Блоги → Перегляд

Інформація по 11 батальйону ТрО «Київська Русь» - 01.10.2014 р.

Четвер, 09:39, 02/10

Рейтинг
9 0
Переглядів
1616

0
0
0

1 жовтня 2014 року 11 батальйон Територіальної оборони продовжував виконувати бойові завдання у районі міста Дебальцеве. Протягом доби обстріляні з артилерії та мінометів декілька блокпостів батальйону. Знову, я і на протязі останніх днів, батальйон вимушений був відкривати зворотній вогонь у відповідь на провокації противника. Батальйон діяв адекватно. Поранено двох наших військовослужбовців – поранення легкі.

Уночі з 30 вересня на 1 жовтня 2014 року не повернулась у розташування батальйону розвідувальна група в складі чотирьох військовослужбовців. Зв’язок з групою втрачений. Ніякої іншої достовірної інформації про долю осіб, які входять до складу групи, немає. Заради вирішення долі людей робляться всі можливі дії – через офіційні, неофіційні (у тому числі і громадські) структури.

Персональний склад розвідувальної групи: Багіров І.С., Остапкович О.М., Кривогуб О.С., Вахнюк О.М. Морально-психологічний стан особового складу батальйону задовільний.

Представник 11 батальйону Територіальній оборони «Київська Русь» по зв’язку з пресою майор ШАШКІН Валерій Анатолійович (прес-секретар). телефони – 093 6797431, 098 3779577 mailto:[email protected]

Коментарі

Пане Валерію, чи можна якось КІЛЬКІСНО виразити результат вашої участі в АТО та вказати зміну ефективності цієї вашої діяльності за час вашого там перебування?
Багіров загинув як герой, підірвавши себе гранатою, щоб не попасти у полон.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.