Блоги → Перегляд

Помста демократіі російській диктатурі.

П'ятниця, 01:38, 19/05

Рейтинг
7 0
Переглядів
465

0
0
0
У цій статті згадуються

Частину вулиці, на якій у Вашингтоні знаходиться російське посольство, можуть незабаром перейменувати на честь убитого опозиціонера Бориса Нємцова.

Принаймні, Конгрес США близький до прийняття такого рішення, а законопроект з цією пропозицією вже підтримав комітет з національної безпеки й урядових справ Сенату, передає The Washington Free Beacon.

Сенатор Рон Джонсон пояснив ініціативу з перейменуванням вулиці у "Борис Нємцов Плаза" тим, що російський політик присвятив своє життя ідеям свободи і захисту прав співвітчизників.  На його думку, нова назва має стати сигналом для Кремля про подальші наміри США підтримувати тих, хто протистоїть диктатурі.

Автор проекту Марко Рубіо  не сумнівається, що перейменування викличе роздратування Москви, адже всі офіційні документи міститимуть ім’я ненависного Путіну Нємцова. Смерть останнього пов’язують серед іншого і з тим, що він неодноразово критикував російського лідера.

"Я хочу донести до президента РФ думку про те, що реформаторів, які бажають домогтися демократії в країні, неможливо змусити замовкнути", – заявив Рубіо.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у мережу потрапило відео допиту підозрюваного у вбивстві російського опозиціонера.

https://m.znaj.ua/world/amerykanski-senatory-pidgotuvaly-syurpryz-posolstvu-rf

 

Коментарі

Здається, в цьому США мавпує Україну.
Бо ми також хотіли назвати вулицю з посольством РФ вулицею Нємцова.
mart mart 09:21
+1
+4
Як усі примітивні істоти, кацапська отара робить лише те, що їй дозволяють. Тому, чим більше, ретельніше й педантичніше навколо них вибудувати парканів обмежень, крім усього, - і морально-етичних, тим краще вони будуть поводитимуться, принаймні, у цивілізованому середовищі.

Але - жодних послаблень! Бо потрібний усьому світові рефлекс - "ззя-ніззя", не закріпиться ніколи!!!
детальніша характеристика парламентаризму й демократії: «На фронтоні парламентської будівлі красується напис: “Все для загального добра”. Але це найбрехливіша формула. Все тут розраховане на служіння своєму я. І комедія виборів досі продовжує обманювати людство. Жалюгідне людство!.. Вибір має падати на розумного і здібного, а натомість падає на того, хто нахабніше сунеться вперед... цьому сприяє безліч легковажних, байдужих чи умовлених виборців... Складність політичних питань вимагає надзвичайного напруження сил найздібніших і най-дослідніших державних мужів... і рішення мас у таких питаннях можуть бути лише руйнівними для держави... саме нездорова частина населення мало-помалу долучається до цієї гри і нею розбещується, бо головним її мотивом є прагнення влади і наживи».
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.