Блоги → Перегляд

Навіщо Парасюк

Понеділок, 15:01, 20/03

Рейтинг
5 0
Переглядів
191

0
0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик
Юрій Бойко
Політик

Не Бойко, не Льовочкін, не Вілкул, не Скорик... 

Парасюк. 

Депутат, з якого хочуть зняти недоторканність і "закрити" - це саме Парасюк. 

Сюрреалізм. 

При тому, що я вважаю, що Володя в останніх ситуаціях не правий і зайве гарячкує там, де не треба. Але притягувати його до кримінальної відповідальності в той час, коли Генеральна прокуратура "не помічає" (а кажучи відверто - покриває) злочинців режиму Януковича, які розграбували країну, залили її кров'ю, довели до війни - хіба це логічно? 

З державницької точки зору: головна загроза в країні - розбрат. Через це ми втратили державність сто років тому. Ймовірний арешт Парасюка чи навіть спроба внести відповідне подання ГПУ лише посилить цей розбрат, нагнітатиме ситуацію в суспільстві. 

Натомість державі була б корисною зворотня історія - максимально конструктивний діалог силових структур і патріотичного середовища. Без цього мало шансів зберегти Україну. І залежить це від обох сторін, залежить від кожного з нас.


Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка


Коментарі

Якби цей Парасюк був сам по собі з його неадекватностями - нема проблем йому пробачити. Все легко списується на незнання, недосвідченість.
Але ж він не сам, він шістка у значно більшій грі значно більших "тузів" - досить згадати Коломойського або Тимошенко. Які сидять собі збоку й тільки ниточки смикають, а роблять все - ДЛЯ НИХ! - різні парасюки.
А бути шісткою - зовсім інший випадок. Бити ж будуть зовсім не по ньому, бити будуть по коломойських-тимошенках. Удар буде такий, як для їхнього калібру. А для парасюків того буде забагато.
Але ж ніхто його не примушував під дулом автомата? Ніхто. Отже сам буде винен.
Порошенко забув як він на Банковій грав роль вождя на броньовику...
Зараз Порошенко обрав роль Януковича та прикриваеться кумом в ролі прокурора...
Порошенко не зкурвився... Він такий по суті і не мінявся... Що при Ющенко, що при Януковичу... що зараз...
mart mart   22:18
+1

+
0

Порошенко памятав і про Єльцина на танку, як той прийшов до влади, як панував. От він і обрав собі засіб транспорту (трактор) і виліз на нього і прийшов до влади на людських кістках..

Порошенко в усьому мавпує москалів!
mart mart 22:18
+1
З державницької точки зору: головна загроза в країні - розбрат. Через це ми втратили державність сто років тому.
0

Та ні. Головна біда українців і людства - дурість, тобто омани.
Позбуваємся оман, і буде нам добре.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.