Блоги → Перегляд

Про національний капітал...

Понеділок, 06:33, 17/07

Рейтинг
0 0
Переглядів
251

0
0
0
У цій статті згадуються

Тему піднімають не вперше...

В СРСР був інтернаціональний капітал, - працювали на военку та утримання окупованих колоній в покорі, в т.ч і саму Украіну... Бо військо було тільки у СРСР,так як віско не було організоване як НАТО, тож Украінське військо чи національна економіка бул відсутня. Саме тому Украіну пограбували і продовжують грабувати компрадори....

Національного капіталу в України немає, заявив Карасьов у Шустера в дискусії. А то таки правда. Саме це лякає олігархат, що має загрозу прозорості бізнесу, правовий захис громадян, що ними нещадно експлуатуюця...

Трошки фактів. Російський бізнес викупив багато підприємств на сході України. Харків, Луганск, Запоріжжя. Що маємо? Зупинено конкурентів і зараз залізниця змушена закупати зазізничний транспорт в РФ, автовиробники вже неконкурентні з РФ. Літакобудування... Склали до купи і ... Україна втратила самостійність і ринки, а "корпоративне" рішення на користь Москви. Українська держава і українська економіка стала сателітом російської. Залишилося "приватизувати" всі ресурси "тамошнім союзом".

Зараз поляки продають украінцям залізничний транспорт, бо у Порошенко немае виробництва  для залізниці...

В ЕС почергово головують представники усіх членів. Того не буде в тамошньому союзі.Окрім того, ніякі байки про економіку не варті на фоні правового нігілізму і царюванні бабпа над правами і життям громадянина. Може і невсі норми можуть подобатися, але закон не міняють під статус мажора чи чиновника... Окрім то КОНФЕДЕРАЦІЯ, а це велика різниця.

Для тих хто цього не зрозумів, маємо детальний коментар Анатолій Гриценко" href="http://politiko.ua/profile-103319">Гриценко.

 
http://www.youtube.com/watch?v=IQThZcmZgCc

Ну і хто на вашу думку прибрав таку правду з ресурсу Ютюба?

ПоднятьПоделиться

comments.png Комментарии 12905285b81f7b.jpg Р У С С 13:02 up.gif down.gif +3 Національного капіталу в України немає ...

чушь, капитал всегда национальный - еврейского этноса и так во всём мире 12865658415dff.jpg Георг Крук   13:13 +1
Теза - антитеза. Зачот.
Удалить Ответить Удалить 1259085b0d69d9.jpg Юрій Бородатий 13:11 up.gif down.gif +1 Добре, що хоть це Гриценко розуміє.. 12865658415dff.jpg Георг Крук   13:14 0
Багато розуміють, тільки не всі озвучують.
Удалить Ответить Удалить 1263845d65abf0.jpg Дмитро Клець 14:08 up.gif down.gif +1 Це абсолютно свідоме волевиявлення українців.
Спеціально заради цього українці здавна культивують в собі меншовартісну продажність і активно підлизуються до всіх чужих.
То в таких умовах говорити про український етнічний капітал просто смішно. 12865658415dff.jpg Георг Крук   14:48 0
Не згоден. Через працьовитість народу його єксплуатують завойовники. Генетично українці страдають через свою добросовісність, бо рабство і феодальні звичаї йому нав'язують і використовують зайди і загарбники, переважно скотарі, що звично заріжуть і людину як скот. Саме семітські племена сприяли ровалу Вавілону, Персидського царства (різня-пурим). Навіть друга світова започаткована Хітлером євреем на кошти еврейства. Тож кому святоа кому біда. Ревносно невизнають голодомор роблячи гешефт і політику на холокості.
Удалить Ответить Удалить 1284139ea2e5cf.jpg Олег Блогов 14:41 up.gif down.gif 0 кому стане легше, якщо його буде експуатувати капітал суто національний?
хіба тілкі самому тому капіталу? 12865658415dff.jpg Георг Крук   18:35 0
Свій - розберемось, але імперіаліст перепродує і відкриває економіку держави глобалістам. Своїх національних народна бемократія може обмежувати цивілізовано, через акціонування трудовими колективами і при контролю через антимонопольний комітет.
Удалить Ответить Удалить 12865658415dff.jpg Георг Крук 14:55 +1 Саме видно проблему - нав'язана ідеологія і світоглядність для закріпачення справювала на деяких громадян. Але це не стало правилом. Бо інакше неможливо пояснити феномен українського козацтва - жорстка система демократичного самоврядування. То вже пізніше виникала розбещеність верхівки польськими та російчськими дворянами (придворними). Ответить Удалить 1297244c7cd682.jpg Mr. Shatushka 18:27 up.gif down.gif 0 як влучно сказав Гепа (Горькая Правда).

Національного капіталу зараз нема ніде. Часткове виключення можу хробити для Китаю, так як не знаю специфіки і знати не можу. Атталі попереджав, що ринок вб'є державу.

Коли я процитував відповідний уривок Атталі на одному збіговиську, один ліберальчик назвав мене...комуністом!

Хавайте, суки, по дурості вашій вам і дається... http://politiko.ua/blogpost93527 Тож скоро втратимо землю і стратегічні об'екти... Влада іноземноофшорного капіталу з під згвалтованоі, замордованоі Украіни останню ряднину хоче вихопити.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.