Блоги → Перегляд

10 фактів про Демократичний Альянс, які викликають захоплення

П'ятниця, 14:09, 20/12

Рейтинг
20 2
Переглядів
23766

0
0
0
У цій статті згадуються

Євромайдан та подальші революційні події показали, що в Україні є безліч активних та свідомих громадян, які готові об’єднуватись заради спільної перемоги. Результатом їх зусиль стали не лише багатомільйонні мітинги, а й посилення потенціалу громадських організацій та рухів. Це і «Спільна справа», і «Не злий Майдан», і «Бойкот Партії регіонів» і десятки інших.  Попори величезний вплив на майбутнє країни, ці організації, на жаль, не зможуть прямо забезпечити один важливий фактор - зміну політичної еліти України.

Тому в цьому напрямі справжнім відкриттям для багатьох стала молода політична сила «Демократичний Альянс». Хлопці та дівчата цієї невеличкої партії змогли за короткий термін зібрати навколо себе кілька сотень активістів та посилити динамічність протестів креативністю і раціональністю. На жаль, бренд цієї партії маловідомий широким масам, тому велика кількість вчинків ДемАльянсу лишились поза увагою широкої громадськості, або ж було приховано за нейтральним «активісти зробили корисну справу».

Щоб хоч частково виправити цю ситуацію, пропоную до Вашої уваги 10 найбільш вдалих активностей Демократичного Альянсу під час Євромайдану.

1. Лежачі протести під Генеральною прокуратурою.

Після затримання безлічі мітингувальників, які постраждали від «Беркуту» 30-го листопада та 1-го грудня однією з вимог Майдану стало їх звільнення. Щоб привернути увагу до цього напряму діяльності «Демократичний Альянс» разом з небайдужими  громадянами влаштували лежачий пікет під Генеральною прокуратурою України.

«Переступаєте через закон? Переступаєте і через нас!» - таке гасло та десятки людей, які заблокували підхід до ГПУ, щоденно зустрічали працівників прокуратури, які вимушені були фізично переступати через протестувальників.

Фото на якому видно, що навіть снігопад не змусив активістів відмовитись від протестів облетіло український інтернет та показало всім силу та витримку молодих політиків.

vaNScqGnoiY.jpg

2. Численні та кумедні флеш-моби на Майдані.

«Підарешт», «66 Коля, Чао» та «Люстрація» - саме такі слова утворювали учасники Майдану за пропозицією ДемАльянсу.

KCegVf0WX3Q.jpg

Флеш-моб не лише гарний спосіб донести до громадськості свої вимоги, а й чудова можливість залучити велику кількість людей до якоїсь діяльності, адже просте стояння на Майдані виснажує само по собі. Загалом на кожен флешмоб збиралось близько тисячі учасників, частина з яких створювала літери, інша забезпечувала межі сектору.

3. Фінансова прозорість витрат зібраних коштів.

Демократичний Альянс, як і багато інших організацій на Майдані, розпочав збір коштів для забезпечення діяльності наметового містечка та активності партії.

Загалом за тиждень було зібрано понад  200 тисяч гривень, що звичайно, не йде в порівняння з «фандрайзерами» будинку профспілок, де такі сумку інколи збирали навіть за один день.

Проте головною відмінністю фінансової політики ДемАльянсу є прозора звітність , щодо того, скільки коштів було пожертвувано та на що витрачено.

LV7_MisS2Qs.jpg

Відсутність такої інформації в решти організаторів дозволяє противникам Євромайдану поширювати інформацію, щодо проплаченості заходу Заходом, та крадіжки людських пожертв опозиційними політиками.

Інша справа коли ти чітко бачиш скільки і на що було витрачено грошей, і в той же час можеш самостійно перевірити ці данні просто завітавши до табору.

4. Пікетування «больових точок режиму»

ДемАльянс, ще після пікетів під Межгір’ям, зрозумів, що кілька десятків протестуючих під вікнами можновладців дратують їх більше ніж кілька сотень тисяч мітингарів на Майдані Незалежності. І продовжив давити на ці больові точки – влаштував пікет під будинком Клюєва, якого вважають одним з авторів силового розгону демонстрантів. Продовженням стали пікети під офісами Клюєва та Ахметова, яким подарували ялинки, де замість прикрас були фото побитих протестувальників. Клюєв, який також відмітився тиском на ЗМІ, отримав від партійців в подарунок клітку.

UhIW6svNVOY.jpg

Кажуть, що секретаря РНБО настільки роздратувало пікетування його власного будинку, що він обривав телефони опозиційних політиків з вимогою «повпливати» на демальянсівців.

5. Потужна та креативна наліпкова кампанія.

В один з перших днів Євромайдану, невідомий благодійник передав в табір ДемАльянсу 5 тисяч наліпок, зроблених по макету картинки для соціальних мереж «Вимога №1 – Відставка Януковича». Наліпки розійшлись настільки швидко і викликали таке захоплення в людей, що партія прийняла рішення витрачати суттєву частину зібраних коштів на цей елемент партизанського маркетингу.

Mbj7cizQKyA.jpg

Загалом було надруковано 850 000 різноманітних наліпок, якими заклеїли території біля самого Майдану, а також здійснили «хуліганські» атаки на станції метрополітену та прилеглі до них території.

6. Допомога в організації Євромайданів в регіонах.

Хоча всі знають, що революції роблять в столиці, проте лише за підтримки з усіх регіонів. І коли організація протесту в про-европейських та анти-януковчинських західних регіонах не викликає особливих складнощів, то займатись цією справою в про-владних областях справа ризикова. Табори зносили, активістів били, відкривали на них провадження в міліції та розповсюджували про них негативну інформацію. Попри цей тиск, ДемАльянс допоміг організувати протести в 20-ти містах України, а також Кракові та Варшаві.

Найбільш відомим став Одеський Євромайдан, який було зруйновано силами міліції та тітушок, а комендант наметового містечка, демальянсівець Олексій Чорний, отримав 5 діб арешту за те, що зафіксував на камеру обличчя всіх міліціонерів які брали участь в нападі.

7. Робота з європейським політиками.

Одним з напрямків роботи партії стали посередницькі функції між представництвом ЄС та народом України. Майже кожного тижня активісти передавали Яну Томбінському та іншим дипломатам банери, листи та звернення від простих українців, які прагнуть до Європи. Найбільш вразило євродипломатів два 10-ти метрових банери, на яких лишали свої коментарі учасники ходи 24-го листопада.

3D_x1U1gv-g.jpg

8. Не бути скотом!

Через місяць, рік чи більше, але режим все одно буде повалено. І тоді настане питання про покарання винних в репресіях проти учасників акцій протесту. Аби жоден прокурор, слідчий чи суддя, які своїми діями захищали антинародні дії влади, не уникнув покарання був запущений спеціальний сайт  http://skoty.info/. Там збирається та перевіряється інформація про потенційних злочинців.

xk3SelHEsgc.jpg

Вже зібрано дані про 75 «скотів», та кожен громадянин може додати до цього переліку інформацію про інших паразитів режиму.

9. Мобілізаційні кампанії для приїжджих зі східних регіонів.

Активісти політичної партії влаштували зустріч пасажирів, які прибували на Анти-Майдан. Їх зустрічали банерами, привітаннями та поясненнями що саме відбувається на Майдані, чому люди вийшли на протест та чого саме вимагають. Відео зустрічі переглянуло більше 40 тисяч глядачів.

dlZHYKe26Tg.jpg

10. Просвітницька робота з міліцією та внутрішніми військами.

Саме активістки з Демократичного альянсу бути тими дівчатами, які підгодовували чаєм та печивом міліційні кордони, вязали їм на щити квіти та пояснювали, що Майдан це мирний мітинг. Така діяльність була негативно сприйнята радикально налаштованими учасниками протестів, які закидали «співпрацю з ворогом». Проте українці, які за збігом обставин вимушені працювати в міліції, і тим паче молоді хлопці, яких призвали до внутрішніх військ, не є ворогом. Це такі самі люди, в них є родини, вони так само прагнуть гідного життя.

KLOVZGPXOl0.jpg

Бонус-трек  «Вітя, Чао».

Кліп «Вітя, Чао!» взірвав українських інтернет. З усіма клонами відео вже зібрало понад 1 мільйон переглядів.  І хоча ролік не є результатом діяльності конкретно партії, проте автором тексту, який вивчити сотні тисяч українців, є голова полтавського осередку ДемАльянсу - Ірина Земляна.

Загалом можна з впевненістю сказати, що «Демократичний Альянс» повністю виграв битву за «вулицю». Проте перед перспективною партією постають нові серйозні виклики: втримати динаміку діяльності після завершення масштабних протестів, виграти парламентські вибори в 2017, та головне, довести справами, що в законотворчій діяльності вони будуть не менш ефективними, ніж у роботі з людьми.

 

Коментарі

+3

как же давно я не читал Ваши удивительные аргументы :)
+4

Потому что зачем добавлять пять тех же ссылок, какие уже сказали что будут удалять как оффтоп.

Ок,скажите куда мы меня выселять то будете?:)
0

Спасибо за креативную информацию из которой весь наш мир оценил ваш креатив и признает вашу креативную революцию, культурный прорыв, концертную и эстрадную деятельность,

.... и это все на что вы способные и это все о чем вы нам хотели рассказать ....

Думаю, что начало для отчетной документации прекрасное, хорошие картинки, логотипы, я бы сказал, как на Олимпиаде восемьдесят в Москве, ваше искусство хорошо будет оценено и войдет в истории как "политический кемпинг", "политические туристы", "культурная революция", "европейский сионизм", и т.п.

С чего вы взяли, что европейские сионисты смогут культурно победить украинский апартеид.

... ! Вау Геть и Геть Вау ! ...

Еще раз огромное вам спасибочки за развернутый отчетный материал.
Не полностью разделяю деятельность партии, но ребята очень большие молодцы из-за своего рвения сделать что-то для этой страны и загнивающего народа. Например для этих же горе комментаторов, которые уже в секте и никуда из нее не денутся.
-1

Этим провокаторам главное пропиариться. Люди втихую пашут на Майдане, а эти за деньги Пети Порошенко расклеивают свои логотипы и машут своими флагами.
0

Думаю, что лучше всего будет "зарубить себе на носу", что "никто даже мизинцем не пошевельнет", что бы изменить наши родные украинские ценности апартеида на какие то европейские ценности сионизма.
-2

Пане Співак, ваша група лише нахабно бреше заради власного задоволення.
А для покращення добробуту населення ви лінуєтеся й пальцем ворухнути.
0

Дмитро Клець

"Сахар и сливки, из которых в мыслях он строил сахарный домик и топил его в сливках, мог бы рассыпаться от прикосновения мизинца, превратится в лужу после дождя, но все это будет, когда пойдет дождь или когда мизинец коснется сахарного домика апартеида", http://politiko.ua/blogpost101676

В этом тексте автор не использует слово "палец", так как это делаете вы "и пальцем не пошевелить", я понимаю что вы не русский и не славянского происхождения "хлопец", а так е себе "германат", поэтому можете и не знать, что русская пословица гласит: "и мицинцем не пошевелить", "укусить себя за локоть", "на одну ладонь положить другой прихлопнуть", "заруби себе на носу" и т.п.

Думаю, что лучше всего вам с германским происхождением лучше всего будет "зарубить себе на носу", что "никто даже мизинцем не пошевельнет", что бы изменить наши родные украинские ценности апартеида на какие то европейские ценности сионизма.
Поддерживаю Альянс, с точки зрения качества рекламной кампании они действительно хорошо показали себя.
в данном случае все равно, кто финансирует, главное - результат. Чего добился Медведчук своей пиар-кампанией? Не думаю что бОльшего, чем Дем. Альянс своей.
+1

"качества рекламной кампании" та піар-акціях чи відстоюванні ідей майдану?
На жаль, Демальянс - це абсолютно світоглядно безграмотна купка нахаб. і блазнів.
І нічогісінько для покращення життя населення вони не зробили і робити не хочуть.
А лише викаблучуються, вдовольняючи свої примхи і забаганки.
0

Думаю, что лучше всего вам будет "зарубить себе на носу", что "никто даже мизинцем не пошевельнет", что бы изменить наши родные украинские ценности апартеида на какие то европейские ценности сионизма.
+1

Так мило, тут на Политико остался десяток людей, настолько увлеченных одной какой-то идеей, что они ее пытаются под каждым постом лоббировать:) Русса волнуют Израиль и геи, Клеця мировозрение, Сержа сионизм и апартеид:)
0

Ответ не верный, меня волнует так же как и вас - демо-версия вашего альянса, я сравниваю вашу креативную деятельность с искусством, актерами и прочими социопатами. И благодарен вам за хорошую добросовестную информацию о себе, это будет полезно почитать всем и узнать про вашу работу больше и лучше.
Олександр Равчев


Спасибо вам за статью, в особенности и понравилась первая фотография, где наши беспризорники, дети перестройки и ускорения, будущие генералы песьчанных карьеров, отпрыски нашего украинского апартеида лежат на снегу и борются за европейский сионизм.
-2

Я хочу что бы вы меня правильно поняли, наши украинцы выстрадали и пропустили через себя родной наш украинский апартеид, не для того что бы сдаться и заменить его на эдакий европейский сионизм.
Александр, смотрела Василия Гацько декларацию о доходах так и не поняла откуда у него доходы? Он вроде квартиру купил в Голосеево, а там квартиры от 500 000 грн
+4

У них с женой частный детский сад (http://pan-pooh.com.ua/), который размещен как раз в этой квартире, если Вы про Голосеевскую 13 :)
+1

Непоганий сайт, не то що "Про ОСББ". Мабуть різні підходи Василь використовує.
http://pan-pooh.com.ua/ то ж своє рідне, а "Про ОСББ" то ж для громади зо грант зроблено.
Чого не зробиш за грант для чужих діток.
+1

Пане Василь, Ви ото як не розбираєтесь, то хоч не критикуйте:) Мені, як людині яка +/- шарить в інтернет-маркетингу дуже кумедно читати що сайт ПанПух, який зроблений на безкоштовному CMS Joomla кращий за http://proosbb.info/, який використовує самописне ядро.

Для розуміння сайти на джумла коштує від 1000 до 5000 тисяч гривень. Це так звана "студентська CMS", бо на ній може зробити собі сайт будь-яка людина яка готова витратити частину часу. Це шаблони, які ти просто завантажуєш на хостинг і вносиш правки з назвами.
0

Я просто глянув на юзабіліті. Тільки і всього.
Іноді сайт на безплатному движку краще працює ефективніше чим на платному.
Головне як його зробити і розкрутити.
"Про ОСББ" сайт практично мертвий - дизайн, юзабіліті, розкрутка мертві.
А на іншому любо дорого глянути.
І я Васі пропонував інформаацію яку можна було б використати для розкрутки всього руху ОСББ.
Вася послухав, сказав добре і побіг...
Мабуть до дит садочку.
Це теж потрібно. Але ж від ОСББ при гарному підході модна було б такий
0

Але ж як що створити нормальні ОСББ то можна було б такий садочок мати в кожному будинку. Вони потрібні.
Але потрібно лоббувати зміни до закону про ОСББ.Такі пропозиції підготовлені. Але де їх лоббувати - на мертвому сайті?
0

Александр, так так и не получен ответ откуда 500 000 грн на квартиру. Можете узнать?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.