Блоги → Перегляд

Автомобильная опупея. Автомайдан 2.0.

Середа, 22:50, 06/09

Рейтинг
2 1
Переглядів
494

0
0
0

"Рыба ищет, где глубже,

а человек - где лучше."

Счас слушал на 112 жалкий трындёж некоего Макса Курячего, естесссно - из БПП, на тему: какие же это сволочи - хозяева европейского авто-бэ/у: не хотят, паразиты, поддерживать отечественного производителя, и лишают народные массы работы, покупая европейские шикарные «развалюхи».

Да, покупают. Но почему? Потому что даже 20-летние фольсвагены и БМВ на два порядка лучше того новёхонького ГОВНА, что производится в Украине.

Любой предприниматель, видя конкуренцию, старается выпустить товар получше. При импотенции, человеки порядочные, с совестью, признают своё поражение, уступая место достойным.

В Украине не так: имея власть, чего проще - огородится акцизами и налогами, чтобы перекрыть доступ конкурентам на свою территорию, абсолютно забывая, что: «Кто играет шесть бубён, всегда бывает отгребен».

Вот съедутся в Киев все обиженные и оскорблённые, сразу станет понятно, кто у нас дурак, а кто - сам напросился...

 

Коментарі

mart mart 04:00
+2
+1
Путін воює, йому треба гроші. А звідки Порошенко візьме гроші? З людей!
Влада - велика сила, яка, до того ж, дуже красномовно висвічує МОРАЛЬНІ ЧЕСНОТИ людей, що нею користується.

Думаю, що нема потреби розповідати, хто у нас очолює, крім купи іншого, авто-лоббі. Але можу нагадати, що це не вперше автовласників України беруть за помідори. Кілька років тому, ті ж падлюки ВКРАЛИ можливість у сотень тисяч людей користуватися своїми машинами, переставши продавати бензин А-76-80, на який розраховані старі совкові автомобілі.
(Зазначу також, що тільки автомобілів «Запорожець» різних моделей з 1960 по 1994 рік було виготовлено аж 3 422 444.)

Падлючисть цієї дії посилюється ще й тим, що хазяї тих машин - переважно належать до БІДНІШИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ - сільські мешканці та пенсіонери, які, природно не такі завзяті, як нинішні хазяї "автоблях".
0

Влада, сила, гроші - все це добрі засоби
але погана мета.
Якщо ж дивитись на наше життя-буття ширше, ситуація з єврономерами - лише одна із довжелезної низки великих (і дивних) проблем. Будь-яке стороннє і неупереджене око не знайде у нас реальних ознак діяльності державних осіб та установ.

Зате добре побачить бурхливу діяльність багатьох мафіозних імперій, що переймаються заготівлею і продажем лісу, добуванням та контрабандою бурштину, захопленням землі для будівництва та "щоб було"...
А ті, що мають з цього перейматися, чомусь, хронічно демонструють відсутність наявності "політичної волі", тобто - бажання. Хоча - один-два закони, і все буде як треба. Але - без навару!!!
Тому, усі українські керманники хронічно демонструють власну летаргію честі і совісті. Звичайно, якщо оцінювати розум народу, беручи себе рідного за еталон, усе тіп-топ, бо "народ не помічає".

А насправді - у народу давно вже чешуться руки... і чекати залишилося недовго!
0

Руки в народу чешуться, але ще є страх.
Проте страх вдразу зникне, якщо не залишеться виходу..
0

Ніякого страху, лише неохота дарма бруднити руки, бо нема нічого натомість.

Хоча, з іншого боку, виходу теж нема.
Вот съедутся в Киев все обиженные и оскорблённые, сразу станет понятно, кто у нас дурак, а кто - сам напросился...
==========
Щоб набити морду представнику влади, досить прийти до ближньої сіль-рай-обл-ради - там їх як собак нерізаних..
0

Набивши пики в раді, отримаєш хіба що тимчасове полегшення, верхні, до яких важко дотягнутися, пришлють інших, але таких самих.


Треба запроваджувати диктатуру, але не особову, а загальнонародну.
http://politiko.ua/blogpost146781
0

Свой ночной горшок ты тоже молча выплёскиваешь в окно?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі