Блоги → Перегляд

Афанасьєв виступив проти спільної акції савче-йулєпутіних з терористами щодо полонених

Субота, 12:50, 06/08

Рейтинг
3 2
Переглядів
1148

0
0
0
У цій статті згадуються
Виктор Медведчук
Громадський діяч

Ну, що, шановні співвітчизники, ви ще досі сподіваєтесь, що кремлівські технології через своїх маріонеток в Києві (Медведчук-Савченко-Тимошенко) і терористичних ляльок в ОРДіЛо скеровані не через єдиний центр? Маски давно скинуті, панове, вороги України з БЮТ-ПР-ОБ-РПЛ працюють єдиним фронтом з московськими спільниками та маріонетками Дири. Кремль не має зайвого часу, внутрішні кроти вийшли на тропу війни. Сподіваюсь, у українців цього разу на відміну від часів Чорної Ради вистачить мудрості і вони не поведуться на мікро брюховецьких, яких годує наш споконвічний ворог - Московія:

3636215_original.jpg

Gennadii Afanasiev

8 серпня 2016 на Банковій вулиці передбачувано відбудеться акція протесту, яка буде присвячена обміну полоненими. Планується, що до акції під будівлею Адміністрації Президента у Києві, повинні приєднатися матері військовополонених і матері політв'язнів, а також вже звільнені бранці та колишні заручники Кремля розкажуть про те, що вони пережили в лапах ворога і як відбувався обмін.

Дана акція безпосередньо зачіпає і мене як колишнього політв'язня.
У зв'язку з цим я маю аж дві вагомі причини розглядати цей захід, як небажаний.

1) Адміністрація Президента спільно з главою держави Президентом Петром Порошенко, проробили величезну роботу заради мого звільнення. Особисто Президент вів і продовжує вести важкі переговори по звільненню бранців. При цьому консульська служба України працює на вищому рівні, роблячи все можливе. Переговорна група постійно робить звіти про виконану роботу, в чому ви можете переконатися, переглянувши сторінку Ірини Геращенко.

Особисто я абсолютно підтримую обмін полонених в рамках "всіх на всіх". АЛЕ! Ні про яку амністію для військових злочинців не може йти мови!!!
Як я бачу в цьому і є проблема. Тому, що не тільки в мене така точка зору. Саме так, мені бачиться, і працює наш уряд. Тому процес такий довгий.

Але винні за злочини проти Українського народу - повинні бути покарані!

2) Вивчаючи дану тему, я натрапив на цікавий факт, - сепаратистські та терористичні сили також закликають виходити на дану акцію протесту, що дуже насторожує.

Ось дві знайдених мною особистості. Обидві, примітно, мають чималу вагу для ворога.

https://vk.com/wall75117363_168806



Вікторію Шилову і Надію Курамшину пов'язують з Віктором Медведчуком.
Саме Шилова і Курамшин їздили на окуповану територію України та зустрічалися там з убивцею Українського народу терористом Олександром Захарченко. Їхня зустріч була великим інформаційним ударом Кремля проти України.

Так само акцію протесту 8 серпня підтримала помічниця депутата Держдуми Євгена Федорова, пропагандистка проекту Кремля "Новоросія" - Марія Катасонова.

https://vk.com/wall106963511_40888

У зв'язку з цим я не можу взяти участь у цій акції протесту. Хто має вуха, нехай почує.

3725261_original.jpg
3725371_original.jpg
3725601_original.jpg
3725826_original.jpg

з коменту камрада userinfo.gif?v=17080?v=140.4potroshutel:
З Савченко давно все зрозуміло. Останнє, що заявила Пуля-Дура. не буду давати лінк, процитую новину на РИА Новости і коменти рашистів

Депутат Верховной рады Надежда Савченко назвала силовую операцию киевских властей в Донбассе "бардаком", который нужно закончить как можно скорее.

По ее мнению, заявления Киева о том, что надо ввести военное положение, опасны.

"…Нам надо заканчивать этот бардак, который назвали АТО, как можно быстрее, без всякой дальнейшей войны", — заявила Савченко в эфире украинского телеканала Эспрессо.TV.

Павел Алёхин
В очередной раз аплодирую нашим спецслужбам! Медведя научить на велосипеде ездить, это так цветочки, по сравнению с тем, чему научили Надю в Российской тюрьме!

Сергей Мазин
Никогда Безруков не был так близко к провалу...)))))

CpJ8xufW8AAdJ_2.jpg:large

Коментарі

Высеры порохоботов неохота читать даже если там иногда встречается правда.
0

Руцкоговорящее быдло, ты за базар ответишь? Если ты служишь юлепутиным и медведчукам, комментируя украиномовный текст по-свинячьи, то это не значит, что и остальные украинцы такие же тупые зрадники.
Главное, что ты быстро со штаба БЮТ (или ЛДНР, что одно и тоже) отреагировал на пост. Порохоботом ты назвал пленного крымчанина, которого не раскручивал Кремль, как дебилку Савченко, из-за которой погибли наши воины АТО.
Иди на ватные форумы неси клевету, кремлетролль.
Я русское лайно баню. Жаль, что у админов эта кнопочка часто ломается.
юлєботи за гроші мертвечука активізувались, ось і троль левченко з мінусом завітав))) Які ж ви примітивні, навіщо вам гроші платять?)) Видалив, бо свиней в блозі не тримаю.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі