хоче протягнути рішення про продаж землі в обхід ...

0 0
Четвер
19:41
16/02
Зберегти Україну
Економічні стосунки з окупованими територіями – інформаційний гнійник, який вибухнув і може залити Україну гноєм і кров’ю.
Хто у цьому винен? І що робити?
Блокада вугілля – саме ВУГІЛЛЯ – із “лнр/днр” може мати катастрофічні наслідки для нашої держави і кожного ...

1 0
Четвер
17:42
16/02
Енергозалежність - наслідок корупційних схем
Президент Порошенко на засіданні РНБО заявив, що на модернізацію ТЕС, які використовують антрацитове вугілля, та переведення їх на газове вугілля потрібно 2-3 роки і ця робота має розпочатися “негайно і вже”.
Цю вкрай необхідну роботу влада мала розпочати не ...

1 0
Середа
22:17
15/02
Просте питання до організаторів блокади Донбасу
У мене просте запитання до Семенченка, Парасюка та інших організаторів блокади: коли через ваші дії зупиняються найбільші підприємства в Україні; коли через ваші дії сотні тисяч українців залишаються без роботи і зарплати; коли через ваші дії третина областей ...

1 0
Середа
19:37
15/02
Звернення до нової Адміністрації Сполучених Штатів Америки
США відіграли надзвичайно важливу роль у сучасній історії України. Візіонерська політика президента Рональда Рейгана щодо “імперії зла” – комуністичної російської імперії СРСР – підточила сили цього “колоса на глиняних ногах” і створила умови для його мирного ...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.