Блоги → Перегляд

Ми сі так не домовляли ???

Вівторок, 21:29, 12/09

Рейтинг
7 0
Переглядів
337

0
0
0

r0dKy7Kw.jpg

Мав я си рожеві окуляри. Мав та й мав, всі їх мають, альбо мали. А ще я мав мрії. Мріяв про файнющу роботу, про якогось драндулєта, мріяв збудувати хату, і про виплодок мріяв. А ще я хтівім жити у файній країні. Я її собі малював у своїх уявах. Поїхав до Польщі - щось там доброго вздрів, і уявив що це було б добре у нашій країні. Я потім я віз щось з Німеччини, а далі з Франції, Бельгії, Нідерландів. І так будував країну мрії. І ось прийшов 2004 рік, мої окулярики файно поружувіли, і з друзяками кинулись в бій. Але щось пішло не так. Хтось вирвав цеглини з будованої мною держави, і трохи осипався кут. Але то ж не біда, бо мрія вже давно стала метою, я почав потроху латати. Правда прийшов один хєр, такий "пацан в натурє", і в мене почалися трохи перебої. То лопати піску бракне, то мальта не якісна. Одним словом називається "тєжко". А ще хамло, є хамло, котре не тільки послав брюсельських розумників, а й побив дітисок. Мої шкєлка потемніли. Діти то є святе, колєгасі зібралися і всипали люлєй тому Хамлу. А то Хамло гівно повне, поперлося до Хуйла проситися тут мені все поламати. І хоч ще першого поверху я не витягнув, не почав перекривати, як Хуйло завалило мені кавалок літної кухні з південної сторони. Але як би то тільки того, воно почало длубати кут східний.
Мої окуляри моцно потемніли і стали вже тактичними. Час тече, чубаті хлопаки трохи підперли східну стіну власними спинами. А руки то чешуться, щось би ліпив далі. А тут на дорозі здибається файний прораб, котрий збудував файну хату колись. Каже, ціхо хлопаки, я знаю як робити, зара я вам то покажу. І починає щось там вже дзьобати на західному куті. Ну нє, колєгі, ми сі так не домовляли!

13164450_1728409994083899_5458903144570877108_n.jpg?oh=ebbc4eb17767d90371b68afacbf1a9fa&oe=5A4993E5Тарас Елейко

----------------------------------------------------------

На відміну від Тараса, я 21 - річним пацаном потрапив в Німетчину, був там не остарбайтером, а окупантом, представником країни, що  перемогла фашизм, внуком загиблого в перші дні війни солдата і ув"язненого в трудовому таборі ості. За 5 років свого перебування там, я навчився шанувати закон, переходити вулицю на зебрі і терпеливо чекати зеленого світла,  я вперше побачив гарні дороги, автобани, ошатні будиночки, газони з трояндами перед будинками замість звичних в той час грядок з петрушкою, цибулею та  укропом і обшарпаних комуналок на Батьківщині. Багато часу проводив біля телевізора спостерігаючи життя за "залізною завісою" через заборонені ZDF і ARD канали, і щиро шкодував що вдома життя не таке як в Західній Європі (Польща, через яку я їздив додому у відпустку, в той час також суттєво не відрізнялась від Західної України ).  26 років  назад я, як і Тарас одягнув рожеві окуляри і думав що після цього все зміниться і світ стане кольоровим, після 2004  "любі друзі" кинули в 2014  знову на...ли, час спливає, політики тішать (як і колись) щасливим майбутнім, а життя одне.  Сумно.

 Звісно що ми сі так не домовляли, а хто взагалі в цій державі живе за правилами ?

Олег Ягель

Коментарі

Про Саакашвілі влада в ЗМІ п13дить на 1-2 порядки більше ніж, в свій час, про Іловайськ (про трагедію під Іловайськом)..

А це точно наша влада?
mart mart 22:36
+2
+2
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі