Блоги → Перегляд

КОРУПЦІЯ В МЗС НЕБЕЗПЕЧНА ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

Субота, 04:37, 11/01

Рейтинг
2 0
Переглядів
1309

0
0
0

Платня громадянам за працю занижена в Україні проти розвинутих  держав і складає в 5-10 разів менше середнього в відповідних галузях. Саме це є джерело прибутків і надприбутків олігархів імперіалістів. Ціни на товари вжитку (харчі, одяг, взуття, побутова техніка...) більше в 2-3 рази при невідповідній якості що є надприбутками торгівельного бізнесу. Про відсотки на кредитах теж є спекуляцією лихварів банківського бізнесу. Тож народ у нас кормить паразитичну "бізнес-номіку".

Еко-ном - господарювання в номі - чи то місто чито область (ном). Коли в одному місті представники різних зовнішніх номів провадять спекуляцію - встановлення ціни для свого гешефту (ліберальний ринок), то ми маємо не економіку, а бізенс-номіку, не господарюючі, а спекулюючи життевим ресурсом суб'єктів. То хіба то є соціально виправдана програма держави, коли міністр МОЗ має для своєї сім'ї і блатняків шикарний гешефт і творять бізнес на соціально залежним профілям державних функцій. Це є свідченням антинародного характеру владної команди в державі.

То чому ліберальний майдан не помічає злочинність на цьому рівні і не впливає на захист справедливості?

Може за аполітичність організатори майдану мають свій гешефт і майдан виконує функцію дескридитатора спроб народу добитися дострокових перевиборів усіх виборних посад у країні, як самозахист від повальної корупції усих гілок влади? Виборність судів і прокурорів є декоративна і не позбавила централізованної корупції президентську владу. Тож і система влади має системні вади які потребують реіормування. Народ знає про массоману корупцію і непрозорих тендеровичів та використання бюджета, але не має механізму люстрації, відсторонення та професійного слідства по справам, бо має корумповані прокурорскі і судові кадри.  Це вже стало традицією для команди Чивокуня. Нам висвітлюють випадки тільки з тими особами, що не вписалися в систему, як привід зміни посадовців та виборних на "своїх"...

Наприклад Мельник не вповні розраховувався за спокій на посаді, але йому дали зелене світло, щоб не було свідчень про тотальне системне хабарництво. А це вже поза межами одного відомства і свідчить про тотальну систему бізнесінтересів владної команди і централізовані механізми "дозвільної корупції" вибудованої командою чільника-гаранта, бо приводів для кримінальних справ досить по багатьом фактам...
Так що криша давно тротікає...

Здоров'я людини є маркером соціального стану життя суспільства. Так наприклад по цей час довголіття є маркером беззаперечним. В той же час і захворюваність інвазивними інфекціями є таким же маркером. А в Україні цьому сприяє і корупційна складова.

1389337853_lek.jpg

МОЗ штучно завищує ціни на ліки в Україні. Про це заявив голова правління Консультативної ради спільнот з питань доступу до лікування в Україні UCAB Дмитро Шерембей, повідомляє ГолосUA.

 «За нашими даними, згідно з цінами на антивірусні препарати в Україні, МОЗ у 2013 році переплатив понад 18 млн. грн. Тобто,вони дорожче купили ці препарати на території України, ніж інші організації », - розповів голова UCAB.

 При цьому Д. Шерембей наголосив, що їхня організація працює в цій області більше 10 років і прекрасно знає ціни на медичні препарати в Україні, а також механізм їх формування.«Міністерство могло б купувати ліки набагато дешевше і набагато більше, однак фіктивно занижує показники. У державному реєстрі цін України ціни на ліки свідомо завищені, щоб будь-яке зниження на 15-20% продемонструвати як досягнення МОЗ. У них є завдання приховувати корупцію і будь-яке зниження цін на 2 гривні демонструвати, мовляв, ми боремося з корупцією », - відмітив експерт.

http://intv.ua/news/76332-minzdrav-specialno-zavyshaet-ceny-na-lekarstva-v-ukraine.html

Коментарі

Хіба лише в МЗС? Вся система - совєцька і гнила
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі