Блоги → Перегляд

Про кримський безвіз

П'ятниця, 02:08, 19/05

Рейтинг
9 0
Переглядів
440

0
0
0
У цій статті згадуються

"Безвіз необхідний Путіну бо надає (через укр.батрацтво і укр.корупцію) йому валюту. Валюта необхідна для ведення війни в Україні і решті світу.

Найбільше в світі закордонне угрупування путо-сексотів в Україні також потребує вільного переміщення в ЄС. Зараз ще й кримську частину ФСБУ підключать до безвізу."   Юрій Бородатий

***

Після отримання Україною безвізового режиму з ЄС все більше кримчан почали звертатися за консультацією щодо оформлення біометричного паспорта.

Про це в коментарі "Крим.Реалії" розповіла координатор громадської організації " КримЅОЅ" Таміла Ташева.

Активістка підкреслила, що для мешканців півострова це може бути чи не єдиний шанс їздити закордон та побачити інші країни, але тільки у тому випадку, якщо цьому не буде ніяких перепон.

За її словами, кримчани ніколи не приховували, що вважають себе українцями і радіють новим перспективам, які з'явилися після скасування віз.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Страсбурзі відбулася офіційна церемонія підписання угоди про безвізовий режим для України з ЄС.

***

Маемо вже доцільні зауваження, що Порошенко Путіну догоджае. То не вперше...

 

 

 

Коментарі

Безвіз необхідний Путіну бо надає (через укр.батрацтво і укр.корупцію) йому валюту. Валюта необхідна для ведення війни в Україні і решті світу.

Найбільше в світі закордонне угрупування путо-сексотів в Україні також потребує вільного переміщення в ЄС. Зараз ще й кримську частину ФСБУ підключать до безвізу..
Маемо вже доцільні зауваження, що Порошенко Путіну догоджае. То не вперше...
==========
- Соціальні мережі втратили значення для Кремля, почали бити "мечем гострим обоюду" по Путіну - Порошенко закриває для українців всі найпопулярніші соц.мережі Росії.

- Путін зібрав в Криму повний вертеп колаборантів-зрадників татарського народу - Порошенко відразу починає створювати з ними псевдо-автономію..
Переважна більшість населення Криму - стовідсоткові кацапські смерди, які накопичувалися там із часів депортації кримських татар у геометричній прогресії.

Дозвіл проголосити фактично кацапську автономію у 1991 році - божевільна стратегічна помилка традиційно дурнуватої української влади.

А от нинішня думка про майбутню кримськотатарську автономію - слушна. Але при цьому неможна забувати, що паралельно потрібно планувати вкрай необхідну депортацію із Криму кацапців, які забруднили себе активним співробітництвом з окупантами, на їхню історичну батьківщину. Бо без усунення з Криму цих покидьків нічого путнього у нас не вийде.
0

Коли там був у 1986 році, то Крим був заселений воєнно-гебешними пенсіонерами з Росії та їх родинами. Відгадайте, хто їм платив гіпер-супер пенсії в 1991-2014 роках?
Україна!
Путін хотів безвіз України з ЄС, але він проти віз України з РФ - тому БПП (Порошенко) голосує проти введення віз з РФ.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.