Блоги → Перегляд

Одеський порт має передати державному та місцевому бюджетам понад 400 млн грн

Четвер, 21:18, 20/07

Рейтинг
4 0
Переглядів
1410

0
0
0

Odessa-Port-Poshtivka.jpg

Кабмін затвердив фінансовий план ДП “Одеський морський торговельний порт” на 2017 рік, згідно з яким підприємство має заробити понад 720 млн грн. При цьому, перерахування до державного і місцевого бюджетів та цільових фондів становитимуть 404,3 млн грн. Про це повідомляє на своєму сайті начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук.

“Пропонується затвердити фінансовий план державного підприємства Одеський Морський торговельний порт на 2017 рік, загальний плановий розмір доходів за яким встановлений на рівні 725,4 млн грн. Чистий прибуток – у розмірі 471,75 млн грн. Загальна сума витрат планується у розмірі 674 млн грн. Чистий фінансовий результат у 2017 році планується у сумі 260,6 млн грн. Перерахування до державного і місцевого бюджету та цільових фондів становитимуть 404,3 млн грн”, – зазначив на засіданні Кабінету міністрів доповідач з даного питання – заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.

Довідка:

Одеський морський торговельний порт (ОМТП) – один з найбільших портів Чорноморсько-азовського басейну, розташований в північно-західній частині Чорного моря на перетині історично сформованих торгових шляхів Сходу і Заходу. Його будівництво почалося в 1794 р. Сьогодні ОМТП має технічні можливості, що дозволяють обробляти в рік більше 15 млн. тонн сухих вантажів і 25 млн. тонн наливних, і  розвинену інфраструктуру, яка дозволяє доставляти вантажі в порт автомобільним, залізничним, морським і річковим шляхами. ОМТП має спеціалізовані термінали з великим парком перевантажувальної техніки, що забезпечує перевалку практично будь-яких видів вантажів. Контейнерний термінал розрахований на перевантаження понад 5000 тис. контейнерів на рік. 54 захищених причали загальною протяжністю причальної лінії понад 9 км дозволяють приймати судна вантажопідйомністю до 100 тис. тонн. Безперебійну роботу порту забезпечують 1000 працівників. Підприємство має стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Читайте також:

На 5% зросла вантажоперевалка в Одеському порту у першому півріччі 2017

Коментарі

mart mart 23:26
0
+2
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі