Блоги → Перегляд

Про мотиви фальшування історіі, котру фальшують украінцям вкравши понад два тисячоліття наслідування культури предків.

Понеділок, 06:38, 20/03

Рейтинг
7 0
Переглядів
271

0
0
0

Коли нам пропонують світову історію від Шумеру, т користуються обумовленістю, яку придумали для себе лідери ціеі писаноі історіі. В джерелі наведеному нижче е сюжет співпадіння як фальшували історію Китаю, що дуже схоже написання історіі Росіі. Тож треба добре розрізняти вкрадену та фальшовану історію.

Для моіх читачів мабуть впало в око, що я демонструю  правду по вагомим джерелам наслідування украінцями культури господарювання та ведичні традиціі аріів, які мігруючи в багаторічні посушливі періоди в Іранське нагор'я та в Індію, а е свідчення що дійшли і вплинули на культуру Китая. А за міфами про богів Греціі, ведична культура борисфенітів е спорідненою з еллінською, якщо не е старшою, бо схоже вийшли народи з единого творчого котла, - долини Понта котрий ше називали Руським морем. Дніпро-Борисфен утворено таненням льодовика, а тому на пограниччі промишляли мисливці на мамонтів,  стоянки котрих знайдено подовж Дніпра та його притоків. Тому дійшла до нас історія про Руський острів на Дніпрі що дав наймення народу, шо жив на просторах острова та прилеглих землях. Той острів був нижче дельти річки Рось, нижче Канева, до дельти Тясмину біля Чигирина. Цей регіон виділяеться особливостями історичними, географічними, етнокультурними, щоча останне дуже розмито колонізаторами. Яскравими вкрапленнями е історія козацтва та визвольноі війни Богдана Хмельницького родовід з Суботіва на Тясмині, а значить земель руських... та Холодноярскоі республіки.

А чому нам відмовлятися від визнання наслідування господарювання трипільців, біленька чи червона хата мазанка, вишневий садочок, воли круторогі від тура, кінь гнідий від лісового коня що добре демонструють походження одомашнених тварин від місцевих видів з Подніпров'я. А Зміеві вали спочатку були ловчою спорудою до одомашнення тварин, коли табуни заганялися до огорожі, а пізніше використовувалисяля випасу, бо вже не дорослі і працездатні чоловіки були пастухами, а то могли виконувать інваліди чи підлітки. 

 

https://m.youtube.com/watch?v=O7REtND3dhU

 

Коментарі

Росія вкрала у нас історію
Кремль замінив шкелети у своїй шафі нашою історією а своїх шкелетів навісив на нас.

Доречі - що то за хлопчик?
Путін у свєму літаку -
https://pbs.twimg.com/media/C7ViMAvV0AAWUdL.jpg
https://pbs.twimg.com/media/C7ViHVVVAAAHfm4.jpg
- бачите хлопчика?
+1

То улюблений хлопчик...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.