Блоги → Перегляд

В Одеському порту відбуватимуться військові навчання “SEA Breeze exercises 2017”

Понеділок, 23:38, 10/07

Рейтинг
1 0
Переглядів
940

0
0
0

korvet-678x387.jpgРумунський корвет “Контр-адмірал Хорія Мачелларіу" поруч із українським фрегатом «Гетьман Сагайдачний» в Практичній гавані Одеського порту

Сьогодні в Одесі відбулась урочиста церемонія відкриття багатонаціональних військових навчань “SEA Breeze exercises 2017”, проведення яких заплановано на 10-23 липня в північно-західній частині Чорного моря, в Одеській і Миколаївській областях та на території Одеського морського порту.

Про це повідомляє начальник адміністрації Одеського морського порту Ігор Ткачук на власному сайті.

До заходу долучаться представники з 20 країн. Для того аби навчання мали не лише теоретичний, а й практичний аспекти, буде використано понад 30 кораблів, катерів та суден, більше 25 літаків й гвинтокрилів.

Для проведення навчань в Одесу вже прибули кораблі НАТО. 9 липня в Одеський порт для участі у майбутніх військових навчаннях зайшли два турецьких військових кораблі і підводний човен. Зокрема турецький фрегат F241 Turgutreis пришвартувався до причальної стінки 16 причалу морвокзалу, поруч з фрегатом пришвартувався великий десантний корабель NL 124. Підводний човен встав на 20 причалі. Раніше в Практичну гавань зайшов румунський корвет “Контр-адмірал Хорія Мачелларіу”.

“Кожен портовик розуміє важливість цих навчань для забезпечення безпеки нашої держави і підвищення боєздатності Збройних сил України. Тому ми зробимо все можливе, щоб навчання пройшли ефективно і щоб наші військові і наші партнери з інших країн відчували, що у них є серйозна підтримка з боку Одеського порту. Всіх цілей навчань можливо буде досягти лише в результаті спільних зусиль і дій, і ми усвідомлюємо свою відповідальність для їх успішного проведення”, – повідомив начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук.

choven-1.jpgТурецькій підводний човен та великий десантний корабель поруч із Воронцовським маяком

На учасників чекають: тренінг з виживання в бойових умовах для льотного складу, спускання водолазів, навчання з протикорабельної та повітряної оборони, десантна і річкова операції та багато інших цікавих заходів.

Подібні навчання відбуваються в Україні з 1997 року відповідно до “Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю з питань оборони військових відношень” між Міністерством оборони України та США. Цьогоріч вишколи проходитимуть за новою методикою, розробленою за стандартами НАТО.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі