Блоги → Перегляд

"Зоряні реформатори" банкрутять Укрпошту - розслідування 'Стоп Корупції'

Понеділок, 09:41, 26/12

Рейтинг
16 0
Переглядів
1509

0
0
0

Це журналістське розслідування було тричі показане на "президентському" 5-му каналі.

Репресовані підлегі, цензура, безлад, мільйонні збитки, махінації з держзакупівлями та завищені зарплати - команда "Стоп Корупції" з'ясовувала чому УДППЗ "Укрпошта" опинилося на межі банкрутства.

Останніми місяцями навколо держпідприємства "Укрпошта" не вщухають скандали - від махінацій з держзакупівлями до захмарних зарплат керівництва.

Все почалося із закритого конкурсу на посаду гендиректора Укрпошти. Навесні 2016 року цей непублічний конкурс виграє громадянин США Ігор Смілянський. З самого початку його та осіб, яких він призначив своїми заступниками, презентували як "зоряних реформаторів"...

"... Село Петрушки всього в 10-и километрах від столиці. Начальник поштового відділення Олена, яка отримує зарплату 1200 грн., розповідає що весь транспорт у відділенні - це велосипед листоноші, який вона сама ремонтує."

"... Сумнівну діяльність керівництва Укрпошти найближчим часом перевірять правоохоронні органи - відповідні заяви вже направили як депутати так і представники профспілок. Залишається сподіватися що до того часу одне з найбільших держпідприємств України не збанкрутіє."

_________ Громадська організація «Стоп корупції» є неприбутковою незалежною організацією, що провадить журналістські розслідування і правозахисну діяльність з метою запобігання зловживанню владою, протидії корупції і сприяння демократичним перетворенням в Україні.

Читайте і дивіться також:
Ігор Смілянський і його команда: зарплати величезні, але нічого не зроблено - розслідування Люстратора

Коментарі

Що вимагати від якогось там Смілянського, якщо презік (говно-командувач) всія України, під час кровопролитних боїв на Світлодарській дузі, гуляє з своїм БПП в своєму ж "5 елемент" за наші гроші?
+3

Тому Смілянський почувається безкарно, адже отримав гарантії для здійснення своєї злочинної діяльності від вкрай впливових людей, можливо й з оточення Порошенка. Не думаю що верховний барига сам розмовлял з тим недоумком Смілянським.
Втім цей Швондер-Смілянський пказав себе надто тупим і останнім часом став токсічним, і його господарі вже ламають голову як цього недоумка замінити.
Адже незабаром вибори, а 70 тис поштарів будуть голосувати проти тієї сили яка підтримує Шіондера.
mart mart 16:25
0
+3
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі