Блоги → Перегляд

Шокуюча правда: Порошенко з Маккейном нагородив орденами вбивць українських солдат

Понеділок, 15:17, 02/01

Рейтинг
6 0
Переглядів
1271

0
0
0

 

31-го грудня Верховний Головнокомандувач з групою сенаторів США відвідав позиції ВСУ в Широкино.

Хор захоплених підлабузників сповістив всю країну про цей «мужній» вчинок Верховного всього за пару годин до Нового року. Навіть я звернув увагу на таку відверто рекламну акцію. Ознайомлення зі списком нагороджених на смерть зіпсувало новорічний настрій, і без того не веселе. Вищі бойові ордени в новорічний вечір були вручені особам персонально відповідальним за абсолютно безглузду загибель 9 захисників України і виведення з ладу через контузії, пораненя і серйозних травм майже роти наших воїнів.

 

0b9987e2601f03c8c217f71a4806c7a5-300x200.jpg

Пише Arty Green, боєць ВСУ воює на Світлодаркій дузі.

Причому нагородна процедура пройшла за рекордні 10 днів! Персонально відповідальний за величезні і безглузді втрати командир 1 батальйону 54-ї бригади А.Оцерклевіч, що послав бійців, озброєних стрілецькою зброєю, в лобову атаку на укріплені позиції противника. Причому цей «обдарований» офіцер ще й сповістив командування противника про цю атаку абсолютно марною «вогневої підготовкою» з піхотної зброї. Ці та інші його командирські рішення привели до абсолютно безглуздих втрат з нульовою (швидше негативною) тактичною вигодою - пересунути всього на кілька сотень метрів позиції.

Артилерія 54-ї бригади, абсолютно очікувано, проявила повну імпотенцію, дозволивши майже тиждень безкарно переорювати наших бійців в зоні спровокованого загострення. У Брага-54 не знайшлося жодного артилерійського офіцера, включаючи командира Брага, не кажучи вже про НШ будь-якого артдивізіону, здатного організувати більш-менш ефективне прикриття нашої піхоти. Унаслідок злочинної недбалості цих та ряду інших офіцерів України зазнала величезних втрат заради фальшивих тактичних вигод. Виведення з ладу повнокровним роти, а в умовах жахливого некомплект особовим складом - це майже піхотний батальйон, це, безумовно, диверсія проти країни. Але винуватців цієї диверсії не тільки не покарали, а й нагородили вищими бойовими орденами:

«Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджені начальник штабу - перший заступник командира гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи 54 окремої механізованої бригади майор Віктор Білоцький, командир бригадної артилерійської групи - заступник командира 54 окремої механізованої бригади підполковник Віталій Ложечник і командир батальйону 54 окремої механізованої бригади підполковник Олексій Оцерклевіч. »

Для мене абсолютно очевидно, що команда на проведення цієї операції була дана виключно для створення «інформаційного приводу», щоб відвернути увагу патріотичній частині громадян від серії корупційних, політичних та інформаційних провалів влади, що трапились у середині грудня 2016. Ну а фарс театралізованого нагородження головних винних цього кривавого провалу високими нагородами у новорічний вечір увінчав цей «парад» підлості.

Звичайно, в число нагороджених іноді потрапляють і справжні герої. Робиться це для створення видимості заслуг у інших нагороджених державними нагородами. Хоча багато воїнів вже знають цинізм сьогоднішньої процедури нагородження і таке «маскування» вже мало кого обманює. Більшість гідних залишаються взагалі без нагород, а підлабузники і лизоблюди виблискують державною біжутерією як новорічні ялинки.

Більше півтора року, що минув, мій друг, отримавши орден Богдана Хмельницького за реальний колективний подвиг підрозділу під його командою, заявив із привітаннями (мені в тому числі), що після вручення 1-го ступеня цього ордена Муаммару Каддафі цінність цього ордена обнулилася. Тоді він ще не знав, що «знаменитий» генерал Пушняков стане повним кавалером цього ордена. Мене іноді запитують побратими, хто ж ті сотні офіцерів-героїв, які отримали вже багато сотень бойових орденів, які за статусом вручаються виключно за вміле управління бойовими діями? Де ж ці таланти? Де ж їх перемоги? Безумовно такі є, але їх меншість серед «кавалерів». Особливо викликає сумнів обґрунтованість нагородження старшого офіцерського та генеральського складу. Після вчорашнього знущання над нещодавньою трагедією під Світлодарськом можу відповісти на ці питання - їх перемоги (за рідкісним винятком) в фантазіях безсовісних пропагандистів і в брехливих нагородних документах. А ціна цього безсоромності - життя і каліцтва кращих синів України. Ах так, забув, і створення «позитивних» інформаційних приводів, звичайно. Для нинішньої влади ця «цінність» набагато вище.

Вчора зловив себе на думці, що внутрішня політика України тепер мене цікавить виключно з точки зору приходу до влади людей, які дадуть справедливу оцінку гидоті, що відбувається зараз  створюючи умови для настання суворої кримінальної відповідальності мерзотників, цинічно паразитуючих на патріотичних настроях. Зростання економіки, розвиток демократії та інші досягнення цивілізації неможливі, якщо не позбутися від суцільної брехні. Покидьки, що ллють кров патріотів для «інформаційних приводів», і для  підкилимних договірняків з ворогом, повинні закінчити свої дні у в'язниці, а не на шикарних віллах.

Крім того, потрібно буде анулювати всю нагородну систему сьогоднішньої і попередньої влад, заснувати нові державні нагороди і вручити всім, хто їх дійсно заслужив, щоб фальшиві герої не передавали свій фальшивий «патріотизм» підростаючому поколінню, обвішані справжніми орденами за фальшиві звитяги.

Коментарі

Головнокомандувач з групою сенаторів США відвідав позиції ВСУ в Широкино.
==========
Волонтери кажуть, що до Широкіно Порох не доїхав - зробили якісь липові "позиції" і зліпили спектакль - все як завжди.
НЄ, лять, - це поема.
Свідок зради ділиться на дві категорії.
Один пише, з помилками, на радном, на руском.
Иньший - свій рускій текст ( з помилками) перекладає якимось транслейтом на мову.
Результат - вищіше.
@Виведення з ладу повнокровн(им!!!) роти, а в умовах жахливого некомплект(!!!) особовим складом"
І так кожне речення.
+1

Каюсь, каюсь, каюсь. Почав корегування - за стіл позвали :(
-1

Василь не дасть збрехати - головний порохобот Мінстець живе красиво
https://pbs.twimg.com/media/C1KtWtCXgAApCrT.jpg

скоро й інші порохоботи заживуть добре
https://pbs.twimg.com/media/C1KuWqNW8AAP72V.jpg

аж ольгінці заздрять успіхам наших порохоботів
https://pbs.twimg.com/media/C1KMMUTWgAAu3wx.jpg

і нервово курять всторонці.. ))
+1

Цікаво, а за що наш Лєусенок вилизує чоколядний зад?! :)))
-1

Він москалів зовсім не захищає -
https://twitter.com/g12852/status/816005770282233856
чмурить конкретно..

До львівської когорти порохоботів належать різні "смерічки-каменярі-батяри" - от їх дійсно слід виводити на люди - хай розкажуть про свої "заданія" )
+1

Він москалів завсім не захищає - факт, з цим не поспориш. Але для "львівської кагорти", тоб-то для УКРАЇНЦІВ, цього хронічно мало. Мало, Юрію, на рузькам язикє, тоб-то залишаючись "рузькадумающім" будувати в Україні (як і в будь-якій країні світу) вибудовувати нормальну, сучасну, демократичну державу. У керівництва цією новобудовою завжди отримаємо або монархію або КПРС, і третього НЕ ДАНО.
0

У нього великі заслуги і готовий простити йому багато чого.

Зараз наша головна біль - львівські порохоботи. Вони повністю витіснили ольгінців. З одного боку - добре що корупційні кошти (кошти Прошенка) залишаються в Україні, а не йдуть в Ольгіно. Це вже +!

Але порохоботи допомагають будувати владну вертикаль, як в Бєларусі чи в РФ. Тобто нас не чекає нічого хорошого..
-3

Бородатий, млинець горілий.
Біль - мущина!
mart mart 18:19
+1
+2
треба би перевірити що там було
0

Людей возили з фронту на КрАЗі (в кузові), потім (після нагородження) морозили в якомусь ангарі. Потім якісь аеровокзали чи щось таке - вже після Нового Року добрались додому, тобто на фронт.. (
За споконвічною звичкою - автоматично відбуваються дві речі: "Покарання невинних, та нагородження непричетних!"

Нагородження винних - це від великого розуму!
Василь Wasyl 16:29
@Виведення з ладу повнокровн(им!!!) роти, а в умовах жахливого некомплект(!!!) особовим складом"
І так кожне речення.
==========
Як там міномети "молот" поживають? Що зварені з прокату за 1 млн за 2 штучки і від яких треба ховатись за бетонний бруствер (не факт що виживеш!) і з скорострільністю як в Похмурому Середньовіччі (про точність наведення мовчку) - це нормал?

Будемо до форми придиратись, бо до змісту придертись нам важко - треба те, як його, думати..
-1

Генеральною прокуратурою України взято на контроль хід слідства за фактом загибелі та поранення військовослужбовців на полігоні у Миколаївській області[8]. Наприкінці вересня 2016 року стало відомо, що за висновками експертизи, вибух відбувся не через несправну конструкцію міномета. Також начальник озброєння ЗСУ Микола Шевцов заперечив, що військові зарядили у міномет дві міни. У зброї була тільки одна міна, яка виявилася несправною.

Бородатий - Ви Вася?
0

Тобто Ви нічого не знаєте про той новий "молот" і плутаєте його з старими совєцькими мінометами?
Ордени обезцінюються, коли їх давати на право, на ліво і будь-кому.
Крім того, ордени можна і повернути - ганьба тому хто ті ордени дав..
Панове радлюди, ви ж самі прекрасно знаєте, що в антиринковому, показушному, нашому суспільстві нагороджують непричетних, а карають невинних.
Це така неминуча закономірність.
0

Шкідникам і паразитам надано всі повноваження і недоторканість
щоб вони знищили всіх творців корисного - от і вся наша дійсність.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі