Блоги → Перегляд

Навіщо Луценку арешт Лозового

П'ятниця, 20:26, 19/05

Рейтинг
2 0
Переглядів
362

0
0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик
Юрій Бойко
Політик

Генеральний прокурор Юрій Луценко, як і його попередник Шокін, вніс подання на притягнення до відповідальності народного депутата України від нашої Радикальної партії Андрія Лозового.

Не Бойка! Не Льовочкіна! Не Вілкула! Не Скорика! Не Бакуліна! Не інших злочинців режиму Януковича, які винні у кровопролитті на Майдані і розграбуванні України.

Подання Луценка на Лозового – це розправа за нашу політичну позицію! Це однозначно політичне замовлення і імітація боротьби з корупцією замість реальної боротьби. На регіоналівських корупціонерів, які завдали державі збитків на мільярди, Луценко подання не внесить. Бо регулярно бере у них гроші!

Подання Луценка на Лозового – це:

1. Спроба дискредитувати нашу команду вигаданими справами – на Лозового, Лінька, Рибалку, Мосійчука і навіть на мене. Щоб будувати на цьому власну політичну кар’єру.

2. Спроба залякати нас, щоб зробити “договороспособними”. І кілька гінців від Луценка до мене підходили з пропозиціями домовитися. Я їх вічливо послав, бо примушувати мене до “дружби” шантажем і погрозами нікому не вдасться. Не на того нарвалися!

3. Це політична розправа над Радикальною партією як опозиційною політичною силою. Я переконаний, що ці переслідування моєї команди здійснюються за прямою вказівкою Президента Порошенка, чиїм кумом і ставлеником є Луценко.

Я не виключаю, що це тиск на нашу фракцію, щоб змусити нас голосувати за грабіжницькі пенсійну та земельні “реформи” влади. Хєра вам, а не нашу землю і пенсіонерів!!

Подання Луценка на Лозового – це також помста самого дрібного генпрокурора, адже:

– ми голосували проти змін до закону, які дозволили Луценку стати генпрокурором без юридичної освіти;

– ми голосували проти призначення Луценка генпрокурором;

– ми голосували проти ініційованих Луценком драконівських змін до КПК, які обмежують права громадян на захист.

На цьому тижні наша фракція також підписалася під вимогою ВІДСТАВКИ Луценка з посади генпрокурора. Цей троянський порошенківський кінь має йти геть!

І останнє. Коли Луценко звинувачує у вигаданих злочинах членів моєї фракції, хай для початку цей “праведник” подивиться на себе в дзеркало! Менти до сих пір переказують легенди, як Луценку чемоданами возили в МВС з усієї України хабарі за звання і посади. І зараз возять!! Корупція в прокуратурі буяє махровим цвітом!

Обов’язково прийде час, коли Луценко буде відповідати за свої зловживання!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
лідер Радикальної партії

Коментарі

«В ході спільної перевірки поданих електронних декларацій ГПУ, САП та НАБУ до Верховноі Ради України підготовлені подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Геннадія Бобова (ст. 212, 366 прим 1 КК України) Євгена Дейдея (ст. 368 прим 2 КК України) та Андрія Лозового ( ст. 212, 368 прим 2 КК України). Працюємо далі», – йдеться у дописі Юрія Луценка. 

Стаття 212 Кримінального кодексу України –  Ухилення від сплати податків, зборів (обов`язкових платежів). 

Стаття 368 прим.2 ККУ –  Незаконне збагачення.Полііітику з опозиціі не слід давати підстави для криміналу. То до чого придираеться прокурор?
...Юрій Луценко, як і його попередник Шокін, вніс подання на притягнення до відповідальності народного депутата України від нашої Радикальної партії Андрія Лозового.
Не Бойка! Не Льовочкіна! Не Вілкула! Не Скорика! Не Бакуліна! Не інших злочинців режиму Януковича...
==========
Ю.Луценко успішно вбудувався в Систему - для чого йому її руйнувати?
А от слабі ланки Системи слід прибирати - для зміцнення її.
На Печерську алергія на усіх завзятих та й, узагалі - тих, хто не любить ходити строєм та зазирати керівництву до рота.


Запанілим недоумкам, звиклим тусуватися із холуями, ще й досі невтямки, що нелюбов дуже легко перетворюється на ненависть, яка, у свою чергу, породжує бажання добряче почистити стайні та провітрити приміщення.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.