Блоги → Перегляд

Дочекались... Порошенко дочекався на кого списати своі антинародні діі... Три роки чекав...

Понеділок, 18:45, 20/03

Рейтинг
4 0
Переглядів
132

0
0
0
У цій статті згадуються

Писали наші попередники "Коні не винні".  Гешефтні про... у владі не вели господарство Украіни, а витворяли своі схеми прибуткового бізнесу. Порушили порядок і послідовність, сфери відповідальності, порушили схему відповідальності, порушили норми життя, порушили порядок застосування кредитів та інвестицій, порушили застосування силовиків, порушили порядок і приоритети захисту незалежності і територіі... і багато ще чого...

Колиа три роки не проведено диверсифікацію по енергоресурсам, віддано в користування територіі феодаольного правління донецьких. РФ забрала що віддали... Якщо Ахметов мав в РФ своі інтереси і частину бізнеса, то його відмінність тільки в перебуванні на посаді президента, бо частина бізнесу Порошенка в РФ відома у вигляді суднобудівного підприемства в Севастополі та Ліпецька фабрика. Ахметов зміг зацікавити Порошенко, то не виключено то доля в бізнесі.

Через що не дозволяють сумісництво посадовця у владі і бізнесу, бо як то демонструе і  сам Пошенко, важко відмовитись від надприбутків, коли ти у владі....

То вся риторика Порошенко підтверджуе зацікавленість у гешефтних справах, в той час як держава, саме народ втрачае.

Без закону про імпічмент президента та відсторонення лоббістів президента у Раді від посади спікера та його замістників демократія в Украіні нездійсненна. Тож кадрові призначення президента і е механізм корупціі у владі.

Порошенко аж смакуе привід звинуватити оппозицію в  діях фактичного виконання невиконаних рішень самоі влади, що маскували злочинні діі і бездіяльність влади що до диверсифікаціі енергонезалежності Украіни.

 

 

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.