Блоги → Перегляд

Багатоходовочка: блокадниками скористались, як презервативом

П'ятниця, 20:17, 17/03
У цій статті згадуються

чого вони, в принципі, цілком заслужили.

Операція "БЛОКАДА" 
(уроки політичного айкідо)

Мета - дестабілізація і удар особисто по Порошенку.
Вимоги - завідомо нездійсненні.
Методи - диверсійні.
Очікування - швидка силова відповідь, як спусковий гачок для інформ.кампаніі і масових заворушень.

При цьому, для керівництва України заборона економ. зв’язків із окупованою територією була НАДЗВИЧАЙНО БАЖАНА (наслідки: банкрутство ДНР і Ахметова, демонтаж збиткової вугільної галузі, зняття з себе відповідальності за соціальний стан населення окупованих територій і багато інших).

Але прийняти таке рішення просто так - неможливо (в першу чергу з дипломатичних причин). Потрібен ДУЖЕ вагомий привід.

А тепер слідкуйте за руками.

Організатори блокади думали, що загнали Порошенка в цугцванг - "ТЕРПІТИ НЕ МОЖНА РОЗГАНЯТИ". Куди кому не постав - усюди клин.

Що зробив Порошенко? Публічно відмежувався від блокадників, засудив, закликав - загалом умив руки. І взяв "мхатівський" тайм-аут.

Що це дало?
1. Блокада почала видихатись і для підтримки тонусу довелося додати жерсті (тобто, повісити на себе кілька важких статей). 
2. Бюджет ДНР вилетів у трубу й почалася істерика: ультиматум, загрози, "націоналізація", зустрічна блокада. 
3. Порошенко отримав те, чого йому не вистачало - ЗАЛІЗНИЙ ПРИВІД для заборони економічних зв’язків із окупованими територіями.

Залишилося тільки розігнати блядський цирк, який зібрали для того, щоб Порошенка валити, а замість цього йому допомогли.

Вуаля!

Володимир Голишев.

Цей текст (у вигляді скріншота) був недавно опублікований Леусенком, Але, на жаль, Леусенко й досі не бачить гріха в тому, щоб користуватись язиком ворога замість української мови. Тому я знайшов цей матеріал і нормально переклав.

Ще трошки від себе. Я схильний думати, що гра тут була ще складніша, не виключено, що й європейські друзі теж смикали за свої ниточки. Тобто, строго кажучи, блокадниками скористався не один лиш Порошенко. Також я схильний думати, що гра не зведеться до примітивної однозначності заборони або дозволу тих економічних та інших зв’язків.

Іде ПЕРЕБУДОВА стосунків у "колективі", де Україна, ОРДЛО, раша, Європа, США. Що саме там перебудовується - ми можемо тільки здогадуватись, бо диломати думають одне, говорять друге, роблять третє, а виходить четверте.

Одне ясно - та перебудова незрівнянно-незрівнянно складніша, ніж той дебілуватий примітив, яким користувались надто багато не надто розумних трубадурів блокади.

Коментарі

Онаніме, ти від власної меншовартості хитрість політиків вважаєш їхньою мудрістю.
+2

Дмитре, ти все не хочеш учитись і тому й доводиться тобі ображатися, що твою "геніальність" уперто не хочуть визнавати.
А між тим рецепт один-єдиний для всіх - для кесарів і слюсарів, для укрноваторів і для японамать - якщо хочеш від людей гарного до себе ставлення - вмій і їх поважати.
А Дмитро не вміє...
-1

Діма, в точку!!!!!!!!!)))))))))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі