Блоги → Перегляд

І знову, вже вкотре, про мову... (психологія дипломатії)

Вівторок, 23:56, 12/09

Рейтинг
3 0
Переглядів
557

0
0
0
У цій статті згадуються

З кожною країною розмовляють так, як вона те дозволяє. Наше керівництво, віками призвичаєне гнути спину перед Кремлем, у царині зовнішніх відносин, показує себе хронічно безхребетним.

 Украй нахабні заяви західних сусідів на мовні теми - не випадкові. Навіть тепер, за Незалежності, українська керівна бздошність змішана із поблажливістю, лізе з усіх шпарин. Згадайте комуняцько-ригианальні гвалтування національних прагнень українців з приводу боротьби  проти „вєлікага і магучага". Українська інтелігенція, якої у перших Верховних Радах було повно, тоді покірно лягла та розсунула ноги.

Кравчук по-жлобськи просрав ідеальну можливість зробити Крим та Чорноморський флот, що вже склав нам присягу,  українським, бо вважав що посада Головнокомандувача Воєнно-морських сил України для контр-адмірала Касатонова - надто жирно. А Кремль - протягнув руку, і взяв.

Трохи пізніше - у середині 1990-х - кацапія нахабно і відкрито ПОЧАЛА РОЗДАВАТИ СВОЇ ПАСПОРТИ в Криму. Ніхто не тявкнув тоді, мовчать про це, навіть, зараз.

 Усі 26 років Угорщина згуртовує в Закарпатті мадярів, проводячи просвітницьку (та підривну) роботу та роздаючи паспорти... але „влада"- ані чирк-чирк.

А хто зна про Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ (князя Трансільванського 18-го ст.) у Береговому??? (https://uk.wikipedia.org/.../Закарпатський_угорський_іінститут_ім._Ференца_Ракоці_ІІ.

У тому ж Закарпатті стараннями Луб'янки вже 27-й рік існує підривний центр поширеного де-не-де по слов'янській Європі народності, загальної кількості як роми. Але ці - із виплеканою кремлем амбіцією стати „великим народом". У відповідь, самі знаєте, - тиша.

Румунам ми ПРОСТО ВІДДАЛИ чорноморський шельф, залитий нафтою. (https://uk.wikipedia.org/.../Процес_«Румунія_проти_України")... Тож не дивно, що й молдавський Додон, що слуха і Букарешті, і Кремль, теж наважився тявкати.

Поляки, чиї робочі руки працюють західніше, потерпають від нестачі робітників. Тож вигадали „Карту поляка": (https://ru.wikipedia.org/wiki/Карта_поляка). А зараз, під проводом Качиньського та за інструкціями кремля, з Варшави вміло сіють між собою та нами ворожнечу.

Кацапія не полізла би на Донбас, якби наша дристлива гуска турчинов не всралася б, коли його з Криму питали: чи не почати стріляти.

Хтось щось чув про якісь ноти та інші протести? Не надсаджуйтесь - нічого не знайдете! Крім характерної для всієї шпани бздухи, наші „верхні", дотумкавши, що за сраку взяти тепер - нема кому, переймаються однією, але улюбленою справою - рубають бабло, де тільки можна.

 Отож, не дивуйтеся, що різні сусідські рила лізуть у наші справи: влада зайнята важливішими (для них) гешефтами.

З кожним поводяться так, як він того заслуговує!

 

Коментарі

mart mart 00:18
+1
+1
згода але при нормальному уряді це б вирішили. а що цілий час злодії-придурки сидять,то і тут катастрофа.
треба брати владу знизу.
+2

Тільки знизу!
Надій на вдалий "переворот у верхах" марні
- це вже 2 Майдани нам показали..
+1

Марте, добре знаю цю сволоту, бо з 1989 року займався бізнесом, і бачив їх усіх ще у "сопливому стані".
Тепер, чверть сторіччя по тому, це - алмазної міцності моноліт, який, на жаль, можна зламати або великою кров'ю, або диктатурою.

Але де знайти Піночета?

При нормальному, не хворому на нарцисизм Порошенко, можна було б зв’язатися з Саакашвілі та домовитися, принаймні, про СПОКІЙНЕ долання кордону.

Порошенко ставиться до усіх людей, як гівняний керівник фірми. А він, як самодур, йде на повідку своєї норовливості. Ані до чого доброго це не доведе.

До речі, деякі психічні захворювання виникають ніби на голому місці. Цілком можливо, що його, цілком помітні напади дратівливості й нестриманості, і є першою ластівкою саме у цьому напрямку.

З іншого боку (я десь тут вже писав, що розумні люди стверджують: "Принаймні два покоління політиків мають померти на своїх ліжках." І у цьому щось є.

Можливо, нам просто не поталанило, бо живемо "у часи змін", що співпадає із найгіршим китийським прокляттям.

Ми з вами сприймаємо все це як особи із коротким життям. А ІСТОРІЯ на такі проміжки часу - чхала.

Власне, на наших очах лише початок виникнення свідомої нації, згуртування навколо національної ідеї, зародження справжнього патріотизму у всіх і кожного.
+2

Ми залишемось колонією, бо наші люди дурні.
Вчора один "друг" накатав на мене скаргу у Твіттер і мене заблокували.
+1

Ну, без сволоти ніхто з нас не обійдеться - і своєї, і імпортованої. Треба до цього ставитися філозофічно...
+1

Також хотів філософічно
але без матів - ніяк)
Найперше завинив В.Чорновіл.
Просив його скасувати всі види податків і залишити тільки один - на/за шкідливу діяльність. Відповідь була, що "таке у нас буде через 7 років".
Обдурив мене.. (

Так влада позбавила людей грошей і сама почала займатись шкідництвом і паразитизмом - найвигіднішими "професіями".
+1

Юрію, а ви забули, що Чорновола "прибрали"? Згадайте, після його смерті РУХ дуже швидко відкинув копита. Бо Чорновіл був лідером, що гуртував решту. І іншого у Русі не виявилося - суцільні "диванні політики".

Зараз не вгадаєш, що було б, якби... Треба сподіватися, що діяльність нинішніх керманників не зможе НАДТО зашкодити гуртуванню патріотів.

А без податків не живе жодна країна. Наша біда полягає у дурості тих паскуд, що дорвалися до влади. Ідея про те, що кожна країна заробляє на своє існування тим, що вона виробляє, для них - незрозуміла.

Виробництво, до того ж, дає людям робочі місця та заробіток, аби пристойно жити. Податки ж - плата різним установам за спокій на кордонах та вулицях, медичні послуги, забезпечення розвитку якості та зручності життя.
0

У Чорновола була ідея - звільнення України.
А в Костенків-Плющів яка була ідея? Влада?

В нас так багато "диванних політиків" бо нема жодної можливості самореалізуатись. В США такого нема, там кожен знаходить собі зайняття..

І в США кожна людина має змогу подивитись - куди йде кожен цент податків. А у нас податки, це банальний крадіж грошей!
А у нас, до будь-чого, без матів - ніяк. Керівна сволота стосовно України виконує роль бальзамувальників та таксидермістів. Для них, чим довше зберігатиметься існуючій стан речей, тим краще.

Саме тому до багатьох аспектів нашого життя Порошенко - стабільно млявий, навіть - летаргуючий. Як із будівництвом патронного заводу...

Цікаво, чи не він особисто займається імпортом боєприпасів? Або згадаймо історії із украй важливими мінестерствами: інформації та з питань окупованих територій, які роками залишаються замороженими проформами...

Ну і як тут не згадати про бурштинову опупею. В усьому світі існують закони щодо видобування копалин, як державою, так і приватними особами. У нас - суцільний бардак. Але "гарант Конституції", попри все НЕ БАЖАЄ щось міняти у своєму ставленні до ганебного порушення однієї із засад Основного закону. Цікаво, з якого це дива?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі