Блоги → Перегляд

Навіть жирафу зрозуміло 2

Четвер, 23:58, 16/03

Рейтинг
4 0
Переглядів
75

0
0
0

Що складніша теорія, то більша імовірність помилки в ній. І якщо теорія помиляється на самому початку, то вивчати її всю немає необхідності. Звідси ще один підхід до розуміння хибності теорії відносності.

Отже, другий постулат теорії відносності стверджує: швидкість світла однакова в усіх інерціальних системах.

Наприклад, якщо два світлових промені рухаються назустріч один одному (зі швидкістю світла кожний, звичайно), то їхня сумарна швидкість (власне та швидкість, з якою відстань між ними зменшується) теж дорівнює швидкості світла.

Навіть жирафу зрозуміло, що у просторі з евклідовою геометрією це неможливо.

Питаннячеко: чому ж тоді спеціальна теорія відносності працює із звичайним евклідовим простором і лише у загальній теорії відносності з'являється неевклідовість?

 

Коментарі

Навіть в межах видимого світла (який є дуже дрібною частинкою від спектра всіх відомих нам коливань: радіо, аудіо, рентген ітп) швидкість червоного і фіолетового кольорів неоднакова - тобто швидша та повільніша від зеленого чи бірюзового, швидкість яких і записана у якості "швидкості світла".

Ще є світловий ефект Доплера (про який Ви й згадали) який розбиває в прах "теорію" (гіпотезу) тих хто ховався за іменем інцестного каліки Ейнштейна, а зараз ховається за інвалідним візком іншого каліки..
+2

А у нашого апологета укр.суч.влади (Василя) слід не про Фізику питати (він її все одно не буде знати), а щось таке:
https://pbs.twimg.com/media/C7CDk71WkAAqH96.jpg

Ще запитання для математика Василя:
Щоб назбирати 100 млн для викупу Насірова, необхідно було складати мінімалку (3200 грн) 2 604,(6) років. А на які гроші дружина Насірова жила?

Василів Гарант Корупції і його "ініціатива" -
https://pbs.twimg.com/media/C7Et7c3WkAAFIIJ.jpg
2с (подвоєна швидкість світла) є як при зустрічному, так і при відцентровому русі світлових променів. Тобто звичайне Сонце дає нам змогу спокійно спостерігати швидкість в 2 рази більшу ніж "обмежена" Ейнштейном швидкість світла.
+2

А взагалі, Математика - штука корисна
https://pbs.twimg.com/media/C7EameWWkAEHWGn.jpg
Іван Пулюй:
- Фізика, це царство правди і вічних законів.

Щоб займатись мракобіссям (найшвидшим, найлегшим і найбільшим ґешефтом) комерсанти-політики-мілітаристи створили Контр-Науку (Антинауку).

Для цього Союз аптекарів Європи (європеї єдріть-мадріть!) створили свій друкований орган (журнал) який очолив провізор (провидець!) Погендороф.

Саме тоді Механіку розділили на Фізику (Природу), Хімію (корисну для аптекарів науку) і Астрономію. Фізику і Астрономію забрехали, приховуючи правду, а Хімію застосували щоб всіх труїти і тягнути з усіх гроші.
+1

До Галілея думали, що Земля в центрі всесвіту і всі планети обертаються навколо неї. Та все ж примудрялися правильно розраховувати видимі траєкторії руху планет. Це за рахунок так званих епіциклів, які ускладнювали їхню теорію в рази. Після Галілея розраховувати траєкторії стало легше, бо теорія стала простіша.
Якщо людство зацікавлене у подальшому розвитку фізики, воно має відмовитися від теорії відносності Ейнштейна.
+1

Наука має шукати правду.
А Ейнштейна ставили щоб правду забріхувати.
Думаю, що теорія відносності Енштейна вірна... Хоча я нічого не розумію у фізиці...
+1

Так думають багато людей. Але чому тоді ви згадували Теслу?
+1

Я не вірю у модель світу за Теслою, але він казав, що ефір існує і теорія відносності Ейнштейна неправильна. Теорія відносності Ейнштейна каже, що ефіру немає.
+1

Люди надіються не на себе, а на Академії.
Це їх (людей) і губить. Бо академіки людей не просвіщають, а пускають в очі туманА.
В теоріі відносності не актуальні питання швидкості часу , гравітаціі та щільності полів - багатомірність . Це повязані явища ...
+1

Може, у загальній теорії, це так. А у спеціальній?
+1

"Відностність" Одночасності Ейнштейна - взгалі вищий рівень проявлення маразму!
Михайло Антонишин 10:20
Думаю, що теорія відносності Енштейна вірна... Хоча я нічого не розумію у фізиці...
==========
- Хлопці! Вчіть Фізику, якщо не хочете вчити російську мову..
(Президент США, Дж.Ф.Кеннеді)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.