Блоги → Перегляд

Рахуються тільки з сильними

Середа, 09:46, 11/01

Рейтинг
1 1
Переглядів
198

0
0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Президент Порошенко і його керівництво МЗС вражають мене своєю безхребетністю, беззубістю і непрофесіоналізмом. Замість жорсткої, принципової та чесної розмови з нашими міжнародними партнерами та гарантами, які вже відкрито посилають нас із Будапештським меморандумом, Порошенко і МЗС демонструють надмірну гнучкість спини, почуття меншовартості та бажання подобатися. Рахуються лише з сильними, і в дипломатії також.

Саме тому я запланував ближчим часом провести зустрічі з послами в Києві Великої Британії, США, Франції, Китаю, щоб попередити уряди цих країн про надважливі для всього світу наслідки недотримання ними гарантій Україні за Будапештським меморандумом. У випадку їх невиконання Україна перестане бути учасником Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 1 липня 1968 року, до якого ми долучилися на підставі Закону України №248/94-ВР від 16 листопада 1994 року.

Тому коли сьогодні ядерні держави відкидають чи не підтверджують свої міжнародно-правові зобов’язання перед Україною за Будапештським меморандумом від 5 грудня 1994 року “Про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї” – це означає, що Україна автоматично перестає бути учасником цього Договору і цілком законно поновлює своє право на ядерну зброю.

Українці – не папуаси, щоб принижувати нас обміном золота на дзеркальця!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Коментарі

Україна може зробити ще страшніше - встановити перший український засіб обліку на ВХІД в ГТС України.
Це буде страшніше від атомної бомби!

"Бо сказано: хто не лічить,
То той і не має."
(Т.Г.Шевченко, "Наймичка")
Сила в Знанні..

Порушити Мораторій-1954 (заборону на застосування тепомашин для викоритання сонячної енергії).

Рухнуть всі країни Півночі - капітали, яйцеголові, економіка, виробництво, життя, добробут - все втече в зону Тропіків і Екватора - прощай Америка, Британія, Росія і всі наші кривдники гамузом.. )

Для чого нам атом, якщо є Сонце? Сонце значно потужніше і зовсім безпечне, безкоштовне, загальнодоступне..

Ставте на теплонасос детандер замість дроселя і буде вам щастя! Бо енергія це добробут. Енергія необхідна для самореалізації, а самореалізація - це і є щастя.
Ляшко, всі твої випади в бік президента - лише повідомлення що тобі потрібні гроші. Все одно ти у підсумку проголосуєш не на користь Україні, тому з нами й не рахуються - через політичну проституцію і прогибання під олігархів.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.