Вівторок, 15:41, 03/03

Рейтинг
4 0
Переглядів
1294

0
0
0

«Тривалим процесом інфляції уряди можуть конфіскувати таємно і непомітно значну частину багатств своїх громадян» - так писав ще англійський економіст Дж. М. Кейнс.

     Зараз в Україні стрімко прогресує інфляція, яка звісно не несе за собою позитиву. В економічній теорії існує ряд причин виникнення інфляції:

c0748d1ed25c.jpg

9k=

     Зазвичай достатньо одної із причин, щоб побудити ріст інфляції, але давайте розберемо які із цих причин породили інфляцію у нас в Україні. Адже ні для кого не є секретом що у нас в країні уже галопуюча інфляція (ціни зростають швидко на 10%-100% щорічно).

  1. І так порушення пропорцій суспільного виробництва, думаю що в нас воно явно порушено, адже існує певний дисбаланс між виробництвом і споживанням.
  2. Надмірна емісія паперових грошей – тут взагалі без коментарів
  3. Дефіцит державного бюджету – в Україні станом на січень 2015р. дефіцит становить понад 9 млрд.грн.
  4. Мілітаризація економіки – нікому не секрет, що українська економіка зараз працює в автономному стані, ставка зроблена на війну.
  5. Значне зростання внутрішнього та зовнішнього державного боргу – постійні позики і кредити заганяють нас в боргову яму.
  6. Недосконалість податкової системи – зараз про цю недосконалість вже і діти знають, податки все ростуть і ростуть, замість того щоб навпаки пом’якшувати податковий тиск на малий та середній бізнес.
  7. Кризові явища у фінансово-кредитній системі – невдоволення позичальників і постійні акції протесту фінансового майдану свідчать про кризу у фінансово-кредитній системі.
  8. Монополізація виробництва – можна перерахувати на пальцях однієї руки хто у нас в країні контролює ключові галузі виробництва, конкуренція як така відсутня.
  9. Зовнішньоекономічні фактори – наша енергозалежність чого лише варта.

     Ось тепер можна зробити висновок, що Україна попадає під кожний пункт причин інфляції. А тепер запитання до керівництва країни, а конкретно до уряду, адже нікому не секрет що уряд відповідальний за всі економічні процеси в Україні. І є два варіанти чому все так погано, перший – це не професіоналізм людей які працюють в уряді, другий – це навпаки хороший їх професіоналізм який використовується не на користь держави, а на користь окремих груп людей і на свою користь теж. Другий варіант навіть більше страшніший ніж перший, адже в першому ці не професіонали не винні що такі безтолкові, всю відповідальність за наслідки мають нести тільки ті люди які призначили на дані посади таких не професіоналів. У другому ж випадку нести відповідальність мають ті люди які призначили і самі виконавці.

     Але позитив теж є, він полягає в тому що із цієї ситуації можна вийти, просто потрібно прийняти ряд рішень в економіці які призведуть до її росту, зменшення інфляції і стабілізації курсу національної валюти.

     Фіксований курс валют один із обов’язкових таких рішень, взагалі дивно що Україна перейшла на плаваючий валютний курс, адже такий курс можуть дозволити собі тільки країни із сильною економікою, країни які розвиваються. А для таких країн, як ми це рівноцінно смерті. Наступним не менш важливим кроком є максимальний перехід на безготівкові розрахунки (чеки, векселі, кредитні картки, електронні гроші) це призведе до зменшення емісії грошей, що в свою чергу зупинить шалений ріст інфляції. Держава також не повинна створювати якісь обмеження в обігу валют (податки на купівлю валюти, купівля валюти по паспорту…). Сформувати в країні двосторонню фінансову систему, перша сторона національна – не залежна ні від кого, друга сторона зовнішня – відкрита для зв’язку з іншими фінансовими системами. І обов’язковим є створення валютного кошика, якого зараз в країні не існує.

     Потрібно розуміти два простих закони, перший це попит породжує пропозицію і другий чим більше люди заробляють, тим більше вони будуть витрачати, а чим більше люди витрачають, тим краще для економіки і от від цього потрібно відштовхуватися.      Було б дуже добре як би у нас в керівництві цього всього не розуміли, а зараз прийшло до них прозріння і почали щось робити, але в мене погане відчуття, що вони все прекрасно знають як робити, просто не хочуть, їм і так добре.

