Блоги → Перегляд

Свита робить статус короля.

Неділя, 07:45, 10/09

Рейтинг
2 0
Переглядів
446

0
0
0
У цій статті згадуються

Напомню, що Кучма  батько украінськоі олігархіі, обох Вітьків називав синами. Тож Ющенко по братерські сприяв приходу до влади Януковича, та ще й двічі. Напод тупо недооцінив загрози...Порошенко мав довіру обох Вітьків, котрих народ прозвав "Двое з ларця".

 

https://m.youtube.com/watch?v=UJ84I0iKd_s

Наповнення влади свіжезробленими громадянами Украіни та представниками нацменшин відбулося не враз, бо значна частина іх унаслідувана з часів СРСР. Це була звичайна колонізаторська практика в формуванні компрадорського управління. Ще за часів більшовизму за оцінкою Ульянова/Леніна в кадрових питаннях зручно було призначати на посади в національних республіках найманців чи інородців, а за старанність і прислужливість до ЧК та адміністрацій, комісарами потрапляли переважно евреі, які не мали якихось національниз ідей і були безбожниками і "інтернаціоналістами". Тому не диво що при демонстративному націонал-патріоті Ющенко добре себе почували у владі і Льоня Космос, і Жванія, Табачник і Яценюк, Порошенко і Червоненко... І в першу чергу тут непро етнічне походження, а про зв'язки з олігархами, бо сім'я з Америки прилетіла чартером олігарха, а через комплекс дрібного крадія ми запам'ятали класичну риторику Ющенко про чисті руки. Тому виникли легендарні Універсали, що дорівнюе зраді і порушення клятви і Конституціі, як у Януковича з Харківськими угодами.,,

Ми бачили яке оточення ьуло у Ющенка, то переважно воно перетекло в партію влади Януковича. Національний склад більшовиків у воаді часів Ющенка-Януковича-Порошенко принципово не змінився, хоча у Порошенко більше блатних.

Зараз вже більш досвідчені ригіонали не тримаються однорідною кучею. Резерви мімікрували в партіі і партійки і сунуть  по фарватеру політики потужними пропаГандонськими заходами.

Коли я працював з людьми на вільному ринку, то молодим дівчатам радив звертати увагу на породу хлопців, порівняльно з породою собак, пояснюючи, що характер і цінності для кожноі породи своі, а тому від дівчат залежить які будуть люди слідуючого покоління. Тож серед собак видно що порода і характер дуже коррелюють, бо породу виводили для службових чи мисливських собак, декоративних екстрер'ерів, чи кімнатних болонок, тощо. В свій час у турецького султана була гвардія з яничар, невільників хлопчиків вихованих для гвардіі султана. Тож діти метисовані цих невільників переважно були амбалами, фізично зовні крупніші, але розумово менш розвинені. Для військовоі підготовки то компенсувалося муштрою, але амбали таки були зовні  вражаюче загрозливими і прислужливими. Але через виродження і проблемність в оперативних умовах війни пізніше яничари в гвардію султана не потрапляють. Янукович саме і був одним з амбалів-метисів. В спорті таких цінують за фізичні данні, але такі амбали часто не плідні. Серед відомих амбалів можна привести Звягільского, Кіркорова, ... з віком то проблемні особи, хоч через особливості вроджених данних не позбавленя талантів, наприклад як Кличко. І не слід вважати, шо деякі якості е наслідком травм. Вродженні данні тут переважають, хоч струси мозку можуть давати наслідки вже на фоні вроджених властивостей. В спорті вже давно використовують фізіологічні методи тренувань та допінг для створення чемпіонів. Тому баскетболісти саме високі, а важкоатлети крупні і кремезні хлопи.

Серед політичное псевдоеліти е своі амбали і метиси. І це ховаеться інколи під невиразною оболонкою метисів з середніми фізичними данними і часто навіть украінськими призвіщами чи росїйськими призвіщами.  Те що тривалий час украінців нищили фізично, вивозили десятками ешелонів, розстрілювали тисячами, виморювали голодом мільйонами... то до того ще метисували, ослаблюючи націю... Тому коли украінцям приписують якісь вади, то це переважно стосуеться метисованих чи записаних в сиротинцях украінцями. 

Е иипові анекдотичні маркери котрими визначають етнічне походження. Тож в поліииці теж е типові маркери поведінки, які використовують для маніпуляцій, піару, в професійній політологіі, дляпровокацій і чорноі роботи.....

