Блоги → Перегляд

Нас вчергове надурили

Вівторок, 17:59, 10/01

Рейтинг
1 2
Переглядів
189

0
0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Посол України у Великій Британії Наталя Галібаренко заявила, що у Лондоні розглядають Будапештський меморандум як політичний документ без юридичних зобов’язань.

Якщо у Лондоні, Москві, Вашингтоні – у столицях, які підписали Будапештський меморандум – вважають його пустим папірцем, то чому Україна має ставитися до нього по-іншому? Треба чесно визнати, що нас вчергове надурили і зробити правильні висновки.

Напад Росії на Україну поставив хрест на Будапештському меморандумі, відновивши де-юре ядерний статус нашої країни. Тепер треба невідкладно почати велику роботу по відновленню ядерної зброї де-факто. Ядерна зброя – це як наші земля чи ліс – реальний гарант нашого суверенітету.

Окремо наголошу: ядерна зброя нам потрібна не для застосування, а як фактор стримування. Ніхто і ніколи не нападе на ядерну державу.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Коментарі

Олєжек, насправді все через таких курвотних та корумпованих політиків як ти!
Не треба писати що нас хтось надурив, це ви намагалися всіх обдурити і не здійснювати реформи!
99,9% населення України начхати на англійські візи, бо ніхто туди не поїде черех відсутність грошей!
Годі писати дурниці і робити з нас дурнів! Склади мандат і йди нафіг!
Я думаю что "реформаторы" погружая страну в очередные глубины ануса, специально создают железный занавес как предохранитель от бегства рабов.
Самые сильные, умные и молодые уезжают - те кто еще может увернуться от нэвпынного пакращэння, которое нам организовал Ляшко.
На очереди аннулирование загранпаспортов, регулярные собеседования в СБУ и надзиратели в тургруппах.
Олеже, основна частина населення вже настільки затуркана вами, що далі їх задурити вже неможливо.
А такій братії, як ви, теж боятися нічого - ви не тонете в жодній ополонці.
Для чого нам атом?
Україна - країна карбону (вугілля, торфу, газу, чорнозему) і Сонця, вітру. Але електроенергія в Україні найдорожча в Європі -
https://pbs.twimg.com/media/C10fizjWQAEc8oq.jpg

Це знову Британія і США винні?
Для них і для РФ звичайний турбодетандер П.Л.Капіци страшніший від найстрашнішого атома - от Вам і ідея як їх зробити більш зговорчивими.. )
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.