Понеділок, 09:04, 10/04

Рейтинг
3 0
Переглядів
925

0
0
0

 

Вопрос интересный — а для чего люди учатся? Конечно, пытаясь ответить на него, можно вскрыть болезненных ран общества, так и государства. Но это в очень широком смысле. А если данный момент времени, если Вы обучаетесь, то для чего? Не каждый сможет дать ответ на этот вопрос так, как должно быть — чтобы получить знания, умения, которые можно применить в будущем. Ответить именно так сможет не самое большое количество людей, а если говорить о тех, кто получает свое первое высшее или среднее образование — то так ответят еще меньше. И происходит это не потому, что сейчас нужно всем закончить школу, поступить в ВУЗ и получить диплом. Очень многие люди, пытаясь приобрести знания и стремятся к ним. В данный момент учатся ради одной цели — сдать сессию, получить оценку, получить аттестат. Не ради приобретения знаний и навыков, а, в первую очередь, для получения высокого балла или зачета. Вот эта проблема образования очень сильно напоминает о себе с самого начала обучения, почти что детского садика — нас нацеливают на то, что нужно хорошо учиться, быть лучше всех, но нас не оценивают по приобретенным знаниям. Нас нацеливают на то, чтобы сдать, а не на то, чтобы приобрести знания. Сдаем сессию, чтобы получить оценки, достаточные для того, чтобы в большинстве случаев остаться в институте. Очень важно сдать, но сам процесс получения знаний не так важен . Какой самый лучший преподаватель в институте? Тот, который всем поставил автоматом, а не тот, который дал реальные знания. Хотя и последний может стать самым лучшим, если поставит все автоматом:) Как результат — многие не умеют элементарного — учиться. И более того, многие этого не только не умеют, но и категорически не хотят.

Коментарі

Поки в світі пануватимуть гроші, так і буде.
Панове світоглядно безграмотні радлюди, розжовую і про це.
Все живе прагне набувати тих і стільки знань, які дають змогу краще жити.
У нашому, антиринковому суспільстві це знання та вміння підлизуватися, брехати, красти і т.п форми нетрудового споживання.
А в суспільстві ринковому вчаться для того, щоб більше ЗАРОБЛЯТИ, чесно і добросовісно.
І все це давно пояснене, в т.ч. і укрноваторами.
Однак Ваша особливість у тому, що ви взагалі свідомо не хочете вчитися.
Це я пишу про основну масу населення. Але десь у 15% населення є вроджений потяг до знань. То ці автоматично набувають знань, самі не розуміючи, яких, скільки і для чого.
Щоб це втямити, то вникніть у діамат та політекономію, а потім читайте моє.
А практично у цьому ВСІМ НАМ допоможе лише ОПЛАТА ВЕРХІВ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ.
Бо без цього ви так і будете тупо базікати до пенсії в рамках своїх хаотичних знань.
Дмитро Клець 10:33

Світоглядно грамотний пане!
Серед негараздів нашого суспільства є такий.
Щоб заробити більше грошей, деякі товари навмисно виробляються неякісними (щоб більше продавати).
Це тому, що у нас антиринкове суспільство?
І як із цим бореться суспільство ринкове?
-1

Максиме, у радлюдей дуже важливою рисою є БЕЗПІДСТАВНА І НАХАБНА САМОВПЕВНЕНІСТЬ. Бо вони у всьому пнуться лише утверджувати СЕБЕ. І вони й поняття не мають про НАУКОВІ ЗНАННЯ, їхню послідовність та спадковість.
Тому я й прошу тебе спочатку ВНИКНУТИ в діамат і політекономію (не їх писав), а вже потім - читати мій блог. Бо це їхнє ПРОДОВЖЕННЯ.
0

Дмитре, у тебе дуже важливою рисою є БЕЗПІДСТАВНА І НАХАБНА САМОВПЕВНЕНІСТЬ. Бо ти у всьому пнешся лише утверджувати СЕБЕ. І ти й поняття не маєш про НАУКОВІ ЗНАННЯ, їхню послідовність та спадковість.
Тому я й прошу тебе спочатку ВИКИНУТИ діамат і політекономію (не я їх писав), а вже потім - читати мої коментарі. Бо вони не є ПРОДОВЖЕННЯМ діамату.
На колишній території совка неякісність продукції традиційно породжена породжена тим, що усі керувальники - виняткові бовдури, але особливо тупими були комуняки. Адже основним критерієм у них було ідеологічне холуйство: будь у захваті від сказаного зверху - і ти на коні!

Нинішня ситуйовина - не краща, бо переважно більша їхня частина ніколи реально НЕ ПРАЦЮВАЛА. А хитрий - не значить розумний.

На "гнилому" заході - інша картина: там знають, що вміння та розум - найбільша цінність. Новизна та якість - запорука великих прибутків для всіх, причетних: від винахідника (творця) до розповсюджувача плодів його вміння та розуму.
Человек учится по причине своей пытливости и любознательности. Разумный учится всю жизнь, постоянно накапливая знания и умения. Если человек глуп и равнодушен - грош ему цена. Повар ли он или врач - без разницы. Карьера - не цель, а продукт профессиональных качеств человека.
-1

Ось бачиш, Миколо, що з українцми робить їхня меншовартість.
Тобі аж ніяк не важко перекласти цей абзац укрмовою.
Однак ти вважаєш, що від перекладу він втратить свою мудрість вищої раси. Хоч насправді у ньому чимало примітиву.
-1

Як мені забажалося, так я і написав. Тим більше, що тієї мови, якою я скористався, більшість кацапів не знають і нею не спілкуються.
-2

Максиме, я просто навів приклад того, що етнічні риси впливають на поведінку людини НЕУСВІДОМЛЕНО. Тому я й прошу українців замінювати свої збиткові етнічні риси корисними.
0

А хіба ти, Дмитре, у цьому авторитет?
0

Я керуюся не авторитетами, а ДОКАЗАМИ ПРАВОТИ ДУМКИ.
І я це все описав доказово вперше в світі.
Знайдеш, Миколо, чиєсь інше пояснення, доказово краще від мого - підкажи. Я прочитаю і подякую тобі за науку. Бо я сам поки що такого не знайшов.
mart mart 17:29
0
як важко для росіянина освоїти укр мову?--так само як китайську, ба навіть гірше.

але знаю винятки
0

Це тому, що більшості кацапів огидна така типова укрриса, як меншовартість та продажність. То вони це своє ставлення мимоволі переносять і на укрмову.
Але якби ви підтримали укрновизну мою із сестрою, то й авторитет укрмови підскочив би в рази.
Та ви й сам це розумієте.
Але дуже вже заздрите грамотнішим одноплемінникам.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі