Блоги → Перегляд

Журнашлюхи і сміття

Неділя, 19:23, 05/03

Рейтинг
8 2
Переглядів
918

0
0
0

Останнім часо у ЗМІ є дуже модна тема - про львівське сміття. Коли вже була та аварія на тому сміттєзвалищі, а "работнікі нажа і тапара", ой вибачте, так звані журналісти, ніяк не заспокояться, публікують усе нові й новіші повідомлення про те сміття.

Ось наприклад недавно по телебаченню промайнув сюжетик десь із-під Полтави. Там десь неподалік якоїсь дороги знайшли купу сміття і пояснили його появу - ну звичайно ж! - тим, що завезли зі Львова. Ну а журнашлюхи сію версію протранслювали на всю Україну й не проявили до неї ані найменшого сумніву. Аякже, всі вже звикли до сюжетів про львівські сміттєвози.

Нема, щоб напружити в голові ту єдину клепку, яка там, може, ще є та подумати - а скільки ж воно кілометрів зі Львова до Полтави? Не по прямій, а дорогою, бо сміттєвози ж не літають.

Отже взнаємо - відстань 878 км. Тобто майже 900 км. Тобто без малого тисяча км. Це ж скільки солярки й часу треба потратити, щоб допертись у таку далечину зовсім не економним та ніяк не швидкісним сміттєвозом? А потім же й назад - сумарно 1800 км? Багато, дуже багато - маса солярки почне наближатись до маси сміття, а час буде рахуватися днями...

Отже? Отже кожному хоч злегка не дебілу стає ясно, що не було під Полтавою жодних львівських сміттєвозів, а скинув хтось дуже місцевий, хто полінувався не те, що 900, а 9 (дев’ять) зайвих кілометрів проїхати до якогось місцевого легального сміттєзвалища і скинув поближче.

Отже як можна оцінювати такі сюжетики "доблесного" телебачення? Оцінювати можна точним словом - журнашлюхи.

І відразу наступне питання - як можна довіряти всім іншим сюжетам, які можуть зустрічатись на такому, прости господи, телебаченні?

Ніяк не можна!

Коментарі

mart mart 21:10
+3
+5
+2

Мустафа Найєм - не тадждик, пуштун з Афгвністану.

Та і решту ти, Олеже, перебрехав!
+1

Причому не просто пуштун з Афганістану, а синок зрадника, що перекинувся на сторону окупантів і втік з батьківщини разом з совєцькими військами.
А скільки Вам за цю заказуху заплатили?
Розумію Вас, ринкова економіка, - кожний заробляє як може і як вміє. Отож, нічого особистого. Тим більше, як можна висловлювати щось особисте до бота, який своє імя і прізвище приховує?
0

1. Так скількм кілометрів Львів-Полтава?
2. Скільки сміттєвозів треба, щоб робити не кілька ходок за день, а одну ходку за кілька днів?
Хоча, Пилипенко, питання явно не для вашої голови, вона знає тільки два слова - "заказуха" і "гроші"
Заголовок про себе? )))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі