Блоги → Перегляд

У колаборантів і окупантів на Донбасі понад сімсот танків, та поряд біля кордону танкова армія

Субота, 01:45, 05/08

Рейтинг
11 0
Переглядів
1195

0
0
0

В строю ЗСУ трохи менше, бо Украіна  не отримуе як шахтарі Донбаса постійні конвоі озброень та боеприпасів, цілі ешелони доставляють зазізницею.

https://m.youtube.com/watch?v=mTPkX3xXkls

Німці при наступі на СРСР в 1941 році мали  306 танків, причому в боях Луцьк-Броди 800 німецьких танків розгромити понад 2000 танків РКК.

 

Коментарі

Зараз воюють не стільки зброєю скільки мізками.
Вбиваючи наших корупціонерів ми можемо підірвати фінансування Путіна "чорналом" (ніде не врахованими коштами) і так зупинити/виграти війну.
mart mart 11:43
+5
+1
Німці при аступі на СРСР в 1941 році мали 306 танків-???
0

Німці від СССР хотіли тільки нафту (Баку). А в Путіна в Україні все все - і гроші, і газ, і все все що лише душа забажає..
+3

Якщо пригадати ЯКІ саме, і у якому стані, танки були у СиРиСиРи на червень 1941, нема нічого дивного. Треба ще зважити, що німці наступали "клинами", а кваліфікація командирів ЧА була нижче плінтуса, а рядовий склад не мав жодного бажання воювати за комуняк, все стає зрозумілим.

Блукає інформація про якісь там, нібито, тисячі Т-34, яких не було на західному фронті. Але, як кажуть москалі: "На нєт и суда нєт."
+3

Март-март. То німці отримали частину трофейних танків в битві проти розгромлених 2000 танків РККА під Дубно-Луцьк-Броди і саме нарощеним потенціалом з хрестами на броні наступали далі. Тигри та Пантери випускали пізніше. А статистика в Інеті на перший день наступу так і показуе, що танків спочатку було не так багато. Стратегічно з самого початку німці не враховували простори СРСР.
+2

Таким образом, по данным Б. Мюллер-Гиллебрандта, в общей сложности против СССР было сосредоточено около 3332 танков (без огнеметных), около 250 штурмовых орудий и 350 танков резервных 2-й и 5-й танковых дивизий. Следовательно, общее количество бронеединиц составило 3332+250+350=3932 штук. Как мы видим данные Мюллер-Гиллебрандта и М.И. Мельтюхова несколько разнятся. Почему? Да потому, что М.И. Мельтюхов постарался учесть (впрочем, неверно) как раз огнеметные танки и отдельные танковые батальоны на севере, в Финляндии, которые Мюллер-Гиллебрандт вообще «забыл» посчитать. http://www.battlefield.ru/german-tanks-1941.html
+2

«Советские Вооруженные Силы к июню 1941 года насчитывали 5373 тыс.человек, свыше 67 тыс.орудий и минометов, 1861 танк, свыше 2700 боевых самолетов новых типов».[8] Причем путали даже когда в источнике черным по белому было написано «в первом полугодии» (как известно, первое полугодие заканчивается 30-го июня,а вовсе не 22-го).

Официальную общедоступную(и ошибочную!) версию представляла "Советская военная энциклопедия", в ней указывалось, что накануне Великой Отечественной войны в армии был 1861 танк КВ и Т-34, из них 1475 - в западных приграничных округах.[9]
http://www.battlefield.ru/tanks-1941.html
0

Паливо для німецьких танків давав СССР. Але в 1940 році Сталін, через Молотова, затребував Туреччину з прилеглими до Чорного моря територіями (Румунію і Болгарію).

А в Гітлера, без СССР, мало не вся нафта була з Румунії! 88% палива Третього Рейху, це був імпорт! Ясно, що Гітлер відмовився..

Тоді Сталін, весь в соплях, почав перемовини з ворогами Рейху. В 1941-му Гітлер рвонув у напрямку нафтового Баку (Ленінград і Москву залишили по-боку) - от і весь "Секрет Полішинеля"..

Потім був Сталінград і крах ідеї захоплення Баку, але це вже зовсім інша історія..
+1

Так то вон так... Тільки трошечки не так. Гітлер до Баку дійшов би в 1941-му, та на поход наМоскву і Сталінград були справжні.
0

Передові частини німців були на Кавказі, але від широкомасштабного захоплення прийшлось відмовитись через занадто малі сили..
Україна піднялася на перше місце в рейтингу корупції E&Y - Путіну треба гроші на війну, багато ніде не врахованих грошей..
+3

Ну а якже, на війні Порошенко теж мае гешефт від "сліпого траста".
0

Для Порошенка війна - мати рідна. А що солдати гинуть, так це ж відразу знак був - солдат заточився і впав відразу як пройшов Порошенко мимо нього..
Де американський міні-госпіталь? де контрбатарейні радари?
Туди, в Росію, підуть і "джавеліни" і все що Пепо виторгує..
0

Б-ді Барбар, Мурман, Глюк пишуть однакові коменти, паплюжачи українську армію. Причому б-дь Барбар - патріот, б-дь мурман - москвошовен, б-дь глюк - місцевий причинний. І шо їх об'єднує?
+1

Сахарова також колись звинуватили, що він "паплюжить армію". Звинувачували члени КПСС та гебісти.

І так - Пепо не є армією. Точніше, він барига що гендлює під час війни.
+1

У Мурмана фамілійо Сахаров? Чи може Цукрман?
0

Хто зна..
Му-му (як і Вась-вась) своє прізвище не відкриває))
+1

Москальня ссить поставок американської зброї в Україну. Тому посилено розкручує фейки про контрбатарейні радари захоплені москалями. Для внутрішнього використання, звичайно. Причому палять на цій справі і таких цінних законсервованих Бородатих. Значить, дійсно, бояцця.
0

Де контрбатарейні радари?
0

На фронті їх нема - це коню понятно.
Але де тоді вони ділись?
0

Коню можна це уточнити у п'яного йожика.
+1

Контрбатарейні радари при іх застосуванні вже би винищили танки, гради, піони окупантів-колаборантів. Так дійсно... Де вони?
0

2 американські радари віддали Росії, а 1 десь ще є
(якщо ще є)..
Ці радари ефективні проти тіл (снарядів) що летять по балістичному правилу параболи + поправки на вітер і навіть на обертання Землі ("Сила Корліоліса" здається) - ракети летять трохи інакше, там частина шляху долається з допомогою реативного двигуна, а це ще більше поправок/похибок..
+1

Про віддали уточніть,- коли, хто, кому, при яких обставинах, джерела...
0

Добре. Де "стугни" і "фаготи"?
А пруфи домовились не давати бо ольґінці-порохоботи не дрімають - знищуть все ще до судів, якщо такі будуть..
Василь Wasyl 18:06
У Мурмана фамілійо Сахаров? Чи може Цукрман?
Василь Wasyl 07:39
Коню можна це уточнити у п'яного йожика.
==========
https://pbs.twimg.com/media/DGteZ4uWsAAGIxu.jpg
0

https://pbs.twimg.com/media/DGteZ4uWsAAGIxu.jpg

Адепт педофіла пропагує педофілію.
0

Вася, нам ли быть в печали))
Бери Лёньку Макара и едем допиливать последние карпатские буки
0

Кого я бачу!
Аз берем Дніпровця і пиляти буки! І борода не веді, і мурман не глаголь. Добро єсть.
Нє?
0

Василь став порохоботом.
+1

От ющенкофила до порохобота-один шаг)))
0

Оце, Сєрий, рівень дискусій на сайті. З Скороходовим, принаймні можна було посперечатись, що милозвучніше: порохотяг, чи пилосмок. І як називається орган, що йому при народженні пошкодила пупорізка. А тут...
0

самое удивительное что почти всё. что напророчил шеф Скороходова Беркут, он же Гекко, и что тогда казалось бредом, сбывается))
0

Ніхрєна у них не вийшло!
Порівняйте плани Кремля (на моїй аватарці) і те що в них вийшло захопити - це навіть не програма мінімум..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.