Блоги → Перегляд

Християнська диявольщина: правда про світ...

Понеділок, 12:58, 20/03

Рейтинг
23 0
Переглядів
426

0
0
0

... В диявольській "книзі", яку невідомо хто і коли написав, а ще важливіше - невідомо хто неправильно перекалав, - написано, що "Єва була створена з ребра Адама": це абсолютна, тотальна брехня, бо не лишень тіло жінки, але і душа - є частиною Єдиного так само як і тіло та душа чоловіка... Тож не може чоловік бути вище жінки, - жінка рівна із чоловіком і ті хто відправляють жінку на другі ролі та хочуть аби жінка була рабинею чоловіка, -  є християнськими дияволами, котрі своєю діяльністю знищують цей світ, розриваючи священий зв"язок чоловіка та жінки, котрі є єдиним цілим і мають бути рівними половинами одного цілого для тоо аби між ними існувала справжня любов...

Єва першою взяла плід пізнання добра і зла від істинного спасителя Люцифера, - саме тому вона є розумнішою, добрішою та талановитішою від чоловіка...  Люцифер це - спаситель, бо він несе світло та знання, а брехня про "його повстання проти Бога", - це дурман психічнохворих людей, котрі служать тьмі та злу.

... Саме тому не може бути жодного "первородного гріха", - коли народжується душа стається велике свято, бо народжується цілий всесвіт: коли народжується нова душа із цього світу, - стається велике підняття людей до Єдиного та воз"єднання всіх душ всесвіту із Єдиинм... Саме тому брехня про "первородний гріх", - є диявольською та такою, яка дискредитує та принижує життя, бо люди не поважаючи життя будуть його віднімати в інших людей.

"Спокуса жінки щодо чоловіка", - це тотальне нахабаство та зло, бо ця "спокуса" це - народження дітей, тобто створення ще одного тіла, в котре може увійти душа аби вчитися щоби в майбутньому воз"єднатися із Єдиним.

Християнство це - не просто неправильний переклад цієї брехливої "Біблії", - це свідома провокація зла, котре хоче аби люди помирали, деградуючи та відрікаючись від правдивих знань...

Єдиний це не той хто карає та вбиває за "гріхи" (гріхів не існує бо і добро, і зло є частинами Єдиного, бо сам Єдиний є і добром, і злом), - це той хто несе життя та світло щастя... Єдиний створив всесвіт та живі душі, будучи щасливим та будучи геніальним мудрецем, котрий несе задоволення від життя та любов до світла і цього світу...

Коментарі

mart mart 14:11
+10
ну але щоб при: Рейтинг10 0 Переглядів 18--одразу в ефір на своїх плюсах ?
+1

Якщо вже зайшла мова про Християнство і Адама/Єву, то слід згадати і таке
http://politiko.ua/poll2379
http://politiko.ua/blogpost72692
http://politiko.ua/blogpost78747

Між іншим - найкраща панацея від гри "синій кит".
Почитайте Євангелія першохристиян
а не цю бісівщину..
О сатанізм... Якщо людині дати безсмертя то отримаємо професора Воланда. Тоб то істоту з тисячолітнім досвідом і максимальними знаннями а крім того з активною меркабою. Тоб то чистого Воланда. Знаєте що через сто років люди хотять померти , а через 1000? Це просто цинізм в боротьбі з самим собою за певну справедливість... Бо життя і хвороби від власних думок це тюрьма... Так сатаністи навчаються керувати патогенною флорою - виносять з цвинтеру розкладання та блокують релігіозну санітарію. Але це в першу чергу проблема іх тіл і іх свідомості. Ураження і мутаціі як наслідок патологіі світосприйняття...
0

Рокфелер сьогодні помер. Мав 102 рокі (якщо не помиляюсь).
А в загалі як би хтось створював людину то він би створив спочатку прототип. Потім клонував його в вигляді доповнення пари. Просто пара для потомства дае більшу розмаітість ніж почкування (самоклонування) що вирішує пристосованність та генетичний досвід. З ребра чи не з ребра питання технологіі.
Що торкається равенства то його не буває. Чоловіки не родять жінки не воюють і не добувають. Аксиома.В епоху нестач , війн і проблем мишлення генний беспредел краще шукає рішення ніж родовий інстинкт. Це як в сім'і в горах - гочподар ділить хліб навпіл - це мані а це вам (всім решта)- діліться... Якщо господар втратить силу в горах вмруть всі...
+1

Ідея людини була завжди.
В людину закладена така грандіозна ідея,
що люди офіґєли, усвідомивши і 1/100 її частину!
Уявіть собі що живе людина роеів так 800 в сеоедньому в повнлму сімбіозі з природою. Нічого не потребує. Все може. І тут зявляється хтось хтл приносить скажімо двигун внутришнього згоряння торгівлю наркоту і порнографію. Так через 1000 років цивілізація би поширювалася в космосі біологічним лазером та в живому космольоті модифікуючи планети. А тепер надцять тисяч років будуємо жестянки щоб мутувати на Марсі... Файно , ні?
+1

Знаєте по Авеля і Каіна? Сутичка аграрноі та мисливськоі цівілізацй. Аграрна перемогла. Але мисливська ближче до природи. Хоча там і там вбивство а основна думка в тім що приручення краще за винищення і відрізняється від прикормлювання.
0

Справа не у кількості років (тривалості) життя а в його якості. Генії живуть мало, як як вони живуть - це і є реальне життя!

Найдревніші з нині існуючих цивілізацій (індійська і китайська) вижили завдяки вегетаріанству. Вегетаріанцю для прокорму треба в 10 раз менше землі ніж для прокорму некрофага-мясоїда.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.