P.S. В Україні найнижча заробітна плата в Європі складає вона 36 євро, на передостанньому місці (тобто перед нами) знаходиться Албанія із з\п в 157 євро, а найвища – у Люксембурзі – 1923 євро. А ціни у нас європейські. Висновки робіть самі.

Коментарі

mart mart 17:00
-1
+1
mart mart   17:02
0

а ще я помітив що багато людей наших байдужі і цей наш форум е курям на сміх.

москалів менше але вони активніші
wild cxid   17:23
+2

а часто й розумніші...
ви ж називаєте москалями всіх, хто не скаче...
+1

Опять драка в Раде...)) И опять на ринге Ляшко... Ляшко, как обычно остался без доляхи, на этот раз ему натянул нос Укрспирт...))
-2

Чєчєтов також москаль
+1

Один из крупнейших банков Украины рухнул. Действительно крупнейший – он находился на третьем месте по размеру депозитов физических лиц на Украине — 23,97 млрд. гривен. Больше только в Приватбанке и Ощадбанке. Потому крах Дельта-банка сильнейшим образом ударит по множеству украинских граждан. По сумме активов и депозитов Дельта-банк был вообще 2-м коммерческим банком после Приватбанка.
С 3 марта Дельта Банк признан Нацбанком неплатежеспособным, была введена временная администрация Фонда гарантирования вкладов физлиц. Вопрос только, в каком количестве получат вкладчики свои деньги и получат и вообще.
Впрочем, внешние управляющие уже сделали сообщение, что возвращать 16,4 млрд. грн., которые банк должен вкладчикам, нечем, причем от слова «абсолютно».
Лопнул не мелкий банк – рухнул один из столпов украинской банковской системы, а это не звоночек – это колокол, который предупреждает о полной несостоятельности украинской финансовой и банковской системы. http://gentlemanstory.net/…/03/delta-bank-…/comment-page-1/…
-1

Лихварів не шкода.
Шкода тих дурних, хто їм повірив..
Валюта з України в РФ могла птрапити завдяки зусиллям тих 1.600.000 путінських сексотів, які сьогодні служать Кремлю проти України.

Безпрецедентно велика кількість недоторканих диверсантів і таємних (законспірованих) саботажників з нічим необмеженими повноваженнями - хіба цього мало?
Во Львовской области началось настоящее шахтерское восстание

Львов, Март 03 (ПолитНавигатор, Александра Игнатьева) – В Червонограде Львовской области началась акция протеста шахтеров, которые выступили против нового директора местной шахты.«Шахтеры перекрыли дороги, они не пустили в здание нового генерального директора. До сих пор стоят, им просто не с чем возвращаться по домам», — заявил председатель Независимого профсоюза шахтеров Украины Михаил Волынец.Как сообщал «ПолитНавигатор», в Червонограде движение шахтеры перекрывали и вчера, и сегодня. Так, не осуществляется движение на межобластной трассе Львов-Ковель: в образовавших заторах застряло несколько десятков грузовиков.
-2

Львівські шахтарі - справжні і великі патріоти України. Так що Вам (москалям) тут ніц не світить..
Leo Kiev 08:23
+1
....Но позитив тоже есть, он заключается в том что из этой ситуации можно выйти, просто нужно принять ряд решений в экономике, которые приведут к ее роста, уменьшения инфляции и стабилизации курса национальной валюты.

Таких решений не существует в условиях круглосуточной работы станка и манипуляций с межбанком, о стабилизации можно говорить при курсе 55-60 гр за бакс, но это уже другая история до начала которой осталось чуть чуть
-2

Діло не станку, діло в корупції.
Українська корупція працює на Путіна, тобто на війну.
В Україні немає економіки.
Роль економіки в Україні відіграє кремлівська корупція.
Путін має в Україні безпрецедентне число своїх сексотів - більше мільйона!
Leo Kiev 09:41
+1
Юрик, хватит тут справками махать)), и так все знают, что у тебя желтый билет
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі