Блоги → Перегляд

З життя послідовних

П'ятниця, 18:12, 25/08

Рейтинг
1 0
Переглядів
704

0
0
0

13.09.2016

Центр им.М.В.Хруничева объявляет о расширении продуктовой линейки ракет-носителей (РН) «Протон» с разгонным блоком «Бриз-М» за счет создания двух дополнительных модификаций – легкого и среднего класса. Разработка новых модификаций РН «Протон» - результат тесной работы Центра им.М.В.Хруничева и ILS с заказчиками для выработки взаимовыгодных решений по обеспечению запусков. 

25.08.2017

Вице-премьер Дмитрий Рогозин анонсировал переход центра имени Хруничева на производство сверхтяжелых ракет-носителей «Ангара». Таким образом, центр постепенно завершает выпуск «Протона-М»

P.S. А батут ще надійніше :)

 

Коментарі

Для розуміння. Замінником Протона може бути лише Ангара 5. На сьогодні здійснено 1 запуск в 2014, наступні запланоновані (?) на 2018 і 2024 роки. Це з Плесецька. Можливість запускати з Байконура і Восточного з'явиться в кращому разі після 2021 року. Протони з Байконуру можна було запускати постійно. Да, для Ангари планують використання двигуна РД191М, який ще не випробуваний. Але це дрібничка :)
Ау, Мурман! Чому я так і не побачив твої вігуків на захист космічних і морських кораблів великої скрепної від кастрюлеголових скакунів?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі