Блоги → Перегляд

Через Дніпро пливуть танки: що відбувається (фото)

Середа, 14:59, 13/09

Рейтинг
2 0
Переглядів
376

0
0
0

Українські військові відпрацьовують перекидання важкої техніки через Дніпро в рамках масштабних навчань

В рамках масштабних навчань “Непохитна стійкість-2017” військові відпрацювали переправу важкої техніку через найбільшу ріку України. Про це повідомляє прес-служба штабу АТО.

tanki-dnepr-2.jpg

tanki-dnepr-3.jpg

Tanki-Dnepr-1.jpg

Нагадаємо, що навчання почалися 12 вересня. У Генштабі попередили про суворе покарання за проникнення на територію військових об’єктів та зйомку військової техніки.

 

 

 

В Міноборони також попередило про можливі провокації поруч з військовими частинами.

Нагадаємо, директор білоруського Центру стратегічних і зовнішньополітичних досліджень Арсеній Сивицький заявив, що для України становлять небезпеку не стільки навчання Захід-2017, скільки наступні дії Кремля.

 

--------------------------------------------------------

цікаво чи срср під час війни теж провадив такі "навчання"?

можна щоб учасники ато зайнялись стройовою підготовкою.сотню танків можна комусь продати чи там літаків. от генералів не купують.авакова продати в Арменію як спеціаліста.

Коментарі

Для чого Вірменії Аваков - там своїх брехунів-крадіїв вистачає..
В усьому світі війська, фактично ізольовані від звичної для людини частини життя. Тому, крім вироблення суто військових навичок, йде постійна боротьба проти вільного дозвілля, яке, як виявилося, ні до чого доброго не призводить.

А щодо маневрів - це дуже важлива річ, покликана для вироблення навичок сумісних дій різних родів військ.

За совка провадилися всілякі маневри, аж по дослідження впливу вибухів тактичної ядерної зброї на рядовий склад за умов наступу у різних формах обмундирування з проходом через місце вибуху.

А ще - дуже регулярно - "В умовах, максимально наближених до бойових". Це коли кожен 3-10 набій чи снаряд був не холостим, а справжнім.
mart mart   22:39
0

я сказав під час війни 1941-45.
я мало знаю про специфіку армії,але я б посилав ротаційно всі частини армії по черзі на Донбас.що за хірня?--є війна а вони тренують насухо?
тримати одних місяцями там---а інших взагалі не посилати?
це ж оказія повчити в бою.навіть в очікуванні.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.