Блоги → Перегляд

Керченский мост или "панама", - так в Одессе прозвали проектьі мошенничества, развода периода строительства Панамского канала.

Субота, 05:20, 15/07

Рейтинг
1 0
Переглядів
545

0
0
0
У цій статті згадуються

Про РАЗВОДной крьмский мост, Афера века.

Хороший анализ аферьі века. Развод в полньій рост. Похоже путинистьі сознают, что Крьім придется возвращать, поэтому хотят списать на мост побольше, чтоб всучить потом Украине якобьі перспективньій недострой куда спищут миллиардьі долларов... Такую аферу даже Гитлер себе не позволил... а только из психологических мотивов реализовал, игнорирую профессионалов. Именно насолить "хохлам" стремится и Путин ради самоуспокоения...

https://m.youtube.com/watch?v=f8oOoeAF3Xc

 

https://m.youtube.com/watch?v=-NuSi1cYUf0

 

 

Коментарі

Верхние или передние (в зависимости от состояния) кацапские конечности имеют характерное свойство: что бы они не мастерили, всегда получаются или щепа в ассортименте, или раздолбанные розвальни.

Предметы посложнее категорически требуют присутствия строгого, надзирающего и поучающего, немца.
0

Мій батько виживав з сім'ею та немовлям -старшим братом виживали за ремісництва батька, бо непридатний був до військовоі служби через резекцію шлунку та важку контузію отриману на будівництві індустріального періоду перед війною. А так як з сім'ею не встиг волами виіхати з окупаціі через харківський прорив Гударіана, то в окупаціі майстрував підривні механізми партизанам і підпільникам, а на продаж запальнички. Німці цінували його майстерність, тому поважали і замовляли йому ексклюзивні вироби для себе і дарунки друзям. А так якврахувати цю відмінність, то самодури москалі ніколи не зрівняються з свідомими украінцями. Батько навчив мене майстернрсті та самоповазі за майстерність, бо це сформувало старання робити все добре...
mart mart 12:03
0
+1
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.