Хмара міток


Свіжі записи

Олег Ляшко → Блог

0 0
Вівторок
19:31
23/05
Безпорадність та непрофесійність ГПУ
Останні дії Генпрокурора Юрія Луценка підтверджують його безпорадність та непрофесійність.
Радикальна партія заявляє про фактичне визнання Генеральним прокурором України Юрієм Луценком своєї повної безпорадності та непрофесійності.
Оголошення заяви про намір ...

2 0
П'ятниця
20:26
19/05
Навіщо Луценку арешт Лозового
Генеральний прокурор Юрій Луценко, як і його попередник Шокін, вніс подання на притягнення до відповідальності народного депутата України від нашої Радикальної партії Андрія Лозового.
Не Бойка! Не Льовочкіна! Не Вілкула! Не Скорика! Не Бакуліна! Не інших злочинців ...

0 0
Вівторок
19:11
16/05
Переселенці потребують нашої підтримки

Сьогодні я із задоволенням зустрівся із своїми земляками-біженцями з Луганщини – Мариною Максимовою, Юлією Мартинчук і їхніми дітьми.
Після початку російської агресії Марина все залишила і переїхала у Київ. Її 11-річний син Кирил, який безкоштовно займається ...

1 0
Понеділок
12:27
15/05
Інтереси простих українців мають бути на першому місці у держави
Чим більше спілкуюсь з селянами по всій Україні, з робітниками славетних промислових підприємств Дніпропетровщини, Запоріжжя, Харківщини тощо, тим більше кидається в очі наскільки влада відірвалась від реального життя, від інтересів власних громадян. Слухаю ...

0 0
Неділя
20:14
14/05
Найкращі мами України
Ми діти, поки живі наші батьки. Завжди знаходьте час, щоб подзвонити своїй Мамі.
А я після маминого борщу приїхав в Український дім вітати матусь з усієї країни на запрошення БФ “Стрічка надії”.
Мав честь нагородити жінок, які отримали премію “Мати року” – ...

0 0
Неділя
12:16
14/05
Шануй свою маму!

Мама – кращий друг, який ніколи не зрадить…Мама – ангел, який береже нас від всякого лиха…Мамі ми завдячуємо своїм життям…Мамина молитва – найбільш щира і сильна, тому допомагає нам на ниві життя…Шануй свою Маму!

Не можна забувати дякувати своїй мамі і казати: ...

0 0
Неділя
11:50
14/05
Таємничий письменник

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давне життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування” (с) Панас Мирний “Рідна мова”
168 років тому народився ...

0 1
Субота
19:15
13/05
Де взяти гроші?
За даними міжнародного рейтингового агентства S&P Global Ratings наступні три роки Україна має виплатити більше 20 мільярдів доларів боргів. Платити буде нічим, якщо радикально не змінити економічну, грошово-кредитну і податкову політику.
Щоб було чим розрахуватися ...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.