Хмара міток


Свіжі записи

Олег Ляшко → Блог

0 0
Четвер
15:35
19/07
Ніж у спину від «партнерів»
З сьогоднішнього дня Єврокомісія ввела додатковий збір на нашу металургійну продукцію. Коли квоту буде вичерпано, виробники змушені будуть платити мито у 25% від вартості товару.
Чому європейські чиновники це зробили? Бо вони хочуть купувати український металобрухт, ...

0 0
Середа
20:35
18/07
Порошенко має обрати - з ким він?!
Прем‘єр Гройсман підписав позитивний висновок уряду на мій закон про криміналізацію контрабанди лісу і звернувся до Президента Порошенка підписати цей закон. Відповідно до Конституції України Президент до 24 липня має визначитися, як йому бути. Я знаю, що в ...

0 0
Вівторок
10:37
17/07
Трамп у Хельсінкі дуже розчарував!
Виправдання російської агресії, ігнорування теми Криму, політв‘язнів, дифирамби тирану – все це дуже недостойно статусу американського президента.
Результати зустрічі Трампа-Путіна вкотре доводять очевидну істину, яку я постійно доношу: нам, українцям, немає ...

0 0
Вівторок
19:12
10/07
Захищу бджіл і пасічників

 
Сьогодні день народження мого видатного земляка Петра Прокоповича. Його іменем названо інститут бджільництва на Полтавщині, де я нещодавно побував разом із Росітою та колегами Ігорем Мосійчуком, Євгеном Дейдеєм.
У ХІХ столітті Прокопович зробив справжню ...

1 1
Понеділок
22:16
09/07
Господарем на українській землі повинен бути український фермер!

Така моя відповідь на Меморандум за скасування мораторію на купівлю-продаж сільгоспземель, ініційований низкою організацій. Таким чином до нашої землі підступаються міжнародні глитаї, але всі вони отримають облизня!Якщо зняти заборону – землю скуплять не українці, ...

0 0
Неділя
17:46
08/07
Нікому не дам забути про постраждалих від потопу!
Рівно за тиждень, як обіцяв, приїхав з командою, мером, начальниками МНС та поліції – прозвітувати і подивитись, як виконуються мої доручення.
Чернігівська команда Радикальної партії на чолі із Дмитром Блаушом допомогли людям розібрати і винести мокрі речі, ...

0 1
Середа
21:05
04/07
Happy Independence Day!

Єдиний, хто сьогодні з парламентської трибуни привітав Америку з Днем незалежності – був я.
Незалежність США почалася з усвідомлення, що ніхто не буде диктувати їм, як жити. 4 липня 1776 року вони задокументували це на папері.
Українська незалежність – молодша ...

0 0
Понеділок
19:22
18/06
За отруєння бджіл, худоби і людей – найжорсткіша відповідальність!
Пасічники б’ють на сполох: по всій Україні фіксують масовий мор бджіл внаслідок обробки полів неякісними хімікатами. За даними Спілки пасічників України, станом на 11 червня їм було відомо про загибель 1 149 бджолосімей у Кіровоградській області, близько 700 ...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.