Блоги → Перегляд

Героям, Слава!

Понеділок, 11:07, 28/08

Рейтинг
21 0
Переглядів
457

0
0
0
У цій статті згадуються

     З великим задоволенням і гордістю за Вітчизну дивився 24-го серпня, на день Незалежності, військовий парад і, особливо, нагородження Золотою Зіркою Героя України молодого 24-х літнього українського офіцера Василя Тарасюка, котрий наодинці, у нерівному смертельному двобої з броньованою московською потворою, підбив зі станкового гранатомета сучасний бойовий ворожий танк.

     - Танк, після короткої артперерви, - без зайвих емоцій розповідає Василь, - знову виповз на свою добре пристріляну позицію і почав прицільно лупити по наших окопах. Щоб уберегти життя багатьом бійцям, ми з командиром відділення кинулися до віддаленого заглиблення в траншеї, де стояв станковий гранатомет. Я нашвидкуруч налаштував перший не зовсім точний приціл і вистрілив у напрямку танка, щоб відволікти увагу екіпажу та не дати стріляти по наших позиціях.

     Поки перезаряджав, за спиною пролунав потужний вибух – це відповіли з танка. Я знову прицілився, пролунав вистріл. На ворожому танку здійнявся спалах і він задимів. У ту ж мить зліва від мене пролунав ще один потужний вибух. Я втретє перезарядив гранатомет, прицілився і ще раз випалив. І знову побачив спалах на його лобовій частині. Броньована потвора зникла з очей за клубами густого чорного диму, але ще встигла випустити останній снаряд, який розірвався майже біля брустверу. Ударною хвилею мене на декілька метрів відкинуло в сторону. Далі нічого не пам`ятаю. Прийшов до тями в госпіталі. На щастя, важких поранень не було.

     Потім хлопці розповідали, як витягали мене з-під обстрілу. Бронетехнікою до місця, де знаходився гранатомет, під`їхати було неможливо, бо машину підбили б відразу. Тому ротний послав цивільний легковий автомобіль, на якому мене і врятували…

     - Страху не відчував, було лише бажання: поцілити і знищити, - так закінчив свою розповідь Герой України Василь Тарасюк.

     Ось така не придумана страшна й моторошна картинка з війни, яка вже четвертий рік точиться на Сході України, забираючи світлі життя кращих синів та дочок української нації, які власною кров`ю виборюють святе право української держави та її народу на омріяну у віках незалежність.

     Василь Тарасюк і такі як він молоді українські хлопці, це і є та оспівана мною молодь, народжена в незалежній Україні, якій випала важка історична місія оборонити і збудувати міцну, заможну українську державу. Слава цим мужнім молодим героям, відважним лицарям, котрі самовіддано і свідомо захищають власну Батьківщину, свій багатостраждальний народ, свою історію, свою національну культуру, своє майбутнє від знахабнілих московських окупантів та їхніх змосковщених посіпак. Нехай ніколи не відвернеться від них військова мужність, звитяга, удача. Наша боротьба справедлива: ми – не загарбники! І ми разом з усім прогресивним людством планети переможемо цього імперського двоголового колоса на глиняних ногах, цю знавіснілу від люті московсько-монгольську орду!

     Похвали, як Президент, заслуговує і Петро Порошенко, який поновив вищу державну нагороду у вигляді Золотої Зірки замість Золотого Хреста. І це справедливо, адже в езотериці та астрології геометрична конфігурація Зірки вважається символом Людини, Життя, а геометрична конфігурація Хреста – символом важкої долі, Смерті.

     Молодець він і тому, що зумів відродити достатньо боєздатну армію та вберегти Україну й український народ від тотальної анархії, некерованості, територіального розчленування, на що так сподівалися кремлівські «архітектори».

     Це перший український Президент із чотирьох попередніх, котрий офіційно насмілився не на словах, а на ділі розірвати штучну пуповину, яка упродовж багатьох сторіч неприродно з’єднувала Україну з Росією. І за це він заслуговує не нарікань, не брехливої хули, а щирої поваги від усіх етнічних і неетнічних українців.

     Ми, українці, маємо розуміти: коли українського Президента люто ненавидять і проклинають, усі як зовнішні, так і внутрішні змосковщені вороги України, української незалежності, прикидаючись на словах "щирими друзями народу", це означає, що ми обрали вірний шлях і повинні міцно згуртуватися навколо цієї патріотичної і мужньої людини.

     І якщо, ще два роки тому, я казав, що не став би пити по сто грам з жодним з українських президентів, то сьогодні я вже майже готовий випити з Петром Порошенком по чарці! Бо він за ці роки жорстокого протистояння двох деаметрально протилежних полюсів, менталітетів перетворився на стійкого і незламного провідника національної політики.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі