Блоги → Перегляд

Бортко виступив зі скандальною заявою на прокремлівському телеканалі

Четвер, 09:06, 14/09

Рейтинг
1 0
Переглядів
180

0
0
0

Заступник голови комітету Держдуми РФ з питань культури, а також режисер і артист Володимир Бортко виступив зі скандальною заявою на прокремлівському телеканалі

Відео виступу Бортка розміщено в мережі.

Під час свого виступу Бортко заявив, що “ніякої України немає, українців теж немає. Є південна гілка російського народу” і Росія все одно приєднає до себе Україну.

Таким чином Бортко заперечує існування України як окремої незалежної держави, пропагуючи імперські замашки Росії.

Така заява прокремлівського пропагандиста розлютила користувачів соцмережі.

 

 

 

 

На думку українця В’ячеслава Лящука, немає ніякої Росії. “Є купка схиблених шизофреніків, які вважають себе наднацією”, – констатував Лящук.

Водночас такий випад обурив росіянина Кирила Наумова, який працює у команді російського опозиціонера Олексія Навального. Він жорстко відповів кремлівському пропагандисту: “Ніякого режисера Бортка немає. Є просто набір ходячих кісток, м’яса, крові, жиру, шкіри, сечі, лайна, слини, соплів, харкотиння та ін.”

 

До речі, в зв’язку з цим цікаво відзначити точку зору самих росіян, які писали свої коментарі під постом Наумова. Ось що вони пишуть: “Як ж вони набридли, ці “счітателі “, “Рашкін тлін повилазили і перед смертю смердить”,”Дійсно, як черв’яки в гної. Обговорюють осінню бруд, але бруд-то висохне і буде чисто і затишно, а гній, необхідно прибирати”,”С тамбовський вовком ти об’єднати, дегенерат”,”Продажний, здичавілий “українець” Бортко… сором народу! ”

Як раніше писала Politeka, перспектива поставок в Україну американської зброї настільки налякала Кремль, що в Москві зважилися на досить примітивну провокацію: нібито «Південмаш» поставляє ракетні двигуни в Північну Корею.

Джерело: Politeka

11:33 13 Вересня 2017  НОВИНИ

Коментарі

Бортко виступив зі скандальною заявою на прокремлівському телеканалі
==========
А в РФ є інші телеканали?
В РФ всі телеканали прокремлівські!
Під час свого виступу Бортко заявив, що “ніякої України немає, українців теж немає. Є південна гілка російського народу” і Росія все одно приєднає до себе Україну.
==========
Росія (Кремль) має Україну на всі 100 і навіть більше - Порошенко грабує Україну швидше і більше ніж Янукович.
Для чого Росії окуповувати Україну? Росіяни, це крадії а не ґазди!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.