Блоги → Перегляд

Травмоване суспільство

П'ятниця, 12:24, 27/01

Рейтинг
0 0
Переглядів
976

0
0
0

Українці і росіяни - в певному сенсі створені за допомогою серії травм і травмуючих методик як на рівні сім'ї так і суспільства: розги, побиття в дитинстві батьками, голодомори, репресії, війни, життя десятиліттями в стані страху перед державою, спецслужбами, силовими структурами, злочинцями, навіть колегами і сусідами.
Більше 100 років суспільство було плавильним котлом, в якому травмувались людські особистості за допомогою інститутів держави і структур в суспільстві.
Психотерапевти, психіатри, коучі можуть допомогти тисячам, навіть сотням тисяч людей збагнути це і почати звільнятись від наслідків, ставати розвиненою, вільною, щасливою, успішною людиною.
Але що робити з десятками мільйонів травмованих особистостей? Як жити в морі злих, травмованих людей, які не усвідомлюють свого стану?
Більшість обирає еміграцію як спосіб втечі від нашого суспільства. Частина тікає від суспільства за допомогою алкоголю і наркотиків не покидаючи країну.

Тільки зміна методик і методів освіти, виховання, психологічна допомога для мільйонів людей допоможуть перепрограмувати мільйони біороботів.

Людина може вирватись з цього пекла за допомогою психологів, освіти, певних практик, сторонньої допомоги та саморозвитку. 

Але як розвиненій, освіченій та самодостатній людині жити в суспільстві травмованих і пригнічених людей?

Травмоване суспільство

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі