Блоги → Перегляд

Нас хвилюють життя людей, а європейців - гроші

П'ятниця, 14:51, 04/08

Рейтинг
2 0
Переглядів
897

0
0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Так, у мене теж відчуття, що США, на відміну від Європи, вже визначилися остаточно. І зрозуміли: українці боряться не лише за себе, а є героїчним форпостом усього цивілізованого світу.

Європейські лідери ще вагаються: прийняти виклик Путіна базовим європейським цінностям чи продовжувати з ним заробляти і торгувати всупереч моралі. Тому і така нервова реакція лідерів Єврокомісії і ряду країн на нові санкції США. Бо ці санкції різко обмежують можливості європейців заробляти з Путіним.

Сучасні європейські лідери в більшості своїй такі ж гнилі, боягузливі, продажні і недалекоглядні, як і їх попередники з минулого століття, які умиротворяли Гітлера за чужий рахунок. Закінчилось це великою війною, в якій українців полягло більше 10 мільйонів. Це була страшна розплата за нездатність тодішніх лідерів – крім Черчілля! – зрозуміти, що біснуватого фюрера зупинить тільки сила!

Сьогодні, коли українці знову розплачуються життями своїх найкращих синів і дочок за неспроможність лідерів зупинити Путіна, голова Єврокомісії Юнкер влаштовує істерику і обіцяє захищати європейські компанії, які беруть участь у будівництві російського газопроводу в обхід України. Ми рахуємо загублені агресором життя і долі, а вони – гроші і упущену вигоду! Сліпці!!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Коментарі

mart mart 23:31
+1
+1
Ляшко уже приехал с европейских курортов?
Українських депутатів хвилюють гроші.
Саме тому ми бідні -
https://pbs.twimg.com/media/DGiEzADW0AAnZbf.jpg
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.