Блоги → Перегляд

СЦЕНАРІЙ ДЛЯ УКРАЇНИ (оптимістичний)!?!

Вівторок, 13:18, 12/09

Рейтинг
0 0
Переглядів
1542

0
0
0
У цій статті згадуються

СЦЕНАРІЙ ДЛЯ УКРАЇНИ (оптимістичний)!?!

  Мене часто запитують, чому такий песимістичний «Сценарій для України» (1 і 2 частини) був написаний у 2007 та 2009 році? А як донести до людей те, що бачиш чи відчуваєш ти, а інші на це не хочуть звертати увагу? У якій формі можна було ще попередити суспільство, що на нас чекає якщо ми не почнемо жити і діяти по іншому? Адже ментальність в очікуванні доброго пана і кума при владі та жадоба до індивідуального збагачення, і на сьогодні, для багатьох, є критерієм підтримки тих чи інших «політичних» діячів. І їх навіть не стримує – війна, кров та ті безчестя які відбуваються навколо. Але я зараз не про це. Я хочу коротко сказати як, на мою думку, можуть розвиватися події, у найближчий час, навколо України і безпосередньо на її території.

 Насамперед – Чи нападе Путін? Навряд , тому, що я вважаю, Путін свою «місію» уже виконав. Якщо підходити з погляду «Великої шахівниці», де Україна стала розмінним пішаком і полем для великої геополітичної гри, то наслідками анексії Криму і війни на Донбасі стало:

- економічне ослаблення Росії і втрата її політичної ваги,

- підняття значимості і ролі НАТО та збільшення у рази бюджету цієї організації, в порівнянні із 2013 роком, коли деякі країни – члени НАТО, взагалі відмовлялися фінансувати цю організацію, вважаючи за недоцільність існування цієї системи після розвалу СРСР,

- США стало, поки що, єдиним лідером світового масштабу, з усіма наслідками домінування над іншими країнами, ну і т.д..

Я не буду далі зупинятися на глибокому аналізі цих питань – це окрема тема, але дальша ескалація конфлікту і продовження війни в Україні може привести до розпаду і самої Росії, про що я писав ще у 2014 році в статті «Кто Вы господин Путин?» . (http://politiko.ua/blogpost117102).

 І ось тут, необхідно зробити паузу. Основні цілі цієї війни, для тих хто за цим стоїть, досягнуті, а розвал Росії може викликати глобальний хаос . Тому краще керувати Кремлем, чим десятками новостворених анклавів. До того ж, Китай так і чекає щоб відхватити собі жирніші шматки при розвалі Росії. Тому, мабудь, як вважають головні «сценаристи» необхідна «перезагрузка». Путіну, якщо це ще той «путін», можуть пообіцяти , спокій і наступні вибори уже провести без нього. Звичайно, не виключено, що та зброя яка була завезена на Донбас, ще може довго стріляти, по «просьбе трудящихся» з обох боків фронту, але це уже інше питання.

  А що ж в Україні? Тут також потрібна «перезагрузка» і це розуміють «сценаристи», а ще більше цього хочуть прості українці.

А третій Майдан не потрібен нікому. Розкручування «перезагрузки» через питання офшорів чи української корупції не вигідне тому, що це може вивести і на великих міжнародних гравців які в симбіозі з українськими корупціонерами. Тому, як я думаю, тут і була розіграна карта із принизливим позбавленням Саакашвілі громадянства, щоб довести горячого грузина до бажання доказати «хто є хто?». Ну а далі, більшість з вас, були свідками усього цього дійства, від електрички до «мінування» і «переходу» кордону…  

 Чому саме Саакашвілі? Та тому, що тільки Саакашвілі разом із тими хлопцями, які його зустрічали на кордоні, може зайти на Банкову і сказати – Заяву на стіл, і звільни кабінет. А те, що охорона Банкової може поступити так як прикордонники це не виключено.

 Ну, а далі вибори і знову, українці, усе буде залежати лише від нас. І це наш останній шанс.

12.09. 2017р.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі