Блоги → Перегляд

Маніфестація сексуальних меншин е пропагадиським заходом який нав'язують украінському суспільству чужинці з нацменшин та під впливом ліберальних сил світових об'еднань, що е втручанням в справи і суспільство Украіни суб'ектами грантоідства.

Неділя, 16:21, 18/06

Рейтинг
10 1
Переглядів
559

0
0
0

В украіні за древньоі ведичноі культури та за православ'я не було розпусти як і інцесту. Традиціі свят Купала та інших народних традицій не сприяли переверзіям, які були в першу чергу у тих хто відходив від традиціі чи потрапляв у рабство.

Пам'ятаю, як обговорювали питання рівноправ'я, то пропаганду, демонстративну поведінку переверзій  було заборонено. А що таке  е демонстрація яку ще і силовики охороняють... Може Аваков сам нетрадиційник? Бо можливо спільнота замовляючи мітинг з ходою проплатили послуги силовикам... Те що такі подіі були викликом для украінців, то безумовно. Таким чином провокація вдала, бо е можливість заявити про нетолерантне ставлення до демонстративноі поведінки осіб з переверзіями в сексуальному особистому житті, котра не е нормою для здорового суспільства. Переверзіями хворіла значна частина більшовицьких функціонерів, Гітлер та його очення... що свідчить про те що збоченці не позбавлені потягів до влади... і тоді вони демонструють своі ідеі страшними втіленнями, знищюючи інакомислячих та незгодних...

Цікаво було би дізнатися про національний склад демонстрантів... Чи були там украіномовні громадяни?

Толерантність украінців можлива, якщо не буде демонстративності та агітаціі і тим більше, - провокаціі. Сама  демонстрація була провокативна.з боку суб'ектів з такими нахилами...

Коментарі

Гітлер та його очення...
______________
не чіпай Гітлера ідіот
Толерантність украінців можлива лише у твоїй жидівський уяві
Толерантність украінців можлива лише у твоїй жидівський уяві
+1

"Окончательно уверен я, что в моем происхождении нечисто. Тут не без водолаза. Потаскуха была моя бабушка, царство ей небесное, старушке. Правда, голову всю исполосовали зачем-то, но это до свадьбы заживет. Нам на это нечего смотреть".
Так ти Гнусс... От хто захистник виродків (так прозивають ослаблене потомство інцесту чи метисаціі типу лошар, ішак...). Саме напівкровки ненавидячи батька стають войовничими антисемітами і захисниками сексменшин... тож так Гітлера може захищати тільки виродок... і моральний урод.
0

Гітлер Гітлером, але чому німецька наука досягла свого апогею саме в часи Третього Рейху?

Ейнштейну та іншим псевдовченим та прихильникам антинауки держава не давала грошей і вони втекли з Німеччини.
+1
інцест заборонений, все друге от лукавого, мені вважаеться, всі інші гоніння на голубих,- чистої води от Диявола, ми всі вільні люди, і господь Бог, дав ВОЛЮ СВОїМ дітям не за дарма, а от всі ті, хто репетує про як би традиційні цінності які означають до нетерпимості до так називаємих нетрадиційних меншин, виконують ту ж роль, що пропагували ті , що палили відьом та вчених на багаттях Святої Інквізиції, а саме провідниками Диявола церуовники інквізиції і були..., так от, ми з Дияволом, чи Богом
0

Виставляти на параді (чи прайді) свої збочення, інтимне життя, хронічну незрілість можуть лише дурні.
Ви захищаєте дурних?
+1
Можливо всякі там аргументи типу, кожна людина має право на свободу, і вважаються банальними, але ще існує такий факт, що 3-5% від народження мають таку орієнтацію, і ніяке це не збочення, вважати це збоченням,- це все одно що відкривати гоніння на відьом, Ви і самі це в душі чудово розумієте, а взагалі, хоча я належу до традиційної половини, не можу не зазначити що між цієї якби "збоченої" частини не просто багато талантовитих людей, а взагалі більшість з цих якби "збоченців" мають більше позитивних рис ніж білшість "традиційних", не потрібно бути упередженими, от я тільки що сходив до перукаря, ну то й що, людина всю душу вклада в свою роботу, та і не робота це для неї, а творчість, я що, сліпий, не бачу позитивних якостей її душі?, і так взагалі, ви придивіться краще, ці люди не менше за нас мають право називатися людьми, адже їх такими як і нас, "традиціоналів" такими створив Господь, і не нам спотворювати Його Слово..., а те що голубі виходять на всякі там прайди, ну і що, чим це заважа, навіть цікаво, а те що якоби вони втягують інших у свій спосіб життя, так то чиста єресь...
0

Від народження 100% людей дурні і незрілі - залишатись такими аж до скону?
І пертись на "парад" з своїми бзіками - це нормал?
0

Если секс первичен то есть доминирует в человеке похоть , что демон- стрируется и навязивается вплоть до примененич сил то єто должно караться. Иначе человек творит и трактуется как бесполое сущесьво типа брат сестра и т.п. тогда об єтом даже не упоминают.
0

То есть идет установление статуса через секс и секса через статус , что неприродно и аморально (против логики жизни) человека.
0
це з якого боку..., у мене ще до сих пір у машині висить помаранчева стрічка, це нормально?, в 2004 у страшному сні мені не ввижалося, що в 2014 нас розстріляють, а от хто, до сих пір...я мирна людина, нікого в житті не обідив, поясніть будь-ласка, в чому моя вина?, все життя працював, чесно, навчвся, перичитав купу книжок, різних, мій батько сидів в томуж концлагері що і Степан Бендера, я не так давно от дізнався, мій один дядько знищував фашистів , був "льоччиком", батько,- добровільно відданий набиратися "європейської" культури дідом в німеччиу, звідки безліч разів тікав, але в кінці кінців минулося, другий дід горів в танку не раз, а на батьківщині за жменю відсівок згинув в концлагері уже в радянському, як мені ставитися хочаби до власної історії сімї? , чому я повинен вырити що геї погані, я вірю тільки власним очам, а от них нічого поганого я ніколи не бачив...
0

Напейтесь хорошенько в гей баре... Или посидите в камере с ними... Или вам повезло что в детстве педофила не встретили или ваш дядя не гей живущий с вами под одной кришей ... А их прет так что ужє по улицам ходят с явним намерением кого то именно трахнуть. Ви не против , правда ?
0

Отношение двух людей єто построение клана. Сотрудничество, игнор или конфликт как цель . Сотрудничество єто вить гнезда и рожать детей . Игнор есть разрешение на безобразие. Конфликт есть агрессия - слив сексуальной или поосто злоби.
Розмальовані содоміти навіть не дочекались закінчення війни - почали танцювати в своїх сороміцьких "нарядах" і демонструвати всьому світу свою хронічну незрілість..
..гидко і тупо!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.