Блоги → Перегляд

Крик душі

Понеділок, 15:32, 17/07

Рейтинг
0 0
Переглядів
220

0
0
0

Нині люди стали причиною власного упадку цивілізації: всі стали шукати для себе легких шляхів та відсторонення від світу, котрий нині вбирає саме життя, котре віддаляється від людини, - і саме тому лишень сам сповнений промисел пошуку поживи для людей, котра би відкрила для них новий світ духа небесного може змінити саму роль людини у сучасному світі.

І саме тому лишень причастя до Єдиного, котрий кожному може дати його місію у цьому світі може все перевернути з голови на ноги: лишень сам пошук свого призначення, котре має стати джерелом функціонування як бога людини може прибрати всю смолу від горіння тіла та прийти до людини аби змінити все його життя. І саме тому пошуки в собі Єдиного це спроба змінити весь світ, змінившиьсь самому. Саме таке читання людини та її душі може перевернути весь світ та переобрати нових лідерів для людей, котрі би стали джерелом спільного існування для спільного життя та спільних потреб людства. 

І саме тому лишень сповнений отчий промисел власного життя у формі існування як бога, котрий має сили подолати всі перешкоди на шляху до мрії може все змінити та стати джерелом нової людини, котра стала жити, а не існувати як рослина...

Всі навколо мертві - немає життя, є лишень програма інстинктів, котра вичавлює із людини сам сік життя та веде людину до духовної поразки, сповнивши весь промисел щодо знищення душі, котра нині має стати джерелом щастя, а є лишень джерелом смерті, котра вбиває тіло, бо душа це основа тіла людини.

І саме тому лишень звільнення людини від невидимих пут рабства та пробудження життя у душі цієї істоти може подолати той гріх темноти, котра нині вбиває саму сутність людини та знищує її серцевину, - і саме тому лишень звільнення від власних страхів, котрі вбивають життя у тобі може зламати цю причину смерті, котра нині стирає людину та веде її до духовної загибелі, коли душа не може більше кричати до мозку, вдаючись до істерики та до способу подолати сам розум, котрий не чує душі та не може звільнитися від сну тіла...

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.