Блоги → Перегляд

День народження ...ла

Неділя, 21:31, 08/10

Рейтинг
2 0
Переглядів
767

0
0
0
У цій статті згадуються

telefon_2.jpg?itok=fXduCoyQ

Новина на  flashnord виглядала круто і не могла не звернути моєї уваги.

К юбилейному дню рождения президента РФ Владимира Путина, который отмечается 7 октября, выпущен лимитированный тираж iPhone X «Putin 2018». В него входит 65 телефонов с новым дизайном. Решения будут доступны и на iPhone 8 и 8 plus, сообщает издание «Дни.Ру» со ссылкой на пресс-службу компании Caviar.

Отмечается, что площадь скульптурной композиции в вариации iPhone 8 Plus будет рекордной для производителя — чуть более 100 квадратных сантиметров. В левой боковой части корпуса размещена надпись «V.V. Putin 2018». Каждый телефон пронумерован, первый номер — по традиции бренда, зарезервирован для президента.

Телефон имеет принципиально новый внешний вид. Модель впервые представлена в бордовом цвете, сочетающимя с цветом важнейших государственных документов. Кроме того, в дизайне «Putin 2018» воплощена новая композиция, на которой изображен крупный золотой профиль президента, переходящий в гравюру, изображающую основные достопримечательности центра Москвы

В читача новини не повинно навіть виникнути сумніву що корпорація Apple, яка випускає iPhone X, дуже шанує Путіна. На жаль:) в мене виник.

Caviar- російська фірма, яка бере чужі вироби і одягає їх в патріотичні одежки. Московські  олігархи і високопоставлені чиновники такі іграшки дуже полюблять. І патріотично і вірнопіддано. Ціна на такий смартфон в відкритому доступі відсутня, лише на замовлення, але апарат з дещо простішим дизайном Russia Meteorite коштує близько 4,5 тис. дол. ( 259 тис. руб.). Зрозуміло, що вартість Leaders Putin 2018 Constitution Red вища. Вартість iPhone 8 Plus в Україні приблизно 1,5 тис. дол. Гадаю, бажаючих заплатити лишні 3 тис. дол. за право лизнути високопоставлену дупу в Росії знайдеться доволі.

С помощью дизайна телефона компания выражает надежду на то, что Путин примет решение баллотироваться на новый президентский срок.

Хто б сумнівався:)

Коментарі

mart mart 22:34
+3
+1
Caviar- російська фірма, яка бере чужі вироби і одягає їх в патріотичні одежки.
==========
Цим займається кожна рос.фірма. І завжди цим займалась..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.