Блоги → Перегляд

Вибори 2017

Неділя, 14:09, 19/03

Рейтинг
12 0
Переглядів
631

0
0
0
У цій статті згадуються

      Знову розпочинаються розмови про вибори. Звісно ,влада ніяких значних змін не зробила, та й особливого   натхнення  на конкретні зміни люди не бачать. Але що можуть дати вибори ? По- перше,кого вибирати? Після  Януковича  половина Верховної Ради  залишилось «патріотів», які «змінили шапку в іншу сторону»,частина  не розуміє чому туди ходить, або й не ходить взагалі. Звісно  у Верховній Раді є  декілька  гідних людей, але вони ні на що не зможуть вплинути, бо виборча система ще довгий час не зміниться,тому що це система і створювалась вона роками. Шанси є тільки в  депутатів, які  вкоренилися, і  вже «дістали» цю державу. По-друге ,так як у нас багато проросійських депутатів,то чому б Путіну не  спонсорувати їх,і  закінчити війну в своїх інтересах із середини  України,йому що на війну мільйони викидати, що на вибори в Україні. Так,люди стали більш патріотичні, але й ситуація фінансова у людей скрутна, і як не сумно це звучить, хтось та й продасть свій голос, а на інших у нас є система  через  яку нові кандидати не пройдуть. По-третє, як людям вгадати за кого голосувати, коли  завдяки телебаченню ми бачимо, що  усі ці партії,депутати ,кандидати по вуха в «лайні». Отже  виходить , що теперішня влада не до кінця має  вміння або бажання  (можливо з певних причин) почати робити порядок так  як це потрібно ,а замінити її в даний момент не має на кого. Прийде час, цю владу змінять.  Вони  вже розуміють,що просто піти буде мало. Потрібно  буде ще відповідати за свої вчинки тому ,що завжди так  не буде . Корупціонери  і на пенсії будуть  відповідати за розкрадання держави в свій час, і це стосується не тільки цих,а й попередніх. Так, теперішня влада не має  потрібної  сили волі  для прийняття конкретних радикальних рішень на створення  потужної ,законодавчої, фінансово забезпеченої  української держави. Але все - таки відсотків 20 ця влада рухається в правильному напрямку. Поволі ,але хоча би  рухається . Звісно, є кроки і назад, але ж кого вибирати,як не має вибору!  Просто  ідуть мільярдні  транші і усі вони хочуть по трохи побути біля корита. На даний момент,  закінчення війни має бути найголовнішою метою ,в якій усі повинні об'єднатись  для її здійснення.

 

 

Коментарі

mart mart 00:06
0
по-перше---абзаци,бля .відступи.

2----вибирайте тіньову владу знизу. і беріть владу.
mart mart   00:07
0

без партій,нах.
+3

Перепрошую,навчіться культури.Це політичний сайт,а не олімпіада правопису.
Влада хоче, щоб ми обирали її, а не корисні для України ідеї.
А люди наші ще не визріли до того, щоб обирати ідеї. Тому всі обиратимуть нові гвинтики до старої кремлівської Системи.

Отже - нас не чекає нічого хорошого..
+2

Для чого взагалі когось обиарати у владу?
Хіба вони самі туди не налізуть?
Головне - викидати з влади - це дійсно корисна робота!
Потрібна практика кримінальної відповідальності чиновників-корупціонерів з конфіскацією майна.І тоді бажання корупціонерів лізти у владу відпаде.
+1

Кремль стоїть на безвідповідальності (оприччині, недоторканості) тому в Україні ніколи не буде ніякої кримінальної відповідальності для чиновників-корупціонерів!
+1

Наші корупціонери завжди платили данину Кремлю - за що їх карати?
+2

Відповідальність почнеться з моменту приходу до влади людей, які щиро зацікавлені у розвитку нашої України.
+1

А куди стріляти стару владу?
Адже її прийдеться кудись утилізувати, так само як Кремль зараз утилізує нашу молодь в "АТО"..

В розвитку України ніхто не зацікавлений, окрім самих українців. Але їх ніколи не допустить до влади, а допустять - не дадауть повноважень, а якщо і отримають повноваження, то їх відразу уб'ють (В.Чорновіл).

І головне - у наших патріотів нема ідей!
+2

Конфіскувати все майно і відправити в Росію,Путін їх сам прибере за бездіяльність.Але поки-що це лише мрії.
+1

У мене була колись на порядок ефективніша ідея - кожному, хто зловить корупціонера, віддавати (після суду) конфісковане корупціонерове майно або гроші за це майно, отримані з аукціону.

За 3 дні зростання корупції було б зупинено, ще за 3 роки корупція пішла б на спад, а за 30 років - зникла.
Владу в Україні дає Кремль, кришує Кремль - це його влада!
На виборах оберемо нові гвинтики до старої Системи і все буде як завжди - це стандартна процедура.

Пару "білих ворон" у ВР нічого не змінять бо вирішує деструктивна більшість а не конструктивна меншість.

Доки люди самі не будуть розпоряджатись своїми фінансами - ніц не буде. Бо зараз нашими грішми розпоряджається ВР, а вони мають творити справедливі закони, а не дурити і красти.

Путін не фінансує наших депутатів. Навпаки - це вони фінансують його! Необхідна умова перебування у владі в Україні - шкідництво Україні. Від розміру шкоди залежить розмір пенсії шкідника (судді, прокурора, міліціянта ітд).

В укр.суч.влади метою є хаос а не порядок, гроші а не правда, сила а не справедливість чи свобода.

Якщо укр.суч.влада і зробить крок у правильному напрямку, то відразу зробить 2-3 кроки назад до Кремля - це Закон.

Війну зупинить фінблокада нашої укр.суч.влади з боку народу і світової спільноти - іншого шляху (на мою думку) не існує..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.