Блоги → Перегляд

"Склероз" Петра Порошенка

Понеділок, 14:17, 20/03

Рейтинг
23 13
Переглядів
648

0
0
0
У цій статті згадуються

... Поршенко заявив про "монополію" влади на застосування сили... І привів приклад Франції, де поліціянти вбили нападника, який їм загрожував...

Та Петро Олексійович "забув" сказати про те що у Франції зараз відбуваються багатотисячні протести проти свавілля поліції!..

Так, поліція бореться зі злочинністю та має право застосовувати зброю, - та в Україні поліція не відкриває кримінальні справи проти корупціонерів та злочинців, а "кришує" корупціоенрів, які їм платять хабарі за те що "поліція" дивиться в інший бік, коли корупціонери - крадуть гроші та вимагають хабарі...

Чи можна ставтися із повагою до поліції, котра закриває та відкриває кримінальні справи за гроші?..

Порошенко говорить про те що українці мають підкорятися поліції та виходити лишень на мирні акції протесту, - та ця поліція сама перевищує свої повноваження так само як і при дикатурі Януковича: поліціянти мають захищати не владу, а народ від злочинної влади, котра віддає незаконні накази...

Тож сллва "демократичного диктатора" Петра Олексійовича Порошенка про - "покору українціів" владі, - це плювок у народ, котрий страждає від свавілля влади, хоче вибороти для себе хоч якісь права та частину національного доходу - та лишень отримує у відповідь  поліцію, яка намагається застосувати силу до народу, порушуючи свою присягу та закон!..

Коментарі

Якщо який-небудь Антонишин порушить закон і буде на тому пійманий поліцією - що буде? Буде те, що Антонишин вмить запропонує поліціянтам гроші. Оскільки так роблять практично всі антонишини - поліція неминуче звикає брати. Нафіг поліціянтам щось у антонишиних вимагати - ті самі дають, наполегливо.
Аналогічно з чиновниками - якщо антонишинам щось десь треба - вони відразу ж, на автоматі, самі несуть чиновнику, самі пропонують, самі турбуються, щоб чиновнику було зручно брати. Нафіг чиновникам щось у антонишиних вимагати - ті самі дають, наполегливо.
Ну а потім у тому всьому хто винен? Ну звичайно ж - Порошенко. Бо у нього "склероз", він забув, що антонишини такі придурки.
+1

ДГ!
То в тому, що найпрацьовитіші люди на найбагатших землях живуть найгірше в ЄС винен Антонишин?

А які повноваження у того Антонишина? Вони більші ніж в Порошенка? Мабуть вєлькій пан той Антонишин? Візьму відпуск і піду дивитись на Антонишина - винуватця всіх наших бід.
+2

Порошенко, попри те, яке крісло він займає, робітник, найманий ДЛЯ РОБОТИ. Але будь-який керівник, подивившись на ЦЮ "працю", давно вигнав би його під три чорти. Як то кажуть кацапи: "Назвался - полезай. Сказал - сделал. Взялся - ходи."

Порошенко же на другий день по виборах, міцно забув, що його обрано, в першу чергу, для виконання того, що вирішив Майдан, а також інших проблем НАРОДУ, які виникають повсякчасно. Але жодна справа, за яку він береться, на виконана до кінця.
+2

Яскравий приклад: бурштинова "проблема", яку, за бажання, можна було вирішити вмить. Як-от із призначенням Луценка - за один день, було змінено закони, призначення та публікація про це. Якщо дійсно хочуть - можуть. Та ще й як!!!

А з бурштином - зависло. Це 100% вказує, що ОЦЕ ЧІПАТИ НЕ ТРЕБА. Так що не треба ля-ля!
-1

Скільки часу конкретні Антонишин і Бородатий тратять на одне лиш Політико? А воно ж у них зовсім не одне. Якби той час вони потратили на щось КОРИСНЕ - точно було би краще їм самим і всім.
Та де там, своєї мізерності вони не бачать, інші винні, що у них нема вілли у Франції.
https://pbs.twimg.com/media/C7StQj3X4AARabg.jpg
- Класик має рацію.

Зараз кількість шкідників і паразитів збільшується, їх апетити ростуть в геометричній прогресії..
Але їм мало грошей - вони хочуть безкарно гнобити українців!

Вони Путіну гроші, а він їм - силу і безкарність. Такий от обмін..
Звикнувши у своїй маячній свідомості до власної "непохитної величі" панівні кАрманичі забувають, що в реалії вони - усього-на-всього, наймані нами всіма слуги народу. А це значить - як ми їх поставили, так ми їх можемо і прибрати.

Комплекс величі кАрманичів цілком помилково породив хибне переконання того, що вони - розумніші за усіх інших. А тому, нібито, все, що вони не роблять, не потребує жодних виправдовувань, або, не приведи господи, чіткої та правдивої аргументації.

Від дефіциту розуму, вони свято впевнені, що їхня лихоманкова імітація бурхливої діяльності сприймається нами саме так, як їм заманеться. Ми ж чудово бачимо і розуміємо всю цю дурість, що діється, мовляв, для блага народу.

Головні "чесноти" білякоритних полягають у боягузтві, некомпетентності, нездатності до планування будь-чого, дефіциті рішучості, та сприйманні власних жлобських інтересів за проблему першу і останню.
феодал-олігархи з владою в змові бо поставили свого гешефтного...

Біда народу, який звик нехтувати вимогами до влади, то вона відновляеться ік в середні віки, - хто при владі, той і править, бо люди відмовилися від контролю...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.