Блоги → Перегляд

Гривня

Четвер, 12:14, 12/01

Рейтинг
1 0
Переглядів
783

0
0
0

Що заважає зробити напис на українських гривнях "банківські білети забезпечені сріблом, золотом, драгоцінними металами, камінням та іншими активами державних банків"?
Або навіть "всім майном, активами держави Україна" як це було на купюрі 5 карбованців СРСР.

Завданням НБУ буде забезпечити українську валюту активами і зробити її вільно конвертованою. Повернути віру населення в гривню. 


Повернути довіру українців до грошей, уряду, держави.
Чому люди купують квартири, будинки, нерухомість, землю?

Бо не довіряють банкам, паперовим грошам. Люди хочуть довіряти реальним цінностям. Коли у Вас в руках банківські білети, які можна обміняти на реальну цінність, матеріальні активи, то довіра до цих грошей більша.

Місія НБУ - забезпечення довіри до гривні, держави, уряду!

Гривня

 

Коментарі

5 крб СССР?
А не починаючи з 10?
На 5 карбованцях якраз був напис "всем достоянием Союза ССР"
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%86%D1%8C_%D0%A1%D0%A0%D0%A1%D0%A0#/media/File:Soviet_Union-1961-Bill-5-Obverse.jpg
На 10,25, 50, 100 карбованцях "золотом, драгоценными металлами и прочими активами государственного банка".
0

Чому така різниця?
Цікавий нарід ці совки. Вірять написам на совєцьких паперчиках і, одночасно, вимагають повернути знецінені вклади сбєрбанка ссср не з достоянія СССР, а з українського бюджету.
0

Гроші є тим, в що вірять люди.
Гроші, це чистий віртуал..
Написам на доларах вірять мільярди. Карбованці мало відрізняються від доларів. Єдине СРСР не намагався поширювати карбованці як вільно конвертовану валюту, що було помилкою 1961-1990.
0

А який би реальний був курс? )
Справа і мета не в грошах. Справа в свободі самоералізації. Саме ця свобода + енергія створюють всі блага цивілізації. А гроші - це засіб.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі