Блоги → Перегляд

Щеплення від корупції в Україні - закон про імпічмент президенту

П'ятниця, 20:33, 14/07

Рейтинг
0 0
Переглядів
252

0
0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

На Львівському бронетанковому заводі Президент Порошенко заявив, що він шкодує, що парламент не позбавив недоторканості усіх депутатів. А я щиро шкодую, що Президент України принижує українців, коли думає, що вони не бачать різниці між реальною боротьбою з корупцією та її імітацією. А ще дуже погано, що на 26-му році Незалежності України досі немає процедури імпічменту Президента (як у всіх цивілізованих країнах!), щоб глава держави так само відповідав перед Законом, як і будь хто з українців.

Тому я звертаюся до Президента Порошенка припинити обманювати українців, дискредитувати парламент, використовувати правоохоронні органи для монополізації влади в Україні. Щеплення від зловживань і корупції влади – зміна закону про вибори, зміна складу ЦВК, скасування недоторканості депутатів і суддів, закон про імпічмент Президента України і про парламентські слідчі комісії, справжня реформа прокуратури і судів. До речі, усі ці ініціативи наполегливо блокує фракція БПП у Раді.

Пане Президенте, кличу Вас на дебати, щоб ми з Вами серйозно обговорили ці важливі для України теми.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.