Характерні ознаки присутні в партіях які сепарують ознаки за самовизначенням чи лівдерами. Партія влади переважно концентруе бариг-гендлярів, серед яких е і початківці, які е лоббі олігархів і олігархи які вважають за краще самим контролювати  владу для ттого щоб оптимально впливати на бізнес. Це переважно "середняки" та дрібні  акціонери крупного олігархічного бізнесу.

Якщо взяти портрети партіі влади, то ми побачимо що регіоналів багато в Фронтовиках та БПП. І це закономірно, бо в опозиційний блок не всі би влізли. Зараз в БПП досить типові фігури, що не дають уявлення про національний склад народу Украіни. етнокультурну мімікрію полилюе політична мімікрія. Тож що розділяе украінський народ і становить загрозу цілісності Украіни.

В першу чергу це майновий стан від олігарха мільярдера, до злиденного стану.

Слідуючий, другий ріівень, корелюе з майновим і відображаеться коефіціентом впливу на владу. Вищий рівень впливу мае президент, і прем'ер, а вже інші олігархи та іх об'еднання  чи через структури лоббізму у вигляді партій та коаліцій. Вищий рівень визначае приисутність в загальноукраінських структурах, а дрібніші мають присутність в територіальних структурах за місцем іх бізнесу. Наприклад Гройсман був вінницьким олігархом.

Олігархія — це форма владарювання, тип політичного режиму, про який писали ще давньогрецькі філософи Платонта Арістотель. Так само як мон(о)-архія — влада одного, полі-архія — влада багатьох (форма роззосередженого правління, що забезпечує панування принципів плюралістичної демократії), оліг(о)-архія — це влада кількох, небагатьох.

В усіх цих термінах наявне вказування на кількість володарів (один, багато, кілька) та саме слово володарювання (старогрецьке archein). Це означає, що без політичного панування олігархів не буває. Тому не слід їх плутати з багатими бізнесменами чи просто підприємливими людьми. Тільки ті багатії, котрі намагаються встановити «диктатуру небагатьох» (явну чи позалаштункову), є олігархами. Олігарх — це не просто багата людина, а один із небагатьох можновладців, що правлять у своїх приватногрупових інтересах, причому в основному або виключно силовими методами.[1]

Оліга́рх — особа, що володіє великою власністю в країні, та має вагомий вплив на державні органи влади. З політологічної точки зору олігархи — це можновладці, які використовують монополізовані ними сектори економіки для концентрації у своїх руках політичної влади, а політичну владу — для збільшення власних капіталів. Сучасні олігархи володіють багатоманітними суспільними ресурсами: економічними (промислові та фінансові підприємства й установи), інформаційними (друковані та електронні ЗМІ), політичними (партії, парламентські групи й фракції, важливі державні посади, вплив на перших осіб у державі).

Украінські олігархи вже не вперше мають олігарха на посаді президента, що свідчить про змову олігархів з часів створення і легалізаціі олігархату під управлінням. Олігарха олігархів, в минулому одного з промосковських червоних директорів союзного рівня виробництва. Своі зв'язки зМосквою Кучма підтверджуе і зараз. Ніхто не сумніваеться в злочинному характері і штучних умовах кримінальноі приватизаці по персональним іменним сертифікатам дез належного контролю персоналій первинних приватизаторів. Тож не диво, що строки зберігання первинних документів було достроково  припинено, бо навіть списки персоналій приватизаторів, володарів сертифікатів не збережені, бо е свідченням порушення іх прав, але саме це дозволило сконцеетрувати іх через організовані організаціі-дочки олігархів. Все докази ліквідовано було за прем'ерства Ющенко. Статистом чи спільником він був тоді, - иневідомо, але без його участі то не обійшлось. 

Вся владна верхівка не допускае сторонніх до влади, бо то може спровокувати реформування в соціалдемократію через націоналізацію кримінально здобутих народних багатств.

Третій фактор роз'еднання народу Украіни, - етнокультурний фактор. Корінний народ нищився, століттями через війни, голодомори, заходи імперців та іновірців, котрих заселяли поляки, росіяни, німці під час окупаціі чи владарювання в імперіі, в т.ч. більшовицький період СРСР. Домінування у владі в регіонах місцевих феодал-олігархів створили умови формування сепаратиськоі політики в умах місцевих жителів. 

По умовам приграничного проживання у громадян діями суміжних держав ведеться проти Украіни диверсійна робота з порушенням міжнародних норм, надання свого громадянства і видача паспортів громадянам Украіни. В той же час права громадян Украіни не пов'язують з можливістю господарювати на своій землі. Саме прив'язка і можливість господарювати на своій землі без паразитичного посередництва влади припинила би гастрабайтерство, надаючи народу і державі жити своею працею на своій землі.

Поділ народу за релігіею реально впливае на слабкі, психологічно залежні уми, але це дифузна структура в громаді і не всі громади мають домінуючу релігійну громаду.  Такі громади в громаді існують переважно за рахунок самоі громади. Еврейська громада Дніпра фінансуеться переважно за рахунок олігархів, членів кагалу, тому носять характер локального утворення, як і в Харкові. Ці міста як і одеса мають місцеві традиційні впливи, але з киевом мають ситуаційні зв'язки іробить спробу збільшити свій вплив в Киеві конфліктуючи з вінницькими... що захопили владу у Киеві.

Поділ за мовою не такий потужний, як за ідеологіею, бо теріторіьні громади всеж притримуються ідеологіі агітаторів через ЗМІ та під час виборів, сповідуючи неписані закони за домінуючими місцевими традиціями. Саме на цьому ідеологічному грунті можна об'еднати народ единою ідеологіею прогресивного спрямування з урахуванням соціальноі справедливості і знищення умов існування олігархіі, основного корупціонера і паразитарного класу Украіни.

Можна ще включити в перелік національні меншини в місцях локального проживання. 

Оточення лідерів партій, чи ті що при владі характеризують самих лідерів. Найбільше характеризуе кадрова розстановка владарюючих.

Якщо розглянути вибірковість кадрових розстановок Порошенко, то у нього домінують корисливі мотиви... Співвідношення з роллю державника, значно слабшою, то вона втричі слабше меркантилізму.

Коштів на безбідне життя хватить на декілька поколінь і це не може перекрити безславне правління державою Украіна... і це вже невідворотне, але може бути частково виправлене. Навіть діщнавшись про стан речей, суб'ект психологічно не здатен змінити свою сутність, тому  альтернативою може бути  лише дострокові вибори.

Головна проблема - конструктивізм альтернативноі постаті і команди. 

Час не тільки безпристрастний свідок, але і суд... Мужності та здатності подати у відставку не достане, та і оточення не погодиться, бо це для багатьох нові визови, ревізія, можливість потрапити під суд чи втрата статків отриманих за корупційних дій. Такі посадовці випадають з вікна закінчують подвійним самострілом чи труяться..,

Свита створюе статус короля....

Шевченко видав своі откровення у творі "Сон", та більшість украінців розуміли і розуміють що то правда...


Коментарі

mart mart 12:30
+1
чим ми відрізняємось від Європи?--рівнем нашої мови ,звичаїв,відносин.дисципліною. в напрямі примітивізму.
гівно що пролізло у владу --це наше власне хитре гімно. витривале і працьовите.
а наші маси мріють повісити жида під бандерівський настрій.це ніби має вирішити все.
а жид нами спокійно править і сміється з нас. дебілів.
як вепс ,чудь заволоцька,сміється з ватомоскальських скотиняк.

дано просто щоб приставити зеркало.
0

Що робимо сьогодні на завтра?
0

Марте, невже ти ототожнюєш себе з ЦИМ гівном? Я - ні.
Треба зауважити, що субстрат, на якому виросли олігархи - компартійний. Саме він, коли допетрив, що і УСІ ЦК, і обкоми-райкоми зникли, і нема кому їх за сраку взяти, склеїли між собою паханів. А ті, у свою чергу, навчили їх красти.

І не треба їх ідеалізувати: розумних там - одиниці. Переважно - хитрі, підступні, нахабні, вміють гребти розжарене вугілля чужими руками... Без честі і совісті.

З приводу національності - ти помиляєшся. Просто євреї звикли віками збирати навколо себе своїх. Але ці свої - звичайні шістки. А так - сволота народжується у будь-якого гароду.
Оліга́рх — особа, що володіє великою власністю в країні, та має вагомий вплив на державні органи влади.
==========
Укр.олігарх - поміщик, що збирає данину і працює на Кремль.
0

Якщо ви самі робите суб'ективні формулювання, то не обмежуйте іх правильне застосування.

Украінські олігархи переважно не тільки лоббі мають в парламенті, а посіли основні ключові ролі в самій пладі і складають верхівку чиновників, що і е бандою корупціонерів, серед яких переважають акенти крембляндіі і працюють на обкрадання Украіни через іноземні офшорно-москальські корпораціі фірташа, Льовочкіна, Григоришина та навіть самого Порошенка.,,
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.