Блоги → Перегляд

Чому Маріуполь не Донецьк?

Вівторок, 16:37, 21/02

Рейтинг
2 0
Переглядів
1370

0
0
0
У цій статті згадуються
Юрій Бойко
Політик

ЧОМУ МАРІУПОЛЬ НЕ ДОНЕЦЬК ? У Маріуполі у 2001 році проживало 515 тисяч жителів, і з них 48,7% українців та 44,4% росіян. У Донецьку у 2001 році проживало 1 млн. жителів, і з них 48,15% росіян та 46,7% українців. Між містами віддаль лише 115 кілометрів. Усі ми пам’ятаємо як у 2014 році жителі Маріуполя виходили рити окопи, будувати фортифікаційні споруди щоб захистити місто від агресора. Сьогодні в цьому місті українська влада, а у Донецьку сепаратисти. В чому ж річ? Адже і там і там українців і росіян майже порівну, а такий контраст? Можна ще згадати як у 2012 році, про це зовсім не було інформації у ЗМІ, жителі Маріуполя, у лютому місяці і у листопаді виходили на організовані протести проти забруднення повітря металургійними підприємствами. Так, 4 листопада 2012 року, на центральну площу Маріуполя вийшло майже 14 тисяч чоловік. Ви уявляєте, яка сильна громада міста, якщо у вотчині Януковича і під час його президенства люди вийшли на протести. Чому Маріуполь не Донецьк? Як на мене все пояснюється дуже просто. Якщо візьмете інформацію про найбільші підприємства Маріуполя то побачите: 1. Комбінат ім. Ілліча в 2000—2010 роках був колективною власністю товариства орендарів (близько 37000 працівників), працювало до 95000 робітників (кінець 2005 року), головою правління комбінату був народний депутат, герой України В. С. Бойко. 1 липня 2010 року акціонери меткомбінату імені Ілліча на загальних зборах прийняли рішення про входження в «System Capital Management». 2. ВАТ «Азовста́ль» — металургійний комбінат (м. Маріуполь), монополіст в Україні з випуску деяких видів металопрокату, підприємство з повним металургійним циклом. За рівнем валового доходу займає 3-є місце серед металургійних підприємств України. На заводі працює до 13 тис чоловік. З 2006 року Азовсталь входить в группу «Метінвест», мажоритарним акціонером якого є донецька фінансова група «System Capital Management». 3. Концерн «Азовма́ш» — найбільше машинобудівне підприємство України (місто Маріуполь), яке спеціалізується на випуску обладнання для гірнічно-металургійного комплексу, цистерн-вагонів, портових кранів, котлів, паливозаправників тощо Підприємство формально належить країні, але ж фактично — «System Capital Management» (Вікіпедія) І цей список можна продовжити. Але замітьте, компанії Ахметова лише з 2006 року розпочали заповзати у Маріуполь, а найбільше підприємство міста комбінат ім. Ілліча аж у 2010 році перейшов у руки Метінвест Холдингу., а до цього було акціонерним товариством, де акціонерами були працівники заводу. А на підприємства Донецька і його жителів майже з перших років незалежності була затягнута «удавка». І сьогодні цю «удавку», через енергозалежність, пробують затягнути на шиї усієї України. Ось вам і результат, ось вам тема для аналізу.

Коментарі

mart mart 09:27
0
+1
Треба розрізняти росіян та кацапів: перші - це ті, що живуть серед нас з діда-прадіда, самі того не помічаючи, вже стали російськомовними українцями. У Иаріуполі, як і в інших містах, таких повно. Зазвичай - це люди поважних професій, багато з них належать до професійних династій.

Але Донбас - інша пісня: на суто українському тлі, яке значно поменшало у відсотковому вимірі за останнє століття, та працівників багатьох високотехнологічних підприємств, все останнє совкове століття цей регіон, не без активного сприяння кремлівського комуняцтва, був звалищем кримінального світу. Тож не дивно, що після розвалу совка, яке створило на Україні фактичне безвладдя, саме тут володарювали і володарюють різного штибу пахани та паханчики.

Тут ще треба нагадати, що Кремль, все минуле сторіччя, АНІ НА МИТЬ не припиняв на нашій території антиукраїнської підривної роботи. Бо наша волелюбна ментальність кісткою в горлі віками стояла та стоїть у кацапського керівництва. Однак, лише у Криму вони досягли свого ідеалу, Донбас тут - на другому місці: бо іще на початку 1990-х, десь у 1993 чи 1994 році, на півострові почали МАСОВО РОЗДАВАТИ ПАСПОРТИ бидлостану Чмоландія КОЖНОМУ БАЖАЮЧОМУ. А в Донбасі їх перемогла нетерплячка - якщо б плідна співпраця із РигиАналами потривала б іще кілька років, Донбас, як, можливо, й інші місця вони отримали б, як і Крим - на тарілочці.
0
. У Донецьку у 2001 році проживало 1 млн. жителів, і з них 48,15% росіян та 46,7% українців.
______________________
и как же ты их различаешь кто есть кто, по морде?
0

Ті, хто вміє читати, добре знають, що 5 грудня 2001 року в Україні відбувся перший Всеукраїнський перепис населення.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі