Блоги → Перегляд
Мітки Зрада

Незамінима вещ

Четвер, 09:49, 12/01

Рейтинг
1 0
Переглядів
329

0
0
0
У цій статті згадуються

Користуйтесь, шановні. http://roshen24.cf

Для пущої убідительности, є мажлівость перепустити се через яндєкспєрєводчік. Тогди буде воше убойно.

 Шановна громадо! підвищення комунальних тарифів привели до втрати терпеця на цьому гріють руки спекулянти, продажні політики, та інші..

Мої улюблені співгромадяни Українці! На сьогоднішнім засіданні Верховної Ради України обговорювалося питання, що депутатам, чесно кажучи, байдуже, як живуть люди, і та зрадили ідеали Майдана. Пропало все. зубожіння українського народу голови всіх фракцій парламенту не можуть зібрати тарифну комісію, і як наслідок, вони зрадили ідеали Майдана та ті цінності, що їх захищають воїни АТО.. Шановна громадо! Бездіяльність парламенту та президента, близька до саботажу, мають наслідком,що керівництво нацбанку України розхитує фінансову систему, отже треба зупинити це негайно, і зараз я скажу, яким чином.. Шановні народні депутати України! Довга и кривава пcевдоконтртерористична операція, так звана АТО, зчинила так, що викликають обурення наслідком цього стала націоналізація Приватбанку та борг в 170 мільйонів гривень.. Звертаюся до президента Україні Петра Порошенка особисто. зубожіння українського народу голови всіх фракцій парламенту не можуть зібрати тарифну комісію, і як наслідок, на цьому гріють руки спекулянти, продажні політики, та інші.. Звертаюся до президента Україні Петра Порошенка особисто. Хочу с болем у серці повідомити вам, що керівництво нацбанку України розхитує фінансову систему, отже нові тарифи на комунальні послуги є для людей непосильні..

Звертаюся до народу України! бездіяльність парламенту та президента гравці Динамо і Шахтаря разом проводять відпустку, нові тарифи на комунальні послуги є для людей непосильні.. Але! Нечесні політики, які отримують гонорари від олігархів та захищають їхні інтереси, вчинили так, що привели до втрати терпеця треба зупинити це негайно, і зараз я скажу, яким чином.. Мої улюблені співгромадяни Українці, Хочу с болем у серці повідомити вам, що керівництво нацбанку України розхитує фінансову систему, отже та порушують права українських громадян. Мої улюблені співгромадяни Українці, Довга и кривава пcевдоконтртерористична операція, так звана АТО, зчинила так, що голови всіх фракцій парламенту не можуть зібрати тарифну комісію, і як наслідок, та порушують права українських громадян.

Звертаюся до президента Україні Петра Порошенка особисто. зубожіння українського народу значно впала купівельна спроможність зубожілого населення і, як наслідок, продажі кулону тризуб. вони зрадили ідеали Майдана та ті цінності, що їх захищають воїни АТО.. Шановні народні депутати України! На сьогоднішнім засіданні Верховної Ради України обговорювалося питання, що привели до втрати терпеця за все це буде сплачено з кишень пересічних українців.. Любі друзі! Нечесні політики, які отримують гонорари від олігархів та захищають їхні інтереси, вчинили так, що це є геноцид, який здіснюється абсолютно свідомо, і треба зупинити це негайно, і зараз я скажу, яким чином.. Мої улюблені співгромадяни Українці, підвищення комунальних тарифів гравці Динамо і Шахтаря разом проводять відпустку, нові тарифи на комунальні послуги є для людей непосильні.. Мої улюблені співгромадяни Українці, бездіяльність парламенту та президента це є геноцид, який здіснюється абсолютно свідомо, і наслідком цього стала націоналізація Приватбанку та борг в 170 мільйонів гривень.. Мої улюблені співгромадяни Українці! бездіяльність парламенту та президента голови всіх фракцій парламенту не можуть зібрати тарифну комісію, і як наслідок, та порушують права українських громадян.

Взагалі підвищення тарифів та інфляція є наслідком авторитарного (командно-адміністративного, антиринкового) збільшення ціни енергії і в першу чергу - газу та електрики. 

Тут первинна "Рука Кремля" а не вєртухаї і баскаки (Порошенко, Гройсман, парламент ітп) які лише виконують команди Путіна і вірно служать ФСБ Росії..

СБУ, це єдина правонаступниця КГБ в Україні + українська філія ФСБ РФ, тому й бореться проти правди.

Насправді ціни на енергію підняли, бо Путін воює і йому треба гроші. З корупцією ніхто не бореться бо без неї Кремль вмре.

Коментарі

Звертаюся до президента Україні Петра Порошенка особисто
==========
-Чєлобітна? )
Взагалі підвищення тарифів та інфляція є наслідком авторитарного (командно-адміністративного, антиринкового) збільшення ціни енергії і в першу чергу - газу та електрики.

Тут первинна "Рука Кремля" а не вєртухаї і баскаки (Порошенко, Гройсман, парламент ітп) які лише виконують команди Путіна і вірно служать ФСБ Росії..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі