Блоги → Перегляд

Про політичну некрофілію (стисло)

Понеділок, 14:45, 11/09

Рейтинг
3 0
Переглядів
909

0
0
0
У цій статті згадуються

Теперішня злучка Міхо та Юлі – це яскравий приклад параду мумій. Політичні невдахи, які просерели свій зірковий час та не спромоглися виконати ті завдання, які на них покладав політичний момент, тепер поєдналися задля тупорилого реваншу.

У 2010 від Юлі чекали, що вона переможе у перегонах, та дезінфікує Україну від пердонівської зарази. Ситуація вимагала розірвати Овоча на дрібні шматки. А вона замість того потрапила за грати… Повстання у Києві визволило її. І це було справедливо. Бо не за те вона сиділа. (А як її посадити ЗА ТЕ, то поруч мали би опинитися ще кілька тисяч шахраїв, політичних маріонеток та звичайних негідників). Навіть сепарюга Марков тоді вийшов, який втік до Мордору і звідти продовжує свою злочинну діяльність. Бо його справа була також сфабрикована. Але в Юлі своя логіка. Вона розуміє, що без театралізованих вистав, про неї всі забудуть. Тому вона слідкує стежкою Вітренчихи від одного скандалу до наступного. Чи цікавлять її справжні інтереси країни? Як на мене, то ні. Вона лише переймається своєю особою.

Міхо мали необачливість покликати навести лад у смутній Одеській області, де у той час ще не загасили іскри промоскальского путчу. Саме його. Бо за ним йшла слава вдалого реформатора та ворога Кремля. На що сподівалися? По-перше, на те, що він створить новоодеське диво. І де воно? У той час, як сатрапи інших регіонів тихою сапачкою наводили лад та спокійно досягали господарських успіхів, Міхо вчиняв лише бабські сцени та здіймав бучу. Врешті він дістав свого роботодавця, й той його звільнив. Але краваткоїда вже понесло. Він проголосив утворення нової радикальної політичної сили.

І хто до нього пристав? Чи не здається, що ми поруч бачимо вже списані через політичну непридатність постаті? Гриценка, який вже й у якості технічного кандидата у президенти втратив можливість балотуватися (чи болотуватися?). Наливайченка, який свого часу, коли Овоч замінив його на хлопчика-бананана без п'яти хвилин генерала армії піщаного кар'єру Хорошковського, сказав, що він спокійний за службу безпеки із таким наступником. Авантюрист "Семен" Ґрішкін побіг, бо він зобов'язаний бути там, де безлад та провокації… Усі ці щури із свідомістю (за словами Олексія Арестовича) інфузорії сподіваються отримати через будь що свій шмат від знесиленої та хворої України. Поцріоти!

А до влади тут свої ВЕЛИКІ ПИТАННЯ. Навіщо призвели до цієї клоунади? Якою дупою думали-гадали? Проте…

Я не голосував на президентських виборах. Бо в мене були свої міркування щодо постаті Порошенка. Його роля прихованого ляльковода (який все одно постійно палився) під час Майдану мені не сподобалася. Проте, якби був другий тур, на якому йому протистояла би якась вілкулоподбна гидота, то був би змушеним віддати йому голос. (Це запобігаю звинуваченню у порохоботстві). Але він спромігся перемогти за рахунок ізоляції частини Донбасу, де йому не вірили, і куди він навіть не витрачав сили. Втім справа не в тому…

Йому постійно тикають носом у "Рошен". А розумні люди тямлять, що він (на відміну від збіглого проффффесора) значно більше би мав надбання, якби займався бізнесом, а не політикою. Просто він мав обирати, або втратити усе (бо ригі його оточили зо всіх боків), або йти ва-банк та брати на себе тяжку відповідальність за долю країни. Хто з цих штурмовиків держкордону на це здатний?

Ще у тепер далекому 2010 я у розпачі сказав, хто би не став головою державі після цієї тупої двічінезасудженої сволоти, хоч геній та чарівник – йому не позаздриш. Все це дуже тяжко…

А мутити, лаятися, плескати воду зі склянки в обличчя я теж вмію.

Коментарі

Каха Бендукідзе дав можливість реформам в Грузії опертись на міцний фінансово-економічний фундамент і головне - на підприємців.

Зараз у Саакашвілі нема Кахи, тому він спробує опертись на когось, хто більше ніж він знає українську корупцію, зокрема корупцію в енергетиці, бажано - в газовій.
0

Я не впевнений, що він справді щось спроможний зробити. На кого він може тут спертися? На Іулю? На Садовика сміттєзбірника? На Наливайченка, який показав приклад того, як треба класти з прибором на закони? Хай мені коло нього вкажуть хоч на одну справді дієву та безкорисну особу.... Як на мене, то найбільше, що він здатний зробити, то підняти чергову протестну хвилю. Але задля чого? Не вірю ні ньому, ні його оточенню.
+1

Все таки Саакашвілі не краде і не бреше. Більше того, він органічно ненавидить корупцію. Ситуація зараз така, як у вкинутого у воду розпеченого заліза - все шипить і сичить.. )

І так, незабуваймо - Саакашвілі кинув за решітку 4-х своїх друзів. Так що всі інші борці з корупцією, проти нього - відпочивають..
0

Брехня бува різною. І він сам вірить у неї.
Корупцію він все одно не подолав. Ще коли він був президентом з'являлася інфа, що він її просто переніс угору.
І кримінальне впровадження проти нього зараз саме через перебільшення повноважень. Він підмінив собою закон
+1

Грузія була самою корумпованою в СССР республікою. Там навіть копійок не було - тільки паперові гроші ходили і здачі ніхто не давав..

Тому дивно, що дует Каха Бендукідзе і Саакашвілі взагалі там щось зробили..
0

Після того, як папєрєлнвкв там довели країну до цілковитого нуля. На Раше вже сподівалися через пару років усе взяти без шуму та пилу. Проте Штати були більше зацікавлені у той момент в контролі над Кавказом, тому вчасно спромоглися тут Раші псувати картинку.
З Україною на жаль було інакше... Вона була розмінною картою в геополітичних розборках між ними. Лише, коли Путлер остаточно охрінів, то почали і тут свою гру
+1

Путін має Україну на всі 100% - для чого йому її окупувати?
Щоб нести відповідальність?
Крим вже показав, що з чекіста чи з москаля такий ґазда, як з слимака ракета..
+1

Красти, вбивати, брехати набагато легше ніж щось будувати - тому й Україну ніхто не завойовував з 1991 року. А "АТО", це метод знищення патріотів - це ж очевидно.
+1

Проте поцріот Семенченко чомусь не знищений. А треба було би давно цю гніду випадково впасти з 14 поверху
+1

Сємєнченка блокують мєнти - кажуть з Києва КОРД пригнали.
Розмовляв телефоном з колишнім колегою, що залишився у Донецьку. Каже по всіх рашиських каналах у новинах і ток-шоу тільки і йдеться про прорив Саакашвілі. Кажуть, ну тепер вже Україні точно піпець. Дуже раді. Знов забалакали про те, що настав час ввести війська - бо там все одно ладу нема, кордони не контрольовані, а це велика небезпека для Раші. Карочі - Путя ввєді вайскаа
+1

У Путіна не було сенсу воювати Україну бо він і так мав її на всі 100% - і в хвіст і в гриву. А от зараз так - введе. Але ж і Хусейн, і Гітлер, і Мусоліні також вводили колись свої війська - і де вони?
0

Справа не в тому. У Мордорі знов телевізор почав кодувати людей проти України. Вчинок Саакашвілі, деяких депутатів та купи придурків там розглядають як ознаку чергового безладу у державі, слабкості влади та як виправдання можливог втручання у внутрішні справи. Міхо підкинув величезну свиню. І все це на фоні військових навчань у Білорусі.
+1

У нас Ківа в телевізорі, а Ви мені про якийсь телевізор у Мордорі! )))
+1

Міхо використав дружину та сина задля прориву кордону, та відпустив
https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2303344-druzina-i-sin-saakasvili-zalisili-ukrainu.html
+1

Для чого взагалі людям "проривати" кордон Україна/ЄС? )
І виявляється, що вже проголошено Львівську народну республіку. Президент - Саакашвілі. Садовий - голова парламенту. Іуля - прем'єрка. ....
http://bloknot-moldova.md/news/saakashvili-zakhvatil-lvov-mer-sadovyy-i-batalon-d-881908
0

Забув: Семен Семенович Ґрішин - головнокомандувач
+1

Слов'янська Реконкіста (Витіс, Пагоня) завжди починалась з Заходу і йшла на Схід.
+1

"Слов'янин Міхо зі слов'янкою Іулею та слов'янська Реконкіста". Ще й великий військово начальник "Семен", який у березні 2014 разом із Ґубаревим захоплював Донецьку ОДА. Класна команда
0

Володимирівна повтікала від Саакашвілі бо на його фоні вона виглядає дрібною злодійкою (хто зна - може це й вона вкрала його паспорт?)..

Про Семенченка не знав (що він з Ґубарєвим брав Донецьку ОДА)..
+1

Про "семена" під час захоплення рашистами Донецької ОДА (відео)
https://www.youtube.com/watch?v=oFT-AAzZyRg
В І-неті є ще його фотки на сепарському мітингую Після того, як він там нічого не впіймав, він поїхав у Дніпро, шукати щастя там. Це рідкисний покидьок. І зараз така шелупінь кинулася збиратися тепер біля Міхо.
+1

То кого Ви більше не любите - Міхо чи шелупонь? )
Гляньте лишень хто навколо Порошенка - от де вороги!
Тут натрапив на додаток від Бориса Філатова (Загалом до Філа в мене теж доволі критичне ставлення, але іноді його думки мені подобаються)
"... Так вышло, но я, обычный мальчик Боря, никогда не бывший в политике, знаю лично весь украинский политикум.
Очень давно.
Например, с Юлией Владимировной ещё в далёком 1994 году мы ходили в "Газпром" к Рэму Вяхиреву подписывать зачеты по газу.
А с Юрием Витальевичем Луценко мы знакомы с 2004 года. Уже почти 15 лет.
А с Ринатом...
...
Так вышло. Но я не об этом.
А о том, что когда я стал мэром, то я засунул себе глубоко за пазуху все свои связи, знакомства, предпочтения, обиды, хотелки и просто начал е@шить.
А не интриговать.
Е@шить. Как проклятый Папа Карло. За Город.
В конце концов, я давал Ему присягу.
...
И поэтому сегодня, когда я смотрю на все происходящее, то мое сердце рвётся от боли.
На этот паноптикум обезьян, которые каждый день выбирают против кого они будут дружить.
Я помню лживого Михаила Николозовича, который в 2014 году сидел у нас в ДнепрОГА в приёмной и пел нам дифирамбы, потом нас уничтожал, а сейчас снова квакает в эфире "Плюсов", но уже против своего бывшего студенческого друга.

Я помню как Юлия Владимировна улыбалась Путину в 2008 году, а теперь спасает бывшего президента Грузии, которого она в упор не замечала, когда русские танки утюжили Осетию.
Я много чего помню.
И даже как некоторые коллеги возили к нам фурами мусор и выкидывали его в посадку. Пока я, как порядочный, делал вид, что это не из Львова.
...
Мне очень тяжело.
Смотреть на всех этих бл@дей, рвущих мою страну на части.
Сердце болит.
...
Нет, я не люблю Порошенко.
Мне его не за что любить.
Но его я хотя бы могу попытаться понять.
...
Остальных понять не могу."
Прочитане тут https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1484380848310474&id=100002157183088
+1

То Саакашвілі, на думку Філатова, мав закривати очі на корупційні дії своїх друзів? А якщо не зкрив очі, то вже й брехун? )))))
0

А де він каже про корупцію. Він пише про те, що Міхо вірити не можна.
До речі де його великі досягнення на фронті боротьби з корупцією в Одесі? Де хоч одна справа? Базікати я теж вмію
+1

Політики, це зло. Хай перегризуться - нам то що до того? Зло повинне самоліквідовуватись!

В Одесі у Міхо були чітко окреслені повноваження, за межі яких він не виходив і йому й не дали - всі це бачили.

Досить згадати про одеський порт - за Саакашвілі там хабарів не було, але хабарники возили хабарі в Київ. Марушевську задурили та "зверху" (вище-стояще начальство) змушували пропускати лівак. Врешті-решт вона не витримала, втекла, а на її місце знову дали "професіоналів" - все повернулось на круґі своя.. (

Але все це не вічне, он і сам Парасюк пророчить, а він у нас свого роду пророк)) -
https://pbs.twimg.com/media/DJcPpl0XcAA5rCc.jpg
А що за кордоном?
"ПОРОШЕНКО, як і відсторонений попередник Віктор Янукович, толерує буйну корупцію в країні та отримує вигоду з неї", – пише New York Times.
- дзвіночки дзвіночки..
+1

Революції мають свої закони
Вони проти попередньої системи спираються на різних авантюристів, маргіналів та інших невміняшек. Але, коли систему зруйновано і слід будувати нову, усе це підірване лайно тільки заважає. Бо воно не знатно нічого робити, крім руйнувати. Але воно вже відчуло себе на коні та не хоче злазити. А треба. Тому, якщо у цей момент їх вчасно не придушити та стабілізувати ситуацію, все може перерости у безлад, громадянську війну та контрреволюцію (або реставрацію). Ці амеби цього або не розуміють, або не хочуть розуміти. І все це триває до тих пір, поки не знайдуться люди, спроможні зупинити та знищити цих "вічних революціонерів". Тоді говорять про перемогу революції. Це називається законом зжерення революцією своїх дітей
+1

Революця, це зміна Системи, тобто мети.

Ну а коли вже стару мету змінено новою, то змінюють і задачі, засоби, методи і все все.

Зрозуміло, що багато авантюристів беруть участь в Революції (це ж їх зоряний час!) а потім їх розкладають по полочкам: кому вверх, а кому - вниз ))
0

Поки не знаходиться сила спроможна зупинити цей каток, він їздитиме по людях. Якщо сучасна влада з цим не впорається, то вона приречена і цього варта. Як знайде сили це подолати, покричать про диктатуру, насилля, зраду ідеалів майдану, та замовкнуть. Так саме зробив свого часу Саакашвілі в Ґрузії. Тому хай не ображається, якщо так саме зроблять із ним
+1

Причім тут влада?
Все залежить від людей, від їх зрілості, тобто - від знань, які в людей в головах.
Ще у тепер далекому 2010 я у розпачі сказав, хто би не став головою державі після цієї тупої двічінезасудженої сволоти, хоч геній та чарівник – йому не позаздриш. Все це дуже тяжко…
==========
Міняти Систему легко, якщо знаєш її ціль. Все решту (задачі, засоби, методи) визначає саме вона - ціль.
А мутити, лаятися, плескати воду зі склянки в обличчя я теж вмію.
==========
Це Аваков кинув склянку.
Саакашвілі став мені близьким, бо мене також позбавили громадянства за антикорупційну діяльність. Тому повністю погоджуюсь з Данилом Яневським -
https://pbs.twimg.com/media/DJdVvJcW4AA_Zrr.jpg
У Юльки взагалі вчора був удачний день:
- посварилась з Саакашвілі;
- втекла у Київ;
- потрапила в базу "Миротворця";
- отримала "Оскар" від якогось кремлівського прихвостня під час виступу в "Свободі Слова"..
..блін, яке цікаве в людей життя..
Він такий же баламут, як і ті, що довкола нього зібралися. Купка авантюристів та політичних аутсайдерів. Такий "президент" мені не потрібен. Таки "президент" для України небезпечний.
+1

То хай буде Порошенко?
0

Ще не вечір...
+1

Порошенко, це вічний мінус.
Я йому не вірю.
Йому постійно тикають носом у "Рошен". А розумні люди тямлять, що він (на відміну від збіглого проффффесора) значно більше би мав надбання, якби займався бізнесом, а не політикою. Просто він мав обирати, або втратити усе (бо ригі його оточили зо всіх боків), або йти ва-банк та брати на себе тяжку відповідальність за долю країни.
==========
-бііідний..)
Ви тут як напівпровідник, тільки полярність різна...
Юрію! Ви ідеологічно і аналітично зрілий, спілкуетесь з ботом.
Якби не бот, то на фактах ви довели потенціал змін і підміну цілей...
Тож у вас мотив суспільного блага протистоіть найманцю...
Біди в Украіні існують за рахунок інтернатногоетносу, коли щирих украінців замало, бо кріпацтво і штрейБРЕХЕРство домінуе. Достатньо оцінити оточення, і сумніви щезають. А тут не Червивий Юр, а порохобот зз москальскою ПРИПИСКОЮ.
0

Так то так, але кожен раз сумно
коли людина починає шукати гроші, а не етику.
0

То ще слід розібратися, хто тут бот
Я - особа публічна. Усюди (і на ФБ можете знайти) існую під своїм справжнім ім'ям, з особистою фоткою. Мій блог на 90% - мій матеріал (а не баяни).
А от хто ви такі? Може вже слід познайомитися?...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі