Блоги → Перегляд

Наш український геній

Понеділок, 19:33, 17/04

Рейтинг
2 3
Переглядів
573

0
0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

d0b3d0b5d0bdd196d0b9.jpg

“Коли ви вмикаєте комп’ютер, починає працювати сім моїх патентів. Друкуєте букву — теж”, – так казав пан Любомир Романків.

Українець із міста Жовква на Львівщині 55 років тому винайшов спосіб запису інформації на жорсткий диск за допомогою магнітної голівки і зробив переворот у світовому кіберпросторі.

Сьогодні Любомиру Романківу виповнюється 86 років. Попри свій поважний вік, він і досі працює в ІВМ.

Многая літа, пане Любомире! Україна пишається Вами!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Коментарі

mart mart 20:04
0
+1
Винахід Начального Пластуна, Любомира Романківа, призвів до падіння вартості пам'яті від $500 000 за гігабайт до менш ніж 50 центів!

Юлія Банкова. «Любомир Романків: „Українські олігархи не вміють бути багатими“» «Українська правда.Життя» 8 жовтня, 2013
Алла Дубровик. «Любомир Романків: „Перші диски, які ми створили, купив Стів Возняк. Згодом він зробив перший комп'ютер… I лише потім Стів Джобс розвинув технологію“» // День. — 2013. — № 182 (9 жовтня).

IBM Press Release — Inventor of the Year, NY Intellectual Property Law Association


Пластове життя і діяльність[ред. • ред. код]
Член ВСУМ у Львові в 1943-44 роках.
Став членом Пласту в 1946-му році в Берхтесгадені, Німеччина. І-ша проба й присяга.
1947-48 — II і III проби — Мюнхен-Фрайман, Німеччина. Вишколи: Виховників УПЮ і УПН та зв'язкових. Гуртковий, кур. провід
1948-57 — Співорганізатор станиці Едмонтон, виховник, зв'язковий, гніздовий, кошовий, станичний.
1958-61 — Юнацький виховник в Бостоні, кошовий. 1965-77 — 2-ий заступник Голови КПС та секретар КПС в США.
1978-84 — Голова ГПБ; ступінь сен. керівництва; засновник Фонду Дрота. Ініціатор ЮМПЗ-82 в Европі.
1987-94 — Голова ГПРади. Ініціатор переговорів із Скаутовим бюром в Женеві про приняття Пласту до Світового Скаутинґу. Як Голова ГПР взяв участь в перших 4-ох З'їздах Пласту в Україні й допомагав спрямовувати пластову працю.
1994 — Заступник Голови ГПБ для зв'язку зі Скаутовим Бюром. Разом з делегацією України брав участь у 18-му Світовому Джемборі. Репрезентував Пласт у розмовах із Скаутовим Бюром.
mart mart   20:07
0

Значна частина його роботи пов'язана з вивченням магнітних матеріалів, рефлективними дисплеями та процесами міднення. Інженер хімії (з 1955 року). Доктор металургії і матеріалознавства. Керівник Центру Електрохімічної технології та мікроструктур в Дослідному Інституті ім. Т. Дж. Ватсона фірми ІВМ. Винахідник процесів створення індуктивних і магніторезистивних мікроголовок для записування/зчитування інформації на жорстких дисках компютерів.

За значні досягнення отримав медаль Перкіна — найвищу відзнаку Товариства хімічної промисловості США (1993),[4] медаль Вітторіо де Нора від Електрохімічного товариства США (1994)[5], відзнаку пам'яті Морріса Н. Лібмана від IEEE (1994), Винахідник Року за версією Асоціації прав інтелектуальної власності Східного Нью-Йорку (2000) і Винахідник Року (Асоціація права інтелектуальної власності Нью-Йорку, 2001 рік). Отримав 13 нагород за видатні винаходи та внесок від IBM і 25 нагород за винаходи та досягнення.[3] Занесений до престижних видань «Хто є хто в науковому світі» та в «Хто є хто в Америці». У березні 2012 року Л. Романків введений до Зали національної слави США, є одним з десяти винахідників (разом зі Стівом Джобсом), удостоєних такої честі.[6]
Що Ляшко, що ви - однаковісінько підлі брехуни!
Хто з вас ОСОБИСТО допоміг цьому Романківу?
Чи хоч інші українці йому допомогли ТУТ?
Ні, він працює ЗА КОРДОНОМ!.
А ви тільки тупо й нахабно пнетеся присвоїти ЙОГО славу.
Назвіть хоч когось з укрноваторів, чиїй новизні ви допомогли в Україні?
І не брешіть так нахабно та дружно.
mart mart   22:48
0

ви не зауважили що крім мене на генія ніхто не реагує? ну свинота ж байдужа
0

То чому б вам, марте, хоч інколи не ставати ПОСЕРЕДНИКОМ між укрноваторами, і тими, хто може їхню новизну продавати?
Чи боїтеся стати тут білою вороною?
Вместо того чтобы работать в парламенте над законами, этот популист пытается набить себе популярность публикациями статей о выдающихся украинцах.
А в это время в ВРУ протаскивают дикие законы о пенсиях и пр.
mart mart   11:29
0

також правда. але я не знав про генія
Яка лять мінусує?
Я мінусував тому що цей пройдисвіт замість займатися законами та допомогати сучасеій творчій молоді набиває себе дешеву популярність розповсюдженням статей про видатних українців.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.