Блоги → Перегляд

Що дасть зміна формату війни та окупаціі Крима та Донбаса

Понеділок, 12:23, 19/06

Рейтинг
5 0
Переглядів
212

0
0
0
У цій статті згадуються
Виктор Медведчук
Громадський діяч

По домінуванню в військових справах керівників без належноі військовоі освіти і вишколу, при умовах реальноі війни та окупованих територій, замість виконання належних дій і ведення господарства в інтересах посилення обороноздатності, створення профільнчих підприемств та належного використання ресурсів. Недарма кажуть, що війна,  це боротьба технологій, науки і економіки.

Первий недолік нинішньоі групи найманих менеджерів, - домінування бізнесінтересів проти народного господарювання в умовах війни. Це визначае невідповідні кадрові рішення та відсутність адекватного планування та оперативні діі, що особливо позначене кадровими рішеннями що до представників в перемовний процес, що створило буферну мінську історію не на користь Украіни бо не позначила реального агрессора підмінивши окупанта колаборантами надаючи ім не належний юридичний статус. Гітлер так користувався колаборантами створивши РОА та навіть республіку на окупованій територіі використавши всю структуру з часів СРСР, коли більшовики в повному складі місцевого самоврядування великоі територіі прислужилося окупантом протягом року...

З боку РФ діе "націоналіст", як заявив Путін, Медведчук, котрий не спромігся звільнити по обміну військовополоненних. Про угоди і мови не може бути, бо вони не дають миру і звільнення окупованих територій навіть в віддаленій перспективі.

Фахові аналітичні огляди викривають недоліки дій влади, що приводять до консерваціі корупційних схем, недоліків кадрових рішень, відсутності розвитку оборонноі промисловості на належному рівні.

Зараз влада займаетьься рекетом на рівні державних програм та імітаційних проектів "реформ" котрі порушують конституційний принцип, - законотворчість не повинна погіршувати умови житття та якість життя громадян.

Тож чи слід ввести военний стан в Луганській, Донецькій областях та пограничній  до Криму територіі?

Давно пора. І це лише тому, щоб мати кращий контроль служб військовоі розвідки за рухом громадян що перетинають лінію розмежування для виживання громадян окупованих територій. Цим контролем військові краще забезпечать безпеку для населення прифронтових територій та усіеі Украіни. Згідно Мінських угод бойові діі противника отримають адекватні діі військових підрозділів, в тому числі застосування анти артилерійських комплексів для знищення мінометів та ракетних установок, танків і важкоі артилеріі які застосовують окупаційні сили і колаборанти з окупованих територій.

Свідчень про окупацію украінських територій російськими агентами та колаборантами достатньо, але через непрофесійність, чи злочинний умисел в цьому питанні  відсутні повні данні як для суду в ООН, так і для усіеі світовоі спільноти.

Чи треба додатково послаблювати закони про військовий стан, бо створення проміжних норм руйнуе вивірене за міжнародних норм законодавство, послаблюючи позицію Украіни на міжнародному рівні.

Історично спостерігаеться зрадницька антидержавна дія не мобілізованих владою промисловців, а при відсутності належного контролю, йде збагачення на війні. То як влада діе зараз, то видно ту саму корупцію і ті самі антидержавні діі корумпуючоі складовоі від олігархів втіленням планів та проектів котрих займаеться влада...

Порошенко повсякчас демонструе бажання мати повноваження та не мати відповідальності.

Тж чи зможе ВРУ контролювати і керувати краіною коли вже канікули на носі...

Тож пропоную надавати відпустки депутатам, а на канікули ввести мораторій до повного відновлення територіальноі цілісності Украіни.

Приклад кадрових рішень влади. Вінник не мае військовоі освіти і військового вишколу. В той же час його використовують як тролінг проти опозиційних лідерів. Але за своіми якостями Іван Вінник дуже неадекват навіть для громадянського суспільств, шо видно з поведінки в передачі Миколи Вересня - "Дуель"...

https://bbcccnn.com.ua/news/zganbyvsya-na-vsyu-ukrayinu-vidomogo-deputata-vid-bpp-vygnaly-z-efiru-bo-vin-ne-vmiye-sebe-povodyty-video/

https://youtu.be/CPOSk_MLfEI

РС.  Пішли обговорення. Вжже проголошують створення додаткового штабу... Невже то не прописано було... нові формулювання від Ар'ева про "локальну війну". Герасимов твердить про Мінскі домовленості...  чи хоть всі спікери діють узгоджено? 

Мабуть для Порошенко треба вивчити конституцію як устав...бо головнокомандуючий, який не хоче брати на себе відповідальність і вимагае додаткових повноважень без відповідальності... нонсенс...

Коментарі

За наявної ситуйовини, яка настійливо нагадує погану імітацію бурхливої діяльності, важко щось зрозуміти.

Країну ще й досі, на четвертому році, не переведено на воєнні рейки. Однак, і дурню зрозуміло, що воювання КУПЛЕНОЮ амуніцією та зброєю, перетворить Україну на безнадійного та вічного жебрака.

В усіх своїх діях наші карманичі демонструють млявість та суцільну незацікавленість у виконанні своїх безпосередніх обов'язків. Чи не найзарактернішим є ставлення до проблеми львівського сміття.

Те, що Садовий - гівняний мер, стало зрозумілим в день, коли ми почули, що підо Львовом палає звалище. З іншого боку, ми добре бачили, як швидко робиться те, що ДІЙСНО потрібно владі.

Опупея, яку ми спостерігали більше року, була б природною в разі, коли Львів був би розташований десь у Рязанській чи новгородський губернії. Нею печерські черевані покарали не Садового із всіма львів'янами, а самих себе, виставивши дріб'язковими жлобами.
0

Викладено тут, що прокуратура заблокувала діюче звалище. http://politiko.ua/blogpost145393
